Medvėgalis vs Šilainiai ‒ 2 (72:50)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 balandžio 16 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Medvėgalis“ ketvirtajame kėlinyje nutolo nuo savo varžovų ir žengė į ketvirtfinalį

2015 balandžio 16 d., Ketvirtadienis, 23:38 val., peržiūros: 997

Ketvirtadienį, balandžio 16 dieną, V.Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės aštuntfinalis tarp vietos „Medvėgalio“ ir svečių „Šilainiai – 2“. Nepaisant didelio klaidų skaičiaus, svečiai kovojo tris kėlinukus, tačiau ketvirtajame kėlinyje išryškėjo šeimininkų pranašumas, kurie šį kėlinį laimėjo triuškinančiai ir taip pateko į Mažosios taurės ketvirtfinalį.

Pirmasis kėlinukas nebuvo itin rezultatyvus. Kartu sudėjus, komandos įmetė viso labo 19 taškų. Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie pelnė pirmuosius keturis taškus, tačiau tuomet penkiais taškais paeiliui atsakė svečiai ir persvėrė rezultatą. Likusią kėlinuko dalį komandos dar pelnė po penkis taškus, tad „Šilainiai – 2“ išlaikė turėtą minimalų pranašumą – 9:10. Antrojo kėlinuko pradžioje šilainiams pavyko nutolti ir įgauti penkių taškų pranašumą, bet tuomet jie krito į šiokią tokią duobę. „Medvėgalis“ spurtavo 9:0 ir persvėrė rezultatą. Likusią kėlinio dalį komandos sužaidė apylygiai, tad „Medvėgalio“ pranašumas buvo penki taškai po pirmosios rungtynių pusės – 27:22.

Trečiąjį kėlinį „Šilainiai – 2“ pradėjo 7:2 atkarpėle ir išlygino rezultatą. Visgi, spaudimo dėka, „Medvėgalis“ spurtavo 12:3 ir įgavo jau solidų devynių taškų pranašumą. Tačiau kėlinuką kiek sėkmingiau užbaigė svečiai, kurie laimėjo atkarpėlę 7:2 ir sumažino atsilikimą iki keturių taškų – 43:39. Ketvirtasis kėlinys priklausė šeimininkų komandai. Spaudimo nuvarginti „Šilainiai – 2“ ir toliau dažniau klydo, o „Medvėgalis“ tolo. Kėlinuką pradėję 22:6 spurtu praktiškai padėjo tašką šiame aštuntfinalyje. „Šilainiai – 2“ didesnio pasipriešinimo jau nebemetė, tad „Medvėgalis“ iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 72:50.

Medvėgalis: Karolis Mickevičius – 16 tšk. (13 atk. kam.), Paulius Irtmonas – 16 tšk. (8 perimt. kam.), Mindaugas Grikšas – 11 tšk.

Šilainiai ‒ 2: Marius Kazickas – 22 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Kivyta – 10 tšk., Vitoldas Kapočius – 8 tšk. (6 rezult. perd.)

K.Petrošius („Medvėgalis“):
„Manau pergalę lėmė mūsų greitas puolimas. Ir taip per ilgai mes su jais užsižaidėm, nepavyko greitai užpulti. Labai geras varžovų vidurio puolėjas, tad buvo sunku prasiveržti į jų baudos aikštelę. Pagrinde pergalę lėmė mūsų gera gynyba, daug perimtų kamuolių ir greitu puolimu pelnyti taškai. Statistikoje atsispindės, kad iš toli nepataikėm šiandien, nežinau ar salė buvo nepalanki, bet ir priešininkams nekrito.“

„Omega“ po permainingos kovos žengė į pusfinalį (2015 balandžio 24 d., penktadienis, 21:10 val.)„Medvėgalis“ užtikrintai laimėjo prieš „Kleboniškio „Vilkai““ komandą. (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)„Kulautuva“ iškovojo pirmą pergalę (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 00:21 val.)Solidžią persvarą išbarstę „Nematyti“ vos neprisižaidė su „Šilainiais ‒ 2“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 23:47 val.)„Parabelis“ užsitikrino antrąją vietą pogrupyje (2015 balandžio 06 d., pirmadienis, 23:39 val.)„Kovoje dėl antrosios vietos grupėje pranašesni buvo „BK Centre“ krepšininkai.“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 00:55 val.)E. Kajalavičiaus metimas išplėšė pergalę „Žaliai‒Baltiems“ (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:10 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių pusė leido pergalę pasiekti „Šilainiai ‒ 2“ komandai (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 20:43 val.)