BC „Sporto fėja“ & Detagama vs Baubilas (95:61)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 spalio 14 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Sporto fėja“ & Detagama lengvai peršoko ketvirtfinalio barjerą

2015 spalio 14 d., Trečiadienis, 22:09 val., peržiūros: 1121

Spalio 14-ąją dieną, trečiadienį, Kauno Kolegijos salėje įvyko „Kauno Mero Mažosios taurės 2015“ turnyro ketvirtfinalio rungtynės tarp aikštės šeimininkų statusą turėjusių BC „Sporto fėja“ & Detagama ekipos ir svečių teisėmis žaidusios „Baubilo“ komandos. Rungtynes ir tuo pačiu kelialapį į turnyro pusfinalį iškovojo Sporto fėja“ & Detagama, sutriuškindama priešininkus 95:61.

Pradžia svečių komandai nieko blogo nežadėjo. Pirmajame ketvirtyje vyko kova taškas į tašką, pirmavo tai viena, tai kita komanda ir tik dėka sėkmingiau sužaistos atkarpos kėlinuko pabaigoje BC „Sporto fėja“ & Detagama laimėjo ketvirtį 17:14.

Antrajame kėlinuke šeimininkų ekipa vis labiau tolo, kol įgijo 14 taškų persvarą, tuomet pasodino startinio penketuko žaidėjai buvo pakeisti atsarginiais, komanda truputį atsipalaidavo, ir tuo netruko pasinaudoti „Baubilo“ komanda, sumažindama skirtumą iki 35:27.

Trečiajame kėlinuke svečių ekipa vis dar bandė kabintis ir nepaleisti toli varžovų į priekį, tačiau meistiškumo skirtumas tarp komandų pradėjo vis labiau ryškėti. Kėlinukas baigėsi rezultatui esant 62:48.

Paskutiniame ketvirtyje „Baubilo“ ekipa jau nuleido rankas, pasijautė rungtynių nuovargis, ko pasekoje Sporto fėja“ & Detagama šovė į priekį ir nugalėjo varžovus triuškinamu rezultatu 95:61.

„Kauno Mero Mažosios taurės 2015“ turnyro pusfinalyje BC „Sporto fėja“ & Detagama ekipos jau laukia taip pat dar nei vienerių rungtynių turnyre nepralaimėjusi „Hidraulinių sistemų“ komanda.

BC „Sporto fėja“ & Detagama: Matas Lisajevičius – 16 tšk. (11 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Arūnas Rimas – 16 tšk., Giedrius Bartkus – 13 tšk. (10 atk. kam.), Donatas Gudeliauskas – 13 tšk., Evaldas Jurgaitis – 11 tšk., Klaidas Jankaitis – 10 tšk.

Baubilas: Povilas Balčiūnas – 16 tšk., Deividas Urbonas – 14 tšk., Donatas Pocevičius – 14 tšk. (11 atk. kam.)

Po rungtynių nugalėtojų vyriausiasis treneris D.Gvildys kalbėjo: „rezultatas galbūt kiek ir didokas ir neatspindi visų batalijų tikrųjų, o labiausiai tai norėčiau atsiprašyti sekretoriato ir teisėjų už savo neteisingą repliką ir neteisingai traktuotą epizodą“.

BC „Sporto Fėja & Detagama“ paskutiniame kėlinyje išsigrynino kelialapį į finalą (2015 spalio 16 d., penktadienis, 22:53 val.)„Sporto fėja & Detagama“ užbaigė pirmąjį etapą laimėdama prieš „Galerą“ (2015 spalio 09 d., penktadienis, 22:00 val.)BC „Sporto Fėja & Detagama“ su „Kauno Rami“ vargo tik rungtynių pradžioje (2015 spalio 04 d., sekmadienis, 22:25 val.)Kauno mero Mažosios taurės A pogrupio starte ‒ užtikrinta BC „Sporto fėjos“ & Detagamos pergalė (2015 rugsėjo 23 d., trečiadienis, 22:12 val.)Mūšyje dėl pirmos vietos grupėje pergale džiaugėsi BC „Sporto fėja & Detagama“ (2015 spalio 06 d., antradienis, 22:15 val.)„Baubilas“ po atostogų sugrįžo pergalingai (2015 rugsėjo 21 d., pirmadienis, 22:47 val.)Dramatiškame finale „Sporto Manija ‒ 2“ minimaliu skirtumu nuskriaudė BC „Sporto Fėją & Detagamą“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)Ketvirto kėlinio pradžioje atsiplėšę BC „BOOM“ krepšininkai pasiekė trečią pergalę iš eilės (2015 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 22:33 val.)„Baubilo“ septintukas nesunkiai įveikė „BK Centre“ (2015 rugsėjo 26 d., šeštadienis, 15:44 val.)