Ekskomisarų biuras vs Callcredit (48:82)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 03 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„CallCredit“ neturėjo vargo su „Ekskomisarų Biuru“

2014 kovo 03 d., Pirmadienis, 23:48 val., peržiūros: 1052

Be pralaimėjimų Įmonių lygoje žengiantys „CallCredit“ krepšininkai iškovojo dešimtąją pergalę, rezultatu 82-48 sutriuškinę „Ekskomisarų Biurą“, kuriems tai buvo jau aštuntoji nesėkmė per dešimt žaistų rungtynių.

Nuo pat rungtynių pradžios „CallCredit“ krepšininkai dominavo aikštelėje. A.Rimas pataikė penkis tritaškius metimus paeiliui ir leido savo komandai atitrūkti 19 taškų persvara, 22-3. Iki didžiosios pertraukos aikštelėje vaizdas nesikeitė, „Ekskomisarų Biuras“ daugiausiai individualiais reidais bandė brautis varžovų krepšio link, tačiau krepšys buvo tarsi užkeiktas. Negana to, paskutinę antrojo kėlinio sekundę fantastišką tritaškį įsūdė jau minėtas A.Rimas. Po dviejų kėlinukų 48-22 pirmavo „CallCredit“ komanda.

Antroje pusėje pasipylė daug žaidybinio broko ir komandinių klaidų. „CallCredit“ komanda leido į aikštelę visus susirinkusius krepšininkus, tuo tarpu „Ekskomisarų Biuro“ krepšininkai visas rungtynes žaidė šešiese. Nuovargis neleido „Ekskomisarų Biuro“ komandai rimčiau pasipriešinti grupės lyderiams. Vis dėlto, antrąją rungtynių pusę „Ekskomisarų Biuro“ krepšininkai sužaidė garbingai ir nusileido tik 8 taškų skirtumu 26-34, o galutinis rezultatas 82-48 užfiksavo įtikinamą „CallCredit“ komandos pergalę.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„CallCredit“: A.Rimas- 31 tšk. (11 atk.k., 11/6 tritaškiai ); V.Šaluta 18 tšk. (6/6 dvitaškiai)

„Ekskomisarų Biuras“: P.Aleksynas 15 tšk. ( 8 atk.k.), T.Šileika 11 tšk.

„Callcredit“ įveikė „Ekskomisarų biurą“ (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 00:43 val.)„Callcredit“ nesunkiai sutriuškino „Ekskomisarų biurą“ (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 22:30 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neturėjo vargo su „Ekskomisarais“ (2014 kovo 18 d., antradienis, 00:43 val.)„CallCredit“ nepasigailėjo „Eolto“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 23:47 val.)„ACME“ ekipa įveikė „Ekskomisarų biurą“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:40 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „Ekskomisarų Biurą“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 17:44 val.)Ketvirtame kėlinyje „Acme“ įveikė „Ekskomisarų biurą“ (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„CallCredit“ nesunkiai įveikė „IT-Taškas.LT Kompiuteriai & Festo“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Callcredit“ namuose palaužė „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 23:04 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:26 val.)