Kauno švara vs Legama (60:111)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 02 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Legamos“ puolimo mašina tiesiog nušlavė „Kauno švarą“

2016 vasario 02 d., Antradienis, 22:01 val., peržiūros: 946

Vasario 2 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiosios taurės E pogrupio rungtynės, kuriose susitiko vieni pogupio lyderiai – namuose žaidusi „Kauno švara“ (12-4) priėmė svečius – „Legamos“ krepšininkus (9-5). Pirmąsias šių komandų rungtynes prieš kelias savaites buvo laimėję „Kauno švaros“ krepšininkai, pergalę šventę rezultatu 84:72.

„Kauno švaros“ krepšininkai šiose rungtynėse vertėsi be kelių labai svarbių žaidėjų ir tos netektys jau nuo pat rungtynių pradžios parodė, jog aikštelės šeimininkai nesugebės rimčiau pasipriešinti „Legamos“ krepšininkams. Įpusėjus pirmajame kėlinukui svečiai jau pirmavo dviženkliu taškų skirtumu 6:18, o „Kauno švaros“ taškų badas, tęsesis šešias minutes, leido „Legamai“ po pirmo ketvirčio pirmauti 11:29.

A. Šaulio ir M. Širvaičio tandemas antrojo kėlinuko pradžioje varė į neviltį „Kauno švaros“ gynybą. Daugiausia šių žaidėjų pastangomis įpusėjus kėlinukui „Legama“ jau pirmavo 15:43. Ir toliau svečiai puikiai išnaudojo skyles „Kauno švaros“ gynyboje, puikiai bėgo į greitą puolimą ir po pirmos rungtynių pusės pirmavo 25:57.

Trečiojo kėlinuko pradžioje aikštelės šeimininkai stengėsi nepaleisti dar labiau į priekį „Legamos“, tačiau atsilikinėjo vis dar triuškinama persvara 36:72. Kėlinuko pabaigą vainikavo „Legamos“ įžaidėjo A.Pelšs dėjimas iš viršaus po perimto iš varžovų kamuolio. Trečiasis kėlinukas baigėsi rezultatui esant 45:86.

Šimto taškų ribą „Legama“ peržengė dar likus žaisti keturias minutes iki rungtynių pabaigos, o šimtojo taško autorius – M.Širvaitis, pataikęs tolimą metimą ir padidinęs rezultatą iki 56:101. Rungtynių pabaigoje ir toliau svečiai žaidė besimėgaudami žaidimu ir iškovojo lengvą bei pelnytą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 60:111.

„Turbūt labai svarbi ši pergalė turnyrine prasme?“, – buvo paklaustas „Legamos“ žaidžiantysis treneris A.Vilpišauskas: „jo, šia prasme, svarbi. Norėjome laimėti, gal nebuvo kovos. Matėm, kad lyderių nebuvo dviejų ar trijų. O šiaip, buvom nusiteikę žaisti“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Kauno švara: Andrius Olberkis – 16 tšk., Gediminas Simanavičius – 15 tšk., Martynas Senkus – 11 tšk.

Legama: Arminas Šaulys – 26 tšk., Martynas Valaitis – 18 tšk. (10 atk. kam.), Marius Širvaitis – 14 tšk., Tomas Valatkevičius – 13 tšk., Artūrs Pelšs – 12 tšk. (11 rezult. perd.), Darius Žukauskas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

„Legamos“ puolimo banga nušlavė negausiai susirinkusius „Kauno oro uostą ‒ KAMS“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:07 val.)„Ryterna“ įtikinamai atsirevanšavo „Kauno Švarai“ (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:42 val.)„Legama“ po atkaklios kovos patiesė „Sanitex“ (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 21:04 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įveikė „Kauno švarą“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 22:19 val.)„Legama“ atkakliame mūšyje pranoko „Baubilą & Verslo Pasaulį“ (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 22:16 val.)Banguotai žaidę „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Kauno švarą“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:27 val.)„Legama“ po atkaklios kovos turėjo pripažinti „Kauno oro uosto ‒ KAMS“ ekipos pranašumą. (2016 vasario 27 d., šeštadienis, 20:51 val.)„Legama“ nugalėjo lentelės kaimynus LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 17:35 val.)„Legama“ įveikė „Senukų“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 23:15 val.)„Vieningas Kaunas“ po gražios kovos privertė pasiduoti „Kauno švaros“ ekipą. (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:23 val.)