LIETUVOS GELEŽINKELIAI vs LIETUVOS DUJOS (60:69)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 spalio 28 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

"Lietuvos Dujos" šventė sunkią pirmąją pergalę

2012 spalio 28 d., Sekmadienis, 20:24 val., peržiūros: 3091

Sekmadienį, Spalio 28 dieną, Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, tarp "Lietuvos Geležinkelių" (šeimininkai) ir "Lietuvos Dujų" (svečiai) ekipų. Ilgą laiką atsilikinėję nuo savo varžovų svečių komandos krepšininkai rungtynių pabaigoje vis tik įrodė savo pranašumą ir šventė pirmąją pergalę naujajame sezone, rezultatas po rungtynių – 60:69 (16:7, 16:17, 12:26, 16:19).

Pirmą kėlinuką taškais pradėjo šeimininkų komandos žaidėjas M.Vengalis. Po kurio laiko P.Minajevas smeigė tritaškį ir suteikė svečiams pranašumą, tačiau jie pirmavo neilgai, nes šeimininkai surengė spurtą 7:0 ir įgijo šešių taškų pranašumą. Daugiausiai prie to prisidėjo tas pats M.Vengalis. Kėlinį šeimininkai užbaigė tokiu pat geru žaidimu ir sužaidė dar vieną gera atkarpą 5:0, A. Grybauskas pelnė tris iš šių penkių taškų. Rezultatas po kėlinio – 16:7.

Antrajame kėlinuke užvirė šiek tiek aršesnė kova. Svečiams vis pavykdavo priartėti prie savo varžovų tačiau jie vis sugebėdavo susigražinti prarastą pranašumą. Svečius šiame kėlinuke į priekį vedė V.Balaišis, pelnęs aštuonis taškus ir P.Minajevas pelnęs penkis. Šeimininkų komandai atsitiesti padėdavo geras M. Vengalio žaidimas, jis pelnė septynis taškus. Rezultatas po dviejų kėlinių – 32:24.

Trečio kėlinuko pradžioje šeimininkai vėl diktavo sąlygas, tačiau kėliniui įpusėjus svečiai surengė spurtą 0:15, prie kurio daugiausiai prisidėjo M.Maumevičius pelnęs devynis taškus ir draskęs varžovų gynyba greitomis atakomis bei R.Mačiulaitis ir M.Žalys pataikę po tritaškį. Šis spurtas svečiams leido persverti rezultatą savo naudai ir įgyti septynių taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje šeimininkai dar sugebėjo sumažinti skirtumą, tačiau tik vienu tašku. Rezultatas po trijų kėlinių – 44:50.

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai dar bandė „kabintis“ ir kovoti dėl pergalės šiose rungtynės, tačiau svečių komandos krepšininkų tritaškiai neleido to jiems padaryti. O rungtynių pabaigoje pradėjo jaustis ir šeimininkų nuovargis, nes metimai vis rečiau pasiekdavo tikslą. Rezultatas po rungtynių – 60:69.

Po rungtynių šeimininkų komandos treneris, Mindaugas Kulys kalbėjo : " Labai gera sezono pradžia. Vyrai labai gerai sužaidė, tačiau vėliau pavargo, nes nebuvo keitimo. Bet dar norėsime palošti su „Lietuvos Dujomis“ ir bandysim kovoti dėl pirmos vietos. Šį sezoną komanda atsinaujinusi, atėjo keturi nauji žmonės, tačiau šiandien nepavyko visiems susirinkti. “

Svečių komandos treneris, Virginijus Mažonas, sakė : Sunku ką nors komentuoti, tai buvo pirmos mūsų rungtynės po vasaros. Dar nebuvo net bendrai susirinkę, nes kiekvienas vis kažkur kitur sportuojam. Pradžioj labai jautėsi nepataikymas, o paskui antroje pusėje, kai atsirado žaidimas šioks toks, tai ir persilaužėm. Komanda liko tokia pati, tik vienas naujas M.Žalys. O šiaip jeigu gerai pagalvojus, tai čia mūsų jau beveik veteranų komanda gaunasi".

Šeimininkų komandoje geru žaidimu išsiskyrė Andrius Grabauskas 19 tšk. (13 atk. kamuolių), Martynas Vengalis 19 tšk. (16 atk. kamuolių), Mindaugas Rudzevičius 13 tšk.

Svečių komandą į priekį vedė Martynas Maumevičius 19 tšk., Paulius Minajevas 15 tšk., Virgilijus Balaišis 13 tšk.

"Lietuvos Dujos" iškovojo antrąją pergalę naujame sezone (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 00:06 val.)Aštunfinalį "Lietuvos Dujos"pradėjo įtikinama pergale (2013 kovo 17 d., sekmadienis, 19:22 val.)"Lietuvos Dujos" neturėjo vargo su "IT-taškas.lt" ekipa (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:14 val.)Įtikinama "Lietuvos geležinkelių" pergalė (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 20:37 val.)"Lietuvos dujos" rungtynių pabaigoje išsaugojo pranašumą prieš "Autotoją & Ekodorą" (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 22:26 val.)"Lietuvos Geležinkeliai" penkiese nukovė "Kauno Energija" (2013 sausio 18 d., penktadienis, 23:39 val.)"Lietuvos Geležinkeliai" išvargo pergalę ketvirtame kėlinuke (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 23:10 val.)Rungtynių pabaigoje "Lietuvos dujos" palaužė "ESS Santermitą & ĮSP DNC" (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 23:24 val.)"Lietuvos dujos" antroje rungtynių pusėje susitvarkė su "Kauno tiltais" (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 23:19 val.)"Lietuvos dujos" nepaliko vilčių "ESS Santermitai - ĮSP DNC" (2013 vasario 19 d., antradienis, 02:41 val.)