SPORTO MANIJA & AMICI PIZZA vs SPORTO MANIJA & EKODORA & FSM (65:71)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 11 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno kolegijos salė, Pramonės pr. 22 (didžioji salė)

Atkakliose rungtynėse "Sporto manija & Ekodora & FSM" įveikė "Sporto maniją & Amici pizza"

2012 kovo 11 d., Sekmadienis, 19:59 val., peržiūros: 2991

Kovo 11 dieną "Kauno kolegijos" sporto salėje įvyko "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose žaidė dvi "Sporto manijos" komandos. Aikštės šeimininkais buvo "Sporto manija & Amici pizza", o svečiais "Sporto manija & Ekodora & FSM". Pirmas tarpusavio rungtynes rezultatu 79:76 buvo laimėję "Sporto manija & Amici pizza". Abi komandos buvo iškovoję po septynias pergales ir po du kartus buvo pralaimėję. Rungtynių pradžia vyko lygiai, o sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė tik du taškai 21:23. Antras ketvirtis vyko ne taip rezultatyviai kaip pirmasis. Įpusėjus rungtynėms vis dar dviejų taškų persvarą turėjo "Sporto manija & Ekodora & FSM" (33:35). Trečio ketvirčio pabaigą geriau sužaidė "Sporto manija & Amici pizza", o tai lėmė, kad prieš paskutines 10 rungtynių minučių jie įgijo vieno taško pranašumą (53:52). Ketvirto kėlinio viduryje 11 taškų be atsako pelnė "Sporto manija & Ekodora & FSM", įgijo penkių taškų persvarą ir ją išsaugojo iki rungtynių pabaigos (65:71). Tai buvo aštunta "Sporto manijos & Ekodora & FSM" pergalė, o "Sporto manija & Amici pizza" pralaimėjo trečią kartą.

Prasidėjus rungtynėms du taškus pelnė D.Mikalauskas (2:0). Netrukus į tai taikliu tolimu metimu atsakė E.Slabačiauskas (2:3). Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (6:6). Vėliau "Sporto manija & Ekodora & FSM" pelnė penkis taškus be atsako (6:11). Sužaidus šešias minutes vis dar vienu tašku pirmavo "Sporto manija & Ekodora & FSM", o "Sporto manija & Amici pizza" paprašė minutės pertraukėlės. Po jos šeimininkus į priekį išvedė taiklus R. Adžgausko tritaškis (17:15). Aštuntą minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (19:17). Per paskutines dvi kėlinio minutes "Sporto manijos & Ekodoros & FSM" taškus pelnė L.Akstinavičius, kuris padėjo svečiams įgyti dviejų taškų persvarą (21:23).

Antras ketvirtis prasidėjo dviem T. Čerbos taškais (21:25). Trečią minutę pirmus taškus "Sporto manijai & Amici pizza" pelnė R.Babilevas (24:25). Įpusėjus kėliniui "Sporto manija & Ekodora & FSM" turėjo trijų taškų persvarą (24:27). Šeštą minutę penkis taškus be atsako pelnė "Sporto manija & Amici pizza" (29:27). Sekančią dviejų minučių atkarpą "Sporto manija & Ekodora & FSM" gynėsi be klaidų, o taiklūs R. Stankaus ir T. Čerbos metimai leido įgyti keturių taškų persvarą (29:33). Per paskutines dvi kėlinio minutes "Sporto manija & Ekodora & FSM" išsaugojo dviejų taškų persvarą (33:35).

Trečio kėlinio pradžioje taškus "Sporto manijos & Amici pizza" komandai pelnė M.Žaunierūnas. Sužaidus dvi minutes septyni jo pelnyti taškai leido šeimininkams persverti rezultatą savo naudai (40:39). Įpusėjus penktai minutei "Sporto manijos & Amici pizza" turėjo dviejų taškų persvarą (44:42). Prasidėjus šeštai minutei T.Čerba rezultatą išlygino (44:44), o minutės pertraukėlės paprašė "Sporto manijos & Amici pizza" treneris. Po minutės pertraukėlės dar du taškus su varžovo pražanga pelnė L.Akstinavičius (44:47). Septintą minutę komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (47:50). Per paskutines tris kėlinio minutes "Sporto manija & Amici pizza" įgijo vieno taško persvarą (53:52).

Pirmas tris kėtvirto kėlinio minutes be klaidų gynėsi "Sporto manija & Amici pizza", o savo pranašumą padidino iki penkių taškų (57:52). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė šeši taškai (59:53). Penktą minutę užstrigo "Sporto manijos & Amici pizza" puolimas, o tuo pasinaudojus "Sporto manija & Ekodora & FSM" laimėjo dviejų minučių atkarpą rezultatu 0:11 (59:64). Aštuntą minutę "Sporto manijos & Ekodoros & FSM" persvara buvo sumažėjusi iki vieno taško (63:64), bet rungtynių pabaigą užtikrintai sužaidė "Sporto manija & Ekodora & FSM" ir iškovojo pergalę rezultatu 65:71.

