Baltic Transline vs Kaišiadorys (75:87)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 21 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Kaišiadorys“ketvirtame kėlinyje įveikė „Baltic Transline“

2016 vasario 21 d., Sekmadienis, 16:52 val., peržiūros: 1464

Vasario 21 dieną „ASU“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Baltic Transline“ priemė svečius „Kaišiadoris“. „Baltic Transline“ buvo iškovoję penkias pergales ir vienuolika kartų buvo pralaimėję. „Kaišiadorių“ sąskaitoje buvo dešimt pergalių ir septyni pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai. Taiklių tolimų metimų dėka, sužaidus dvi minutes, svečiai turėjo šešių taškų pranašumą (2:8). Po dar vieno taiklaus tritaškio skirtumas padidėjo iki devynių taškų (2:11). Penktą minutę „Baltic Transline“ sumažino varžovų persvarą iki penkių taškų (6:11). Prasidėjus antrai kėlinio pusei du iš eilės tritaškius pataikė „Kaišiadorys“ (6:17). Į tai „Baltic Transline“ atsakė dviem taikliais dvitaškiais metimais (10:17). Ketvirčio pabaigą geriau sužaidė „Kaišiadorys“, kurie persvarą padidino penkiais taškais (10:22).

Antro kėlinio pradžioje du dvitaškius pataikė „Baltic Transline“ (14:22). Trečią minutę pirmus taškus pelnė „Kaišiadorys“ (14:24). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė devyni taškai (16:25). Penktą minutę „Kaišiadorių“ puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję „Baltic Transline“ pelnė aštuonis taškus be atsako (24:25). Taiklių tolimų meimų dėka „Kaišiadorims“ devintą minutę pavyko įgyti šešių taškų pranašumą (31:37). Visgi kėlinio pabaigą šiek tiek geriau sužaidė „Baltic Transline“, sumažinę varžovų persvarą iki dviejų taškų (35:37).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos apsikeitė taikliais metimais (39:42). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo „Baltic Transline“, kurie pelnė šešis taškus be atsako (45:42). Netrukus rezultatą taikliu tolimu metimu „Kaišiadorys“ išlygino (45:45). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (49:49). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Kaišiadorys“ (49:54). Devintą minutę „Baltic Transline“ pasivijo varžovus (54:54). Per likusį laiką geriau rungtyniavo „Kaišiadorys“, kuriem pavyko įgyti septynių taškų persvarą (57:64).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis „Baltic Transline“ taikliai metė tritaškius, bet gynyboje komandai sekėsi prasčiau. Trečią minutę komandas skyrė penki taškai (66:71). Vėliau du tritaškius iš eilės pataikė „Kaišiadorys“ (66:77). Po taiklių scečių metimų komandos žaidė apylygiai. Sužaidus šešias minutes „Baltic Transline“ paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu komandas skyrė 13 taškų (70:83). Per likusį laiką „Baltic Transline“ intrigos nesukūrė ir „Kaišiadorys“ iškovojo pergalę rezultatu 75:87.

“Kaišiadorys“ iškovojo vienuoliktą pergalę, o „Baltic Transline“ pralaimėjo dvyliktą kartą.

„Kaišiadorių“ žaidėjas: „Šiandien mūsų pergalę lėmė taiklūs tritaškiai metimai. Aišku, priešininkai juos irgi gerai pataikė. Tikriausiai mums jų labiau reikėjo, mes juos labiau pataikėme. Varžovų taiklius tritaškius kompensavome savo taikliais tolimais metimais. Varžovai neblogai pasipriešino, mes irgi pakovojome ir užbaigėme ratą pergale.“

Baltic Transline: Modestas Paršeliūnas – 25 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Aivaras Keršis – 19 tšk., Kęstutis Kaupas – 16 tšk. (5 rezult. perd.)

Kaišiadorys: Simas Žičkus – 32 tšk., Edgaras Žukauskas – 24 tšk. (5 rezult. perd.), Tomas Butkevičius – 10 tšk. (13 atk. kam.)

„Kauno partizanai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 18:07 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 16:46 val.)Jonavos LSK „Technoera“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 16:38 val.)„Kaišiadorys“ nesunkiai įveikė „Ragų“ ekipą. (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 19:35 val.)BC „BOOM“ gana nesunkiai įveikė „Batic Transline“ komandą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 17:58 val.)„Savi“ neturėjo šansų prieš „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:55 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Baltic Transline“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:30 val.)„Kaišiadorys“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 19:52 val.)BC „BOOM“ po nesunkios kovos palaužė „Baltic Transline“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 16:46 val.)„Kaišiadorys (S)“ namų sienos neatlaikė Jonavos LSK „Technoera“ komandos (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 22:10 val.)