BC AMBI vs SK DAINAVA (40:81)"Laikinoji sostinė 2012" Mažoji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gegužės 21 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„SK Dainava“ išvykoje sutriuškino „BC Ambi“ ekipą

2012 gegužės 21 d., Pirmadienis, 23:08 val., peržiūros: 3617

Pirmadienį (05.20), Vytauto Didžiojo universiteto sporto centro sporto salėje įvyko "Laikinoji sostinė 2012" Mažoji taurė turnyro rungtynės, kuriose susitiko „BC Ambi“ (šeimininkai) ir „SK Dainava“ (svečiai). Rungtynių pradžia žadėjo intrigą ir atkaklią kovą, o po pirmojo kėlinio komandas skyrė tik 1 taškas, rezultatu 14:15 pirmavo „SK Dainava“. Vis dėlto, dar pirmajame kėlinyje traumą gavus vienam iš „BC Ambi“ ekipos žaidėjui ir komandai likus tik penkiese, skirtumas pradėjo po truputį augti „SK Dainava“ komandos naudai ir po dviejų kėlinių „Sk Dainava pirmavo rezutatu 26:33. Trečiajame kėlinyje, galima sakyti, ir buvo nulemta rungtynių baigtis, kai kėlinį rezultatu 7:26 laimėję „SK Dainava“ ekipos krepšininkai įgijos jau 26 taškų pranašumą (33:59). Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, kuriame „SK Dainava“ ekipos krepšininkai dar labiau padidino savo pranašumą bei laimėjo rungtynes rezultatu 81:40.

Pirmasis kėlinys prasidėjo „SK Dainava“ komandos spurtu 5:0, tačiau sužaidus 4 minutes pirmajame kėlinyje rezultatas jau lygus (7:7). Likus dviems minutėms iki pirmojo ketvirčio pabaigos, po taiklaus „BC Ambi“ komandos žaidėjo Sauliaus Grėbliausko dvitaškio „BC Ambi“ išsiveržė į priekį 2 taškai (14:12). Vis dėlto kiek geriau kėlinio pabaigą sužaidę „SK Dainava“ komandos krepšininkai po pirmojo ketvirčio turėjo 1 taško pranašumą (14:15). Pirmajame kėinyje labai nepasisekė „BC Ambi“ komandos žaidėjui Vaidotui Mačiuliui, kuris po susidūrimo su varžovu gavo traumą ir aikštelėje daugiau nepasirodė.

Antrasis kėlinys ir toliau klostėsi atkakliai ir sužaidus 2 minutes „BC Ambi“ išsiveržė į priekį 20:17. Tačiau tuomet iniciatyvą perėmė „SK Dainava“ komandos krepšininkai, kurie laimėjo atkarpą 11:0 įgijo 8 taškų pranašumą (28:20), o po antrojo kėlinio „SK Dainava“ pirmavo 26:33.

Trečiajame kėlinyje skirtumas ėmė sparčiai augti „SK Dainava“ komandos naudai ir sužaidus 7 minutes trečiajame kėlinyje komandas jau skyrė 23 taškai (28:51), o kėlinio pabaigoje „SK Dainava“ komandos krepšininkams pavyko dar labiau padidinti savo pranašumą ir prieš ketvirtąjį kelinį svečiai pirmavo jau 26 taškais (33:59).

Ketvirtasis kelinys buvo tik formalumas ir jame „SK Dainava“ ekipos žaidėjai tik dar labiau padidino savo pranašumą iki 41 taško bei rungtynes laimėjo rezutatu 81:40.

Po pralaimėtų rungtynių „BC Ambi“ komandos treneris kalbėjo: „Žaidėm prieš stiprią komandą, atėjom šešiese, o dar pirmame kėlinyje gavau traumą ir komanda laiko žaisti penkiese. Du kėlinius dar laikėmės, o trečiajame kėlinyje jau ir pavargom, varžovai gerai pataikė, greitai bėgo, turi ir aukštesnių žmonių. Kai mus paspaudė, pasimetėm ir gavosi toks rezultatas. Tiesiog varžovai buvo stipresni ir tai akivaizdžiai šiandien matėsi“.

Po laimėtų rungtynių „SK Dainava“ komandos treneris kalbėjo: „Atėjo mūsų gynėjas ir visus reikalus sutvarkė. Tiesiog gal mums pasisekė, priešininkai tik šešiese susirinko, o dar vienas traumą gavo, tad gal sunku buvo jiems lakstyti, kai mūsų dešimt. Tempą palaikėm, jie pavargo ir apibėgom“.

„BC Ambi“: Vytautas Čypas (18 tšk.), Alius Žibortovičius (13 tšk., 10 atk. kam.), Vaidotas Mačiulis (3 tšk.).

„SK Dainava“: Aurimas Švelnys (16 tšk.), Simonas Pupkevičius (12 tšk., 13 atk. kam.), Edgaras Beržinskis (9 tšk., 7 atk. kam.).

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

speccas2012 gegužės 22 d., 13:10 val.

I dailiaja lyga? TU TIK NEJOOOOOOOOKINK :DDD

Anonimas2012 gegužės 22 d., 12:12 val.

nusisnekejai cia gerai:D

Anonimas2012 gegužės 22 d., 12:01 val.

Šitiems su tokiu pasipūtimu reiktų į galiūnų lygą eiti :P Tik kažin ar vos tik išvydus Brusoką, Blekaitį ir Savicką pasipūtimas akimirksniu neišgaruotų? :DDD

„Freolitus & Doremus“ namuose palaužė „BC Ambi“ ekipą (2012 gegužės 25 d., penktadienis, 22:42 val.)"Vaišvyda" tik po atkaklios kovos palaužė BC "Ambi" ekipą (2012 gegužės 14 d., pirmadienis, 23:35 val.)„Vaišvydava“ po labai atkaklios kovos palaužė „SK Dainava“ ekipą (2012 gegužės 20 d., sekmadienis, 22:57 val.)"SK Dainava" parklupdė "Freolitus & Doremus" (2012 gegužės 23 d., trečiadienis, 19:51 val.)Permainingoje kovoje pergalę pasiekė "SLKALDK Akademija" (2012 gegužės 31 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)"Grizliai" "Laikinosios sostinės 2012" Mažąją taurę pradėjo pergale (2012 gegužės 12 d., šeštadienis, 17:42 val.)