Po rungtynių "Sporto manijos & Ekodoros & FSM" treneris M.Vaškūnas sakė: "Labai neblogai pasibaigė mūsų reguliarusis sezonas. Šiandien žaidė abi lygios komandos, o kova buvo labai stipri. Dėl kiekvieno kamuolio kovojome, abi komandos norėjo nugalėti. Mes norėjome varžovams atsirevančuoti už pralaimėjimą praeitose rungtynėse. Iš tikro net negalėčiau pasakyti, kuri iš šių dviejų komandų yra stipresnė. Galiu tik padėkoti už labai gerą priešininkų kovingumą. Jie atidavė savo komandai visas jėgas, o mes, pasirodo, šiandien esame truputi stipresni." Paklaustas, kas lėmė, kad ketvirtame ketvirtyje išryškėjo komandos pranašumas, treneris atsakė: "Aš manau, kad juos labiausia žeidžia jų jaunatviškumas. Impulsyvūs veiksmai buvo, o mes buvome ramybės būsenoje ir juos išvedėme iš pusiausvyros. Manau tai ir buvo vienas lemiamų veiksnių." Paklaustas, ką treneriui reiškia šios varžybos tarp dviejų "Sporto manijos" komandų, treneris atsakė: "Pas mus yra labai didelis ažiotažas dėl šių rungtynių ir visi jų labai laukia. Mūsų "Ekodoros" komanda labai norėjo atsirevančuoti už pirmas tarpusavio rungtynes. Varžovai buvo labai stiprūs. Galima sakyti žaidė dvi vienodo pajėgumo komandos."

"Sporto manijos & Amici pizza" komandos treneris D.Laskys: "Pralošėme, o to priežastys pakankamai aiškios. Vaikiškos klaidos, priešininkams į rankas atiduoti kamuoliai, į užribį duoti perdavimai. Gal galima tai pateisinti, kad mūsų komanda yra jaunesnė ir ne taip patyrusi. Viena kitą komandos žino kaip nuluptos, nes ir treniruojasi kartu, ir žaidžia kai kuriose kitose lygose kartu. Derinius taip pat ir viena ir kita komanda tokius pačius daro, tai kažinko labai naujo ir neprigalvosi. Mums galėjo padėti aktyvi gynyba, bet pritrūkome Vytauto Žvirblio, kuris jei būtų buvęs gal būtų buvę lengviau. Neturėjome pakeitimo pirmam numeriui. Aš esu nelabai nusivylęs tokiu mūsų komandos žaidimu. Žaidėjai ir derinius darė, o neįkrito tai neįkrito, ką padarysi. Toks yra sportas." Paklaustas, kodėl varžovų pranašumas išryškėjo ketvirtame ketvirtyje, treneris atsakė: "Varžovai turėjo daugiau patirties. Mes padarėme kelias klaidas. Tai iš po krepšio nepataikėme, tai vietoje metimo perdavimą atlikdavome, kur to daryti nereikėdavo. Rokas nepasitiki savo jėgomis, prarado sportinę formą. Kai praloši keliais taškais, tai tokios smulkios klaidos ir pasidaro lemiamos. Priešininkų komanda iniciatyvi, greita. Sakykime, ir Tomas Čerba Linas yra greiti, aštriai žaidžiantys. Jei fizinė forma yra prastesnė, sunku būna apsiginti nuo tokių prasiveržimo, greito puolimo varžovų. Gavome nemažai taškų greitose atakose iš po krepšio, o tai pasireiškė tada, kai mes jau buvome pavargę. Mūsų Modestas pavargo ir tai iškarto pasijuto. Rytis gavo penkias pergales ir tokiu momentu mums būtų buvę geriau jį turėti. Viskas sprendėsi keliose atakose, ar pataikysime ar ne. Vietoje to, kad mes pataikytume, pataikė mūsų priešininkai."

"Sporto manijos & Amici pizza": Modestas Žaunierūnas 19, Rytis Adžgauskas 15, Darius Mikalauskas 11 (11 atk. kam.)

"Sporto manijos & Ekodoros & FSM": Linas Akstinavičius 32 (35 naud. b.), Tomas Čerba 17, Erikas Slabačiauskas 12

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 kovo 11 d., 11:13 val.

bus įdomu :)

Atkakliose rungtynėse "Sporto manija & Ekodora & FSM" nugalėjo "Grizlius" (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 23:23 val.)"Sporto manija & Ekodora & FSM" palaužė "Forto Amicus -2" (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 01:17 val.)"Sporto manija & Ekodora & FSM" nesunkiai įveikė "Compensą" (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 22:09 val.)Atkakliose rungtynėse „Topo centras 2011“ įveikė „Sporto manija & Ekodora & FSM“ ekipą ir pirmauja serijoje 1:0 (2012 gegužės 02 d., trečiadienis, 22:53 val.)Ketvirtajame kėlinyje "Sporto Manija & Ekodora & FSM" nušlavė "Robotukų Armiją" (2011 gruodžio 09 d., penktadienis, 23:46 val.)Permainingoje ir atkaklioje kovoje BC "Gazuotas pienas" įveikė "Sporto maniją & Amici pizza" (2012 kovo 30 d., penktadienis, 22:50 val.)"Grizliai" rungtynių pabaigoje palaužė "Sporto maniją & Amici pizza" (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 23:17 val.)„Sporto Manija & Ekodora & FSM“ įveikė ir "Vėją" (2011 gruodžio 20 d., antradienis, 22:44 val.)"Remza & Irmico" įveikė "Sporto Manija & Amici Pizza" ekipą (2011 lapkričio 08 d., antradienis, 23:14 val.)Po atkaklios kovos "Sporto manija & Ekodora & FSM" išvargo kelialapį į pusfinalį (2012 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)