Lemora vs Chemcentras (56:72)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 01 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas, LT-44173

„Rind“ įmonių lygos F grupės autsaiderių dvikoje ‒ užtikrinta A. Kurausko vedamos „Chemcentro“ komandos pergalė

2016 vasario 01 d., Pirmadienis, 23:01 val., peržiūros: 918

Vasario 1 dieną, pirmadienį, įvyko „Rind“ įmonių lygos, didžiosios taurės, F pogrupio, antrojo turo rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Lemora“ bei svečių statusą turėjusių – „Chemcentro“ komandų. Beveik puse komandos taškų pelniusio A. Kurausko vedini svečiai, be didesnio pasipriešinimo, pranoko grupės „kaimynus“ rezultatu 56:72 (13:24; 18:15; 6:20; 19:13).

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą į savo rankas suėmė „Chemcentro“ komandos žaidėjai. Sužaidus kiek daugiau nei keturias minutes, jų persvara siekė jau aštuonis taškus (3:11). Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei minutei, svečiai sugebėjo įgyti ir dviženklį pranašumą – taiklūs A. Kurausko baudos metimai padidino „Chemcentro“ komandos persvara iki vienuolikos (8:19). Per likusias pirmojo kėlinio minutes „Lemora“ ekipai sumažinti atsilikimo nepavyko – 13:24.

Kaip ir pirmąjį, taip ir antrąjį kėlinį taikliu tritaškiu metimu pradėjo A.Kurauskas, tačiau D. Bielskio bei R. Žalio pastangomis šeimininkams pavyko gerokai priartėti prie varžovų (22:27). „Lemora“ ekipai nepavyko pratęsti sėkmingos atkarpos ir po sužaistų šešių minučių antrajame kėlinyje, dvidešimtasis A. Kurausko taškas rungtynėse ir vėl sugrąžino solidų pranašumą svečiams (24:37). Intrigos iš rungtynių šeimininkai paleisti nebuvo linkę – kėlinį užbaigę atkarpa 7-2, prieš didžiąją rungtynių pertrauką savo atsilikimą sumažino iki vienženklio taškų skirtumo – 31:39.

Trečiajame kėlinyje šeimininkų žaidėjams niekaip nepavyko rasti kelių link varžovų krepšio – prabėgus penkioms minutėms ir dvylika sekundžių P.Bakanauskas pelnė tik pirmuosius „Lemoros“ taškus trečiajame ketvirtyje, o tuo pasinaudoję „Chemcentro“ komandos žaidėjai ir vėl atitrūko (34:47). Šeimininkų problemos šiame kėlinyje nesibaigė – M.Švelnys už emocijų nevaldymą užsidirbo techninę pražangą, o T.Grigalevičius ir A.Kurauskas įmetė po dvitaškį (34:51). Į tai atsakė M.Sakavickas įmetęs tolimą metimą, tačiau kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo paskutiniai „Lemoros“ taškai kėlinyje, o svečiai kėlinį užbaigė galingai – jų atkarpa 0-8 lėmė, jog ketvirtasis kėlinys rungtynėse teliko tik formalumas – 37:59.

Paskutiniajame rungtynių kėlinyje aikštelėje vyravo šioms rungtynėms jau įprastu tapęs chaosas – komandos daugiau klydo nei metė į krepšį ir kėlinio pradžioje jis naudingesnis buvo šeimininkams, nes po Ž. Gudo ir R. Žalio taiklių baudos metimų, jų komandai pavyko iš „Chemcentro“ ekipos pranašumo „atkirpti“ septynis taškus (48:63). Vos tik „Chemcentro“ komanda pajuto, jog paleido žaidimo kontrolę iš savo rankų, laiku paprašyta svečių komandos trenerio T. Jonkaus minutės pertraukėlė sustatė viską į vietas – užtikrinčiau rungtynių pabaigą sužaidę „Chemcentro“ komandos žaidėjai laimėjo rungtynes rezultatu 56:72.

Po rungtynių „Chemcentro“ komandos vyr. treneris Tomas Jonkus pateikė trumpą komentarą apie rungtynes:

Kaip sakyčiau, esam lentelės dugne, norint į atkrintamąsias pakliūti, reikia tokias pergales „imti“ prieš pagrindinius konkurentus, tą pasiekėm, o šiaip, „biški“ žaidimas nepatiko, nes žaidėjai kai kuriais momentais nevaldė komandos ir dėl to darėm daug klaidų, tik tai gerai, išgelbėjo gera, tokia aktyvi gynyba ir greitas puolimas šitoj vietoj. O šiaip tai yra ką taisyti. Liko dvi rungtynės, reikia susikaupti ir atkrintamosioms pasitaisyti.

Lemora: Žygimantas Gudas – 12 tšk., Rokas Žalys – 11 tšk., Edvinas Kvilys – 9 tšk.

Chemcentras: Airidas Kurauskas – 35 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž., 39 naud. bal.), Saulius Kepežinskas – 10 tšk., Tomas Grigalevičius – 10 tšk.

„Rind“ įmonių lygos aštunfinalyje ‒ lengvas „Restauratoriai & Hausa” žingsnis į priekį (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 23:38 val.)„Ryterna“ ir antrą kartą užtikrintai įveikė „Chemcentrą“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Rapala“ sutriuškino „Chemcentras“ ekipą (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 20:24 val.)„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Chemcentras“ ekipą (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 00:26 val.)„Ryterna“ pateisino favorito vardą ir nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 20:41 val.)„Lemora“ ekipa po atkaklios kovos palaužė „Omegos“ komandą. (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 22:24 val.)Banguotose rungtynėse „Chemcentras“ palaužė „Rapalą“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)Pirmą kėlinį puikiai sužaidę „Sanitex“ krepšininkai neturėjo vargo su „Chemcentro“ ekipa. (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:30 val.)Antroje rungtynių pusėje „Chemcentras“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:00 val.)„Callcredit“ įveikė „Chemcentrą“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 10:31 val.)