KAUNO AUTOBUSAI vs JAUNALIETUVIŲ SPORTO ORGANIZACIJA (108:112)"Laikinoji sostinė 2012" SUPER taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 birželio 20 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

"Kauno autobusai" patyrė nesėkmę namuose

2012 birželio 20 d., Trečiadienis, 21:56 val., peržiūros: 5264

Trečiadienį birželio 20 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos "Laikinosios sostinės 2012" super taurės rungtynės tarp šeimininkų "Kauno autobusai" ir svečių "Jaunalietuvių sporto organizacija" ekipų. Vos penkiese į rungtynes susirinkę svečiai naudojosi tuo, kad "Kauno autobusų" žaidėjai žaidė pernelyg atsipalaidavę ir iki ilgosios pertraukos žaidimas tarp komandų klostėsi apylygiai. Trečiojo kėlinuko pradžioje šeimininkai spurtavo ir atsiplėšė, taip dar labiau atsipalaiduodami, kuo puikiai pasinaudojo svečių krepšininkai ir paskutinės rungtynių dalies eigoje sugebėjo pasivyti varžovus ir aistringoje rungtynių pabaigoje išplėšti pergalę. 108:112 (24:26, 29:29, 28:22, 17:35).

Rungtynių pradžioje penkis taškus iš eilės pelnė K.Babkauskas ir išvedė svečius į priekį. Į tai šeimininkai atsakė taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar penki iš eilės svečių taškai, kurių dėka skirtumas tarp komandų išaugo iki aštuonių taškų. Kiek vėliau abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, po kurių sekė šeimininkų spurtas 10:0, leidęs jiems persverti rezultatą bei įgyti dviejų taškų persvarą. Į tai "Jaunalietuvių sporto organizajicos" krepšininkai atsakė septyniais taškais be varžovų atsako. Dar vėliau abi ekipos viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau kėlinio pabaigą geriau sužaidę šeimininkai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. 24:26.

Antrojo kėlinuko pradžioje atkakli kova ir toliau tęsėsi. Tik praėjus porai kėlinuko minučių "Jaunalietuvių sporto organizacijos" krepšininkas T.Abišala pelnė penkis taškus iš eilės ir suteikė savo ekipai septynių taškų persvarą. Į tai šeimininkai atsakė dviem taikliais baudos metimais, po kurių sekė dar šeši iš eilės svečių taškai, kurių dėka skirtumas tarp komandų išaugo iki vienuolikos taškų. Toliau "Kauno autobusų" žaidėjai susiėmė ir surengė spurtą 17:4, kurio dėka pasivijo varžovus ir persvėrę rezultatą įgijo dviejų taškų persvarą. Artėjant kėlinio laiko pabaigai abi komandos apsikeitė trumpomis atkarpomis, po kurių sekė dar penki iš eilės svečių taškai, suteikę jiems dviejų taškų pranašumą. 53:55.

Trečiojo kėlinuko pradžioje šeimininkai spurtavo 13:4 ir įgijo septynių taškų persvarą. Kiek vėliau žaidimas vėl išsilygino ir komandos viena po kitos keitėsi sėkmingomis atakomis, todėl skirtumas tarp komandų visą tą laiką išliko panašus. Įpusėjus ketvirčiui svečiai pataikė tritaškį metimą, kurio dėka sumažino deficitą iki penkių taškų, tačiau vėliau jis vėl išaugo iki dešimties taškų. Toliau sekė dar vienas taiklus "Jaunalietuvių sporto organizacijos" tolimas metimas, po kurio sekė penki iš eilės "Kauno autobusų" taškai. Į tai svečių krepšininkas T.Abišala atsakė taikliu dvitaškiu metimu, tačiau po jo sekė keturi iš eilės R.Raadik taškai, suteikę jo komandai keturiolikos taškų persvarą. 91:77.

Paskutinėje rungtynių dalyje visi tikėjosi "Kauno autobusų" pergalės, tačiau jiems pernelyg atsipalaidavus svečiai pelnė penkis taškus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki devynių taškų. Į tai šeimininkai atsakė taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė septyni iš eilės svečių taškai. Šeimininkams pataikius vieną baudos metimas D.Gudeliauskas pelnė keturis taškus iš eilės ir sumažino skirtumą tarp komandų iki keturių taškų. Dar vėliau, įpusėjus ketvirčiui svečių krepšininkai pelnė septynis taškus iš eilės ir persvėrė rezultatą savo naudai. Tuomet prasidėjo atkakli ir aistringa kova, tačiau svečiai ir toliau sėkmingai rungtyniavo, ko pasekoje šventė pergalę rezultatu 108:112.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Vytas Mikuckis kalbėjo : " Iškovoti pergalę padėjo nusiteikimas. Vyrai vos susirinko ir žaidė užtikrintai nuo pirmos iki paskutinės minutės, stengėsi ir laimėjo ". Galbūt padėjo tai, kad varžovai pernelyg aplaidžiai žiūrėjo į šias varžybas? : " Gal jie labai aplaidžiai ir nežiūrėjo, tiesiog mūsiškiams "pakrito" metimai, vyrai kovojo po krepšiu, taip, kad negalima sakyti jog aplaidžiai ".

Pralaimėtojų treneris Audrius Juodelis sakė : " Puikios rungtynės, bet toks ir nusiteikimas, kai varžovai vos susirenka į rungtynes. Jiems tai kas, jie sau žaidžia kaip treniruotėje, o pas mus nebuvo nusiteikimo, vieną žaidėją paleidom namo, esmė ta, kad šios rungtynės mums nieko nelėmė, tai taip ir gavosi. Davėm savo lyderiams pailsėti prieš finalą Diliui, Dimšai, o rytoj jau žaisime finalą ".

"Kauno autobusai" : R.Raadik (16 atk.kam.) ir D.Lugauskas – po 23, E.Stanionis 19, Š.Vasiliauskas 17 (12 atk.kam., 13 rez.perd.), D.Gvezdauskas 12 taškų.

"Jaunalietuvių sporto organizacija" : K.Babkauskas 39 (43 naud., 13 rez.perd.), T.Abišala (41 naud., 13 atk.kam.), D.Gudeliauskas 25 (36 naud., 10 atk.kam., 11 rez.perd.), M.Širvaitis 15 taškų.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 birželio 20 d., 23:09 val.

va cia tai prikolas

"Kauno autobusai" iškovojo antrą pergalę iš eilės (2012 birželio 14 d., ketvirtadienis, 19:16 val.)"Kauno Autobusai" iškovojo aukščiausią "Laikinosios sostinės" SUPER taurės trofėjų (2012 birželio 21 d., ketvirtadienis, 23:32 val.)"Kauno SRC" tris kėlinius žygiavo koja kojon su "Kauno Autobusų" žvaigždžių desantu (2012 birželio 13 d., trečiadienis, 23:27 val.)"Kauno SRC" po permainingos kovos palaužė "Jaunalietuvių sporto organizaciją" (2012 birželio 17 d., sekmadienis, 19:49 val.)"Laikinosios sostinės 2012" super taurės bronzos medaliais nesunkiai pasidabino "LKKA - Atletas" (2012 birželio 21 d., ketvirtadienis, 20:26 val.)"LKKA Atletas" nepaliko jokių vilčių "Jaunalietuvių Sporto Organizacijai" (2012 birželio 11 d., pirmadienis, 22:24 val.)