KAUNO NTI-PN vs KAUNAS (54:52)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 17 d., Ketvirtadienis, 18:15 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Kauno "NTI - PN" nutraukė pralaimėjimų seriją

2013 sausio 17 d., Ketvirtadienis, 21:29 val., peržiūros: 2691

Ketvirtadienio vakarą KKL "C" lygos "Top Sport" pirmenybėse Kauno "NTI – PN" surėmė pečius su "Kauno" vyrais. Šeimininkai po dviejų nesėkmių iš eilės, buvo kupini ryžto pagaliau ir vėl padovanoti pergalę savo sirgalių armijai. Kovingumo dėka Kauno "NTI-PN" jau po pirmojo kėlinio turėjo 9-ių taškų pranašumą. Vis tik, dramos išvengti rungtynėse nepavyko. "Kaunas" vėlai susizgribęs kibo į atlapus varžovams, tačiau atkurtoji intriga pergale nepavirto ir "NTI – PN" iškovojo pergalę rezultatu (54:52).

Rungtynes šeimininkai pradėjo itin užtikrintai ir patikimai. Jau pirmosiomis minutėmis Kauno "NTI – PN" sugebėjo spurtuoti 10:3. Vytenis Preidis sumetė dvi baudas ir varžovų pranašumą kiek sumažino (10:5). Tačiau šeimininkų ekipa neketino užleisti išsikovotų pozicijų ir komandinių pastangų dėka iki kėlinio pabaigos sugebėjo kiek labiau atitrūkti (18:9).

Antrojo kėlinuko metu "Kaunas" ėmė artėti ir po spurto 3:10 svečių defcitas sumažėjo jau tik iki dviejų taškų (21:19). Nors kėlinukas pasižymėjo kaip itin nerezultatyvus, tačiau ketvirčiui baiginėjantis šeimininkų ekipos lyderis Paulius Liepinaitis sugebėjo savo komandą truktelėti priekin. Pastarasis krepšininkas pataikė du tritaškius iš eilės, o Almantas Atkočaitis pridėjo dvitaškį. Varžovų atsakas per tą patį laiką buvo du taškai (29:21).

Intriga nemažėjo ir po ilgosios pertraukos. Abi komandos įrodinėjo, bent jau šiame susitikime, esančios vienodo kalibro. Bekompromisė kova virė kiekvienoje aikštės vietoje. Abiejų komandų žaidėjai sugebėjo savo ekipų taškų kraitį šio ketvirčio metu padidinti po tiek pat taškų (11) ir skirtumas tarp varžovų išliko nepakitęs prieš lemiamą kėlinuką (40:32).

Ketvirtojo kėlinio metu intrigos taip pat netrūko. Nors Kauno "NTI – PN" sugebėjo įgyti dviženklę persvarą (44:34), tačiau rungtynių baigtis dar nebuvo aiški. Rezultatui esant (48:39) "Kaunas" kilo į lemiamą šturmą. Svečiai pelnė net 7-is taškus be atsako ir rungtynėse pasidