AGAVA & AUTOMATINIŲ SISTEMŲ SERVISAS vs EOLTAS (43:27)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 spalio 24 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Agava & automatinių sistemų servisas nesunkiai sudorojo Eoltą

2012 spalio 25 d., Ketvirtadienis, 00:13 val., peržiūros: 3303

2012 spalio 24 dieną Kauno technikos kolegijoje pirmose įmonių lygos rungtynėse susitiko "Agava & automatinių sistemų servisas" (šeimininkai) ir "Eoltas" (svečiai). Ypač nerezultatyviose rungtynėse, visą laiką pirmavę laimėjo Agavos vyrai ir iškovojo pirmąją pergalę turnyre.

Rungtynes keturiais taškais iš eilės pradėjo Agava, o po trijų minučių pirmą baudos metimą pataikė ir svečių sąskaitą atidarė Arūnas Kalnutis. Dar keturis taškus pridėjo šeiminikai ir skirtumas šoktelėjo iki septynių – 8:1. Po du taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs, o iki kėlinio pabaigos skirtumas aptirpo iki penkių taškų – 11:6.

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo Eoltas ir sužaidus dvi minutes skirtumas ištirpo iki dviejų taškų – 12:10. Aštuonis taškus be atsako pelnė Agava ir skirtumas pirmą kartą pasiekė dviženklę ribą. Kėlinio pabaigą keturiais taškais užbaigė Eoltas ir po dviejų kėlinių – 20:14.

Trečiasis kėlinys prasidėjo abiems komandoms pelnius po keturis taškus ir skirtumas išliko šeši taškai. Atkarpa 4:3 atsakė Eoltas ir skirtumas aptirpo iki penkių – 27:22. Iki kėlinio pabaigos dar keturis taškus pelnė Agava, dviem atsakė Eoltas ir po trijų ketvirčių – 31:24.

Ketvirtąjame kėlinyje Agava įjungė didesnę pavarą ir puikios gynybos dėka leido svečiams įmesti vos tris taškus per kėlinį ir laimėjo rungtynes užtikrintai – 43:27.

Agavai daugiausia taškų pelnė – Audrius Šalaševičius (9, 11 naud. bal.), Giedrius Prabulis (8, 5 per. kam., 6 išpr. pr., 13 naud. bal.), Saulius Salmanavičius (7) taškai.

Eoltui – Edgaras Zaidelis (9, 10 atk. kam., 5 išpr. pr., 11 naud. bal.), Arūnas Kalnutis (7, 11 naud. bal.), Darius Jucevičius (4) taškai.

Po rungtynių pralaimėjusių žaidėjas E.Zaidelis teigė – po vasaros pritrūko susižaidimo, varžovai šiandien atrodė stipresni.

Nugalėtojų treneris sakė – negražios rungtynės, bet svarbu kad laimėjom.

"Agava & Automatinių sistemų servisas" neturėjo vargo su "Ekskomisarų biuru" (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:36 val.)Agava & Automatinių sistemų servisas" po pratesimo palaužė "Kauno Tiltus" (2013 vasario 21 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" gana lengvai įveikė "Sweco hidroprojekto & GeoNT projektų" ekipą (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 19:00 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" lengvai įveikė ''Vijoros'' ekipą (2012 gruodžio 23 d., sekmadienis, 01:54 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" antroje rungtynių pusėje įveikė "Lietuvos dujas" (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Agava & automatinių sistemų servisas“ įveikė „Kautros & Currus ir Dariaus baldų“ ekipą (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:03 val.)"Agava - Automatinių sistemų servisas" po pratęsimo palaužę "ESS Santermita - ĮSP DNC" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 23:50 val.)"Agava - Automatinių Sistemų Servisas" po 45 minučių kovos parklupdė "Lietuvos Dujas" (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 21:28 val.)"Kauno Grūdai" turėjo nemažai vargo su "Agava & Automatinių sistemų servisu" (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:38 val.)Andriaus Šukio vedami "Celsi" nugalėjo "Agavą & Automatinių sistemų servisą" (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 00:36 val.)