Lietuvos geležinkeliai vs Best 4 You (53:51)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 09 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Lietuvos geležinkeliai“ dėka sėkmingai sužaisto rungtynių galo įveikė „Best 4 You“ ekipą

2014 kovo 09 d., Sekmadienis, 20:26 val., peržiūros: 1068

Kovo 9 dieną Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių J „Mažosios“ taurės pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „Lietuvos geležinkeliai“ (šeimininkai) ir „Best 4 You“ (svečiai) ekipos. Šiose rungtynėse nugalėtojas sprendėsi paskutiniajame kėlinyje per paskutiniąsias rungtynių atakas. O čia sėkmė lydėjo „Lietuvos geležinkeliai“ ekipą, kuri šventė pergalę rezultatu 53:51 (8:14, 16:13, 15:12, 14:12).

Rungtynės prasidėjo „Best 4 You“ atkovotu kamuoliu ir K. Klimo taikliu dvitaškiu metimu 0-2. Į šiuos du taškus „Lietuvos geležinkeliai“ rado atsaką ir po poros sėkmingų atakų, šeimininkai išsiveržė į priekį 4-2. Tiesa tai truko neilgai, kadangi po to „Best 4 You“ spurtavo ir laimėdami atkarpą net 0-10, įgyjo 8 taškų pranašumą 4-12. Šį skirtumą „Lietuvos geležinkeliams“ dar prieš pasibaigiant kėliniui pavyko truputi sumažinti, kuris po pirmųjų dešimt minučių siekė 6 taškų „Best 4 You“ pranašumą 8-14.

Antrajame kėlinuke aikštės šeimininkų ekipa kiek agresyviau pradėjo rungtyniauti puolime, ko pasekoje „Lietuvos geležinkeliai“ ėmė lipti varžovams ant kulnų. Nors dar pirmąsias 5 minutes ekipas skyrė net 9 taškai 14-23 „Best 4 You“ naudai, tačiau kaip tik tuo momentu šeimininkai atsakė "sausa" atkarpa 10-0, po kurios rezultatas buvo persvertas „Lietuvos geležinkeliai“ ekipos naudai 24-23. Visgi toks rezultatas neišsilaikė iki kėlinio pabaigos – L.Čekavičius įsūdė 4 taškus į varžovų krepšį ir išvedė savo ekipą į priekį. Pirmoji susitiko dalis baigėsi „Best 4 You“ pirmaujant 24-27.

Po ilgosios pertraukos trečiajame šio susitiko kėlinyje vyravo atkaklus ir lygiai vykstantis žaidimas. Jo metu abi ekipos pagaliau prisitaikė iš tritaškių taškų zonos, o kėlinio metu ir viena, ir kita komanda pataikė po 3 tolimus metimus. Visgi, kad ir kaip ekipos stengėsi rungtyniauti ir įveikti viena kitą, tačiau rezultate nei vienai iš jų nesugebėjo įgyti net menkesnio pranašumo, o po 30 minučių kovos minučių buvo visiška lygybė 39-39. Tad ekipoms reikėjo įrodinėti savo pranšumą jau lemiamo kėlinio metu.

Po trumpos dviejų minučių pertraukėlės ekipos ilgą laiką rungtyniavo apylygiai, tačiau rungtynėms vykstant ne itin rezultatyviai septintąją minutę po R. Kulikausko taiklaus tritaškio metimo „Best 4 You“ persvara pasiekė 6 taškus 45-51. Visgi „Lietuvos geležinkelių“ laimei šeimininkų gretose atsirado žmogus, kuris "patempė" ekipą į priekį – A. Jakšto du taiklūs dvitaškiai bei pridėtas tritaškis leido savo ekipai persverti rezultatą 52-51. Po to „Best 4 You“ savo šansais nepasinaudojo, o rungtynės baigėsi L. Čekavičiaus pridėtu dar vienu baudos metimu. Galutinis rungtynių rezultatas skelbė „Lietuvos geležinkeliai“ pergalę dviejų taškų skirtumu 53-51.

Andrius Grabauskas „Lietuvos geležinkeliai“ (komentaras po rungtynių)

- Sakykit, ar svarbios jums šitos rungtynės buvo?

Svarbios, aišku, jeigu jau praktiškai dėl antros vietos, tai reikėjo atlošti 14 taškų. Bandėm pradžioj tą 14 -ika, bet kadangi nepavyko, atsilikinėjom, tai po to siekėm tik pergalės, grupėje turėti 3 -iąją vietą. Ir gale nusišypsojo laimė ir pavyko išplėšti pergalę.

Lietuvos geležinkeliai: Andrius Grabauskas – 15 tšk., Dalius Grušauskas – 13 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Dovydas Blinkus – 8 tšk.

Best 4 You: Liudas Čekavičius – 14 tšk. (15 atk. kam.), Remigijus Kulikauskas – 12 tšk., Lukas Balasevičius – 8 tšk.

„Lietuvos geležinkeliai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Lietuvos dujos“ lengvai įveikė „Best 4 You“komandą (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ sunkiai įveikė „KTU“ ir išlygino serijos rezultatą (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 16:00 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ nugalėjo „Autotoja & Ekodorą“ (2014 kovo 21 d., penktadienis, 00:06 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ peržengė „KTU“ barjerą (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 20:08 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė sunkią pergalę (2014 sausio 17 d., penktadienis, 00:50 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ neatsilaikė prieš „Viešojo saugumo tarnybos“ tritaškių lietų (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 23:46 val.)„Kauno tiltai“ nugalėjo „Best 4 you“ komandą (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 23:32 val.)„Autotoja & Ekodora“ tik po pratęsimo parklupdė „Best 4 You“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 22:01 val.)Liudas Čekavičius aidint sirenai išvedė „Best 4 You“ į ketvirtfinalį (2014 balandžio 01 d., antradienis, 23:08 val.)