Elektrėnai vs Komanda X (87:76)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras, Draugystės g. 20, Elektrėnai, LT-26115

„Elektrėnai“ ketvirtajame kėlinyje privertė pasiduoti „Komanda X“ ekipą.

2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 15:48 val., peržiūros: 1493

Sekmadienį, sausio 10 dieną, Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centre, įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės pirmenybių rungtynės tarp „O“ pogrupio komandų – vietos „Elektrėnų“ bei svečių „Komanda X“ ekipų. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Elektrėnai", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (22:19). Antrame kėlinyje aikštelėje ėmė dominuoti "Komanda X" ekipa, kuriai pavyko persverti rezultatą savo naudai – (34:50). Trečiasis kėlinys kiek geresnis vėl buvo šeimininkams, bet priekyje vis dar buvo svečiai – (57:65). Ketvirtame kėlinyje svečiai pavargo, leido šeimininkams persverti rezultatą ir laimėti rungtynes rezultatu – (87:76).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Komanda X" ekipos taikliu dvitaškiu metimu, vėliau sekė "Elektrėnų" ekipos taiklus tolimas metimas ir sužaidus apie minutę rezultatas buvo – (3:2). Sužaidus dar apie 4 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko atitrūkti nuo varžovų dar 4 taškais – (12:8). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė žaisti atkarpomis. Pirmieji trumpą atkarpą – (8:0) laimėjo šeimininkai – (20:8). Vėliau sekė svečių laimėtą atkarpa – (0:9) ir likus žaisti nepilną minutę rezultatas buvo – (20:17). Per likusį laiką komandos apsikeitė po vieną tikslią ataką ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (22:19).

Antrasis kėlinys prasidėjo "Komanda X" ekipos pelnytais 5 taškais iš eilės, po kurių pirmaujanti ekipa pasikeitė – (22:24). Vėliau ekipos kurį laiką žaidė apylygiai ir sužaidus apie 3 minutes rezultatas dar buvo lygus – (27:27). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui perėjus į antrą pusę svečiams pavyko spurtuoti – (1:12), po kurio skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dviženklio – (28:39). Kėliniui baiginėjantis svečiai surengė dar vieną spurtą – (6:11), po kurio antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (34:50).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių kėliniui įpusėjus "Elektrėnų" ekipai pavyko sumažinti skirtumą 1 taškų – (45:60). Antroje kėlinio dalyje šeimininkams pavyko sužaisti geriau. "Elektrėnai" laimėjo likusio kėlinio dalį – (12:5) ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (57:65).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo galingu "Elektrėnų" komandos žaidimu. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes šeimininkai sugebėjo laimėti atkarpą – (12:4), po kurios rezultatas tarp komandų tapo lygus – (69:69). Antroje kėlinio dalyje svečiai visiškai pavargo, atidavė rungtynių kontrolę į šeimininkų rankas ir skirtumas tarp komandų tik ėmė augti. Galiausiai dėl viršyto pražangų limito "Komanda X" buvo priversta baigti rungtynes 4-iese. Rungtynės baigėsi rezultatu – (87:76).

Po laimėtų rungtynių "Elektrėnų" komandos treneris kalbėjo: "Rungtynes turėjome pradėti taip kaip pradėjome trečią ir ketvirtą kėlinį, matomai kažkas nepavyko, gal kaip nekeista šiandieną buvo daugiau mūsų susirinkę, mes kaip ir neesame pratę prie tokio skaičiaus žmonių. Svarbiausią pergalė, džiaugiuosi, kad pavyko laimėti. Varžovai atvažiavo šešiese, jie nuo pat pradžių pradėjo rinktis asmenines pražangas, rungtynių gale aikštelėje buvo tik keturi žaidėjai, manau atvažiavus į tokias rungtynes tik su vienu keitimu taip grubiai žaisti negalima."

Elektrėnai (S): Rytis Kijanskas – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Lukas Jurkevičius – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Saulius Strasevičius – 12 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Eligijus Ašmena – 11 tšk.

Komanda X: Lukas Klangauskas – 29 tšk. (9 išpr. praž.), Raimondas Gudžiūnas – 21 tšk. (7 rezult. perd.), Tomas Kursevičius – 18 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

tomuxkur2016 sausio 10 d., 22:55 val.
Kur mūsų komentaras išsakytas???
Koks grubumas mergaite???
„Elektrėnai“ nesunkiai įveikė „NTI -PN“ ekipą. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 18:12 val.)„Elektrėnų“ penketukas nugalėjo LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:11 val.)Spurtas lemiamame ketvirtyje leido „Komandai X“ pasiekti pergalę (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 04:06 val.)„Elektrėnai“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Ragus“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 08:53 val.)Negausiai susirinkę „Elektrėnai“ tik du kėlinius priešinosi „KMAIK“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 00:45 val.)Nelengva „Elektrėnų“ pergalė rungtynėse prieš BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Elektrėnai“ po atkaklios kovos palaužė „Green Death“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 08:01 val.)„Green Death“ įtikinamai įveikė „Komandą X“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:11 val.)LCP KK „Partizanas“ nereikėjo daug pastangų nugalėti Komanda X (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Elektrėnai“ lengvai įveikė savo varžovus (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 18:57 val.)