JAUNALIETUVIŲ SPORTO ORGANIZACIJA vs DENTIST TEAM & WORLD COUTURE (89:80)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 19 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno sporto mokykla, Miško 1a, Kaunas LT-44321

"Jaunalietuvių sporto organizacija" iškovojo sunkią pergalę namuose

2012 vasario 19 d., Sekmadienis, 22:39 val., peržiūros: 2835

Kauno krepšinio mokyklos sporto salėje įvyko Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto fėja" pirmenybių E pogrupio varžybos, kuriose susitiko "Jaunalietuvių sporto organizacija" (šeimininkai) ir "Dentist team & World couture" (svečiai) komandos. Šeimininkai rungtynių pabaigoje parodė susikaupimą ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu 89:80 (18:18 ;27:18; 26:20; 18:24). Iškovoję ketvirtąją pergalę ir turintys tris pralaimėjimus "Jaunalietuvių sporto organizacija" komanda užima 3-ąją pogrupio vietą, o pralaimėjusi "Dentist team & World couture" komanda patyrė septintąją nesėkmę ir užima 6-ąją vietą.

Pirmąjį kėlinį svečiai pradeda keturiais taškais be atsako, 0:4. Šeimininkų ekipa po truputį pripranta prie rungtynių tempo, tačiau kėlinio viduryje dar pirmauja svečiai, 10:11. Šeimininkų ekipa puikiai išnaudoja savo centro puolėją, maitindami jį perdavimais. Šis centro puolėjas surinko 11 iš 18 komandos taškų pirmajame kėlinyje. Kėlinį taikliu tritaškiu metimu užbaigia "Jaunalietuvių sporto organizacijos" ekipos žaidėjas Tadas Navickas, 18:18.

Antrąjį kėlinį taikliu dvitaškiu pradeda šeimininkų ekipos centro puolėjas Tadas Abišala, 20:18. Šeimininkų ekipai pradėjus kibiau gintis pasipila netaiklūs svečių ekipos metimai, kurių dėka kėlinio pirmoje pusėje šeiminkai įgyja kelių taškų pranašumą, 28:22, 31:25. Kėlinio pabaigoje galingiau atrodo "Jaunalietuvių sporto organizacijos" ekipa, laimi paskutinią kėlinio atkarpą 6:4 ir po dviejų kėlinių pirmauja rezultatu 45:36.

Trečiasis kėlinys prasideda šeimininkų ekipos laimėta sausa atkarpa 5:0, 50:36. Svečių ekipos žaidėjui Arūnui Žotkevičiui pataikius dvitaškį svečių ekipa kiek sušvelinina atsilikimą, 50:38. Po to seka dar viena puikiai sužaista šeimininkų ekipos atkarpa, 11:0 – daugiausia prie šios sėkmingos atkarpos prisideda Tadas Navickas ir "Jaunalietuvių sporto organizacija" įgyja didžiausią persvarą šiose rungtynėse, 61:38. Kėlinio pabaigoje žaidimas šiek tiek išsilygina, jo pabaigą kiek sėkmingiau sužaidžia svečiai sušvelninę atsilikimą iki 15 taškų. Rezultatas po trijų kėlinių 71:56 šeimininkų ekipos naudai.

Atrodė, kad paskutinysis kėlinys bus tik formalumas, tačiau svečių akipai pavyko sukurti intrigą. Esant rezultatui 75:59 "Jaunalietuvių sporto organizacijos" komandos naudai, svečiai laimi atkarpą 14:0 ir rungtynių pabaigoje priartėja iki 2 taškų, 75:73. Šeiminkai atlieka keletą keitimų ir kėlinio pabaigą sužaidžia labiau užtikrintai. Du tritaškius metimus pataiko Tadas Navickas, dar keletą dvitaškių įmeta Tadas Abišala ir šeiminkai švenčią sunkią, bet labai reikalingą pergalę rezultatu 89:80.

"Jaunalietuvių sporto organizacijos" komandoje išsiskyrė Tadas Navickas (28 tšk. 12 atk. kam.), Tadas Abišala (27 tšk. 6 atk. kam.), Martynas Valaitis (13 tšk. 7 atk. kam., 5 rez. perd.).

"Dentist team & World couture" ekipoje pasižymėjo Arūnas Žotkevičius (21 tšk. 5 atk. kam., 3 per. kam., 4 išpr. praž.), Karolis Matukaitis (19 tšk. 7 atk. kam.), Karolis Ryla (17 tšk. 3 atk. kam.).

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris Vytas Mikuckis kalbėjo :"Varžybos gan įtemptos pasidarė, praktiškai žaidėme atsipalaidavę visas rungtynes, sekėsi. Pakrito jiem truputį metimai, 10 numeriui ir tokių pusiau nesamonių įmetė keletą, bet viskas gerai baigėsi."

"Jaunalietuvių sporto organizacija" sutriuškino "Dobilą" (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 00:13 val.)"Jaunalietuvių sporto organziacija" pasiekė sunkią pergalę rungtynėse su "Sweco Hidroprojektu" (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 23:07 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" nepasigailėjo "Vijoros" (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 22:49 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" neturėjo daug vargo su "Lietuvos Geležinkeliais" (2011 gruodžio 11 d., sekmadienis, 21:24 val.)Įspūdingas pirmasis kėlinys "Jaunalietuvių sporto organizacijai" padėjo iškovoti pergalę prieš "Achemą & Telemax" (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 21:46 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija po atkaklios kovos palaužė Elektromontuotoją (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 00:11 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" be didesnių problemų įveikė "Kauno Švarą" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 23:35 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš "Dentist team & World couture" (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 21:31 val.)'Achema & Telemax" nugalėjo 'Jaunalietuvių sporto organizacijos" ekipą (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 23:37 val.)"Achema & Telemax" nugalėjo "Jaunalietuvių Sporto Organizaciją" (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 01:46 val.)