Detas Hoptrans logistics & BRGroup vs Karo medicinos tarnyba (105:41)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 16 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

"Detas - Hoptrans & BRGroup" nepasigailėjo "Karo medicinos tarnybos" ekipos

2013 spalio 17 d., Ketvirtadienis, 00:37 val., peržiūros: 1329

Spalio 16 dieną įvyko įmonių lygos varžybų rungtynės, kuriose savo sezoną pradėjo "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" ir "Karo medicinos tarnybą". Kaip ir tikėtasi nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai "Detas hoptrans logistics jorgroup" įrodė savo pranašumą, jau po pirmojo kėlinio jie pirmavo rezultatu 25:8. Sekančiame ketvirtyje vaizdas kiek pasikeitė, medicinos tarnybos žaidėjai puikiai pataikė ir šį kėlinį pralošė minimaliu skirtumu. 47:28. Antrojoje rungtynių pusėje viena komanda žaidė kaip norėjo, o kita kaip leido varžovai. "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" per antrąją rungtynių pusę padidino savo persvarą 45 taškais ir pasibaigus rungtynėms šventė pergalę rezultatu 105:41.

Šeimininkai rungtynes pradėjo spurtu 11:2, nuo tos akimirkos žiūrovai nebesitikėjo šiose rungtynėse pamatyti intrigos, beliko mėgautis gražiu "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" žaidimu. Įpūsėjus kėliniui, kuomet rezultatas tapo 20:5 atsipalaidavo ir šeimininkai, kurie galėjo leisti sau pailsėti įvairiose situacijose. Puikiai pradėjęs rungtynes, šeimininkų lyderis M.Karpičius galėjo turėti tik vieną tikslą, tai pagerinti įmonių lygos naudingumo koeficiento rekordą, jau po pirmojo kėlinio jo sąskaitoje buvo 14 taškų. (25:8)

Antrajame kėlinyje greitomis atakomis, bei tritaškiai metimais vienintelis M.Karpičius kovojo prieš "Kauno medicinos tarnybą", galbūt pagalbos pritrūko, nes svečiai šiame kėlinyje žaidė kaip lygus su lygiais. Ženkliai pagerinę taiklumą medicinos tarnybos žaidėjai per šį kėlinį įmetė 20 taškų, tai reiškia beveik pusę galutinio rungtynių rezultato. Po antrojo kėlinio rezultatu 47:28 pirmavo "Detas Hoptrans logistics & BRGroup".

Netikėtai trečiajame kėlinyje "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" suintensyvino gynybą ir pradėjo presinguoti varžovus po visą aikštę, to pasekoje "Kauno medicinos tarnybą" dažnai klydo ir leido šeimininkams lengvai pelnyti taškus. Pasimetę svečiai klydo net paprasčiausiose situacijose, pasitaikė baudos metimų, kurių metu kamuolys nelietė lanko ir tiesiog pramestų metimų iš po krepšio. Kėliniui besibaigiant skirtumas tarp komandų tapo nepadorus. 70:35.

Ketvirtajame kėlinyje vaizdas nesikeitė. "Detas hoptrans logistics jorgroup" ekipa turėjo vieną tikslą, tai pelnyti šimtąjį tašką, ką ir pavyko padaryti komandos kapitonai likus dviems minutėms iki rungtynių pabaigos. Svečių komandoje be pataikyto tritaškio visi taškai šiame kėlinyje buvo pelnyti nuo baudos metimų linijos ir juos realizavo vienintelis M.Juozulevičius. Nuaidėjus galutiniam rungtynių švilpukui rezultatas 105:41 skelbė lengvą "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" komandos pergalę.

"Detas Hoptrans logistics & BRGroup" ekipos treneris po rungtynių sakė: Puikus startas šiame turnyre, neturiu priekaištų žaidėjams, tikiuosi nukeliausime toli kaip ir praeitame sezone.

"Kauno medicinos tarnybos" treneris sakė: Rezultatas nelabai mus tenkina, tačiau mes nepretenduojame į aukštas vietas, o tiesiog su šia nauja komanda norime praleisti gerai laiką.

"Detas hoptrans logistics jorgroup": Martynas Karpičius (48tšk., 7rez.perd., 48naud.b) Mindaugas Rutkauskas (14tšk)

"Karo medicinos tarnyba" : Eimantas Šabonas (13tšk) Mantas Juteika (9tšk)

„KTU“ nesunkiai nugalėjo „Karo medicinos tarnybą“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 15:28 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ nesunkiai įveikė „Omegos“ krepšininkus. (2014 sausio 16 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)„Detas Hoptrans Logistics & BRGroup“ paskendo „Baubilo & Granex“ tritaškių lietuje (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 23:00 val.)Per ketvirtą kėlinį „Kauno energija“ nugalėjo „Karo medicinos tarnybą“ (2014 kovo 14 d., penktadienis, 21:37 val.)„Vilmista“ palaužė „Karo Medicinos Tarnybos“ krepšininkus (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 01:44 val.)Tik po atkaklios kovos „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipa nugalėjo „Topo centrą“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Eoltas“ įtikinamai įveikė „Karo medicinos tarnybą“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 00:15 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ susitvarkė su „Stumbru“ (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 01:19 val.)Be lyderių žaidę „Dentist Team“ turėjo pavargti su „Karo medicinos tarnybos“ komanda (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 19:52 val.)„Vilmista“ nepaliko jokių vilčių „Karo Medicinos Tarnybai“ (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 21:01 val.)