Resmila ‒ 2 vs ICE (65:62)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 23 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Resmila ‒ 2“, po dramatiškos ketvirtojo kėlinio pabaigos, įveikė „ICE“ krepšininkus.

2016 kovo 23 d., Trečiadienis, 23:18 val., peržiūros: 1294

Kovo 23 dieną, trečiadienio vakarą, A. Sabonio krepšinio centre, susitiko dvi Pavasario „Sportturas“ komandos „Resmila – 2“ ir „ICE“. Šį susitikimą, po dramatiško ketvirtojo kėlinio pabaigos, laimėjo „Resmila – 2“ rezultatu 65:62 (14:21 17:12 10:18 24:11)

Rungtynės prasidėjo „Resmila – 2“ dvitaškiu, po kurio sekė varžovų 5 taškai be atsako. Įsibėgėja „ICE“ krepšininkai, likus dviem su puse minutės iki pirmojo kėlinio pabaigos, turėjo susikrovę jau 12 taškų pranašumą (21:9), tačiau per likusį laiką taškų pelnyti nesugebėjo ir kėlinį užbaigė rezultatu 21:14.

Antrąjį ketvirtį geriau sužaidė „Resmila – 2“ krepšininkai, pradėdami kėlinį 6:0 ir sumažindami deficitą iki 1 taško (20:21), tačiau varžovai į tai atsakė spurtu 9:0 ir susikrovė 10 taškų persvarą (30:20). Ketvirčio pabaiga, taip pat kaip ir pradžia, priklausė „Resmila – 2“ komandai. Jie užbaigė kėlinį sumažindami atsilikimą iki 2 taškų, taip perkeldami intrigą į antrąją rungtynių pusę. Po 2 kėlinių rezultatu 33:31 priekyje „ICE“.

Po ilgosios pertraukos atsigavusi „ICE“ komanda, per 8 sužaistas trečiojo kėlinio minutes, sugebėjo susigrąžinti turėtą dešimties taškų persvarą ir likus žaisti 2 minutėm pirmavo rezultatu 46:36. Per likusį laiką šį pranašumą komanda išlaikė ir žengė į ketvirtąjį kėlinį laiminėdama rezultatu 51:41.

Lemiamajame ketvirtyje atrodė, kad viskas gali paaiškėti dar nenuskambėjus rungtynių sirenai, kai rezultatu 57:43, sužaidus dvi minutes, pirmavo „ICE“. Ši komanda išlaikė dviženklį pranašumą net iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėm (52:62), tačiau varžovai, netikėtai pajutę savąjį žaidimą, nebeleido pelnyti nei taško „ICE“ krepšininkams per likusį kėlinį ir taip šventė dramatišką pergalę rezultatu 65:62.

Resmila ‒ 2: Martynas Šiukščius – 24 tšk. (9 išpr. praž.), Kęstutis Aleksandravičius – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Gintaras Petrauskas – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Regimantas Vaitasius – 11 tšk. (10 atk. kam.)

ICE: Jonas Tumpa – 14 tšk. (12 atk. kam.), Tomas Jonkus – 13 tšk., Kęstutis Petrauskas – 11 tšk.

Po rungtynių laimėtojų treneris Regimantas Vaitasius paklaustas kas lėmė persilaužimą rungtynių gale kalbėjo:

Mūsų komandoj yra didelė motyvacija. Grupėje yra 5 komandos ir viena iš jų iškrenta, todėl negalim atsipalaiduot, reikia pergalių. Vakar vienas žaidėm, pralaimėjom, šiandien būtinai norėjom laimėti.

Paklaustas apie tolimesnius tikslus šioje lygoje atsakė:

Tikslai yra gerinti žaidimą, nežaidžiam dar taip kaip norėtumėm, dar banguotas buvo žaidimas, bet gerai, kad pačiam gale dar turėjom jėgų ir išplėšėm svarbią pergalę

„Resmila ‒ 2“ pratęsimo pabaigoje palaužė „ASU“ (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 23:15 val.)„Resmila ‒ 2“ po pratęsimo, palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)Užnugaryje varžovus laikiusi „Resmila ‒ 2“ po banguotos kovos iškovojo pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurę (2016 balandžio 22 d., penktadienis, 23:45 val.)„Resmila ‒ 2“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 20:53 val.)Nerezultatyviose rungtyėse „Resmila-2“ ekipos pergalė ir žingsnis į finalą (2016 balandžio 19 d., antradienis, 11:25 val.)Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės bronzą iškovojo „Laipsnių“ šešetukas (2016 balandžio 16 d., šeštadienis, 16:19 val.)Visas rungtynes atsilikinėję „Vilkai“ išsigelbėjo paskutinėmis akimirkomis (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:19 val.)Ice lengvai įveikė Vilkus (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Net 49 taškus pelnęs Klaidas Vinkšnaitis išvedė „Pelias“ komandą į „Didžiosios“ taurės finalą (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)„ICE“ įrodė pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:00 val.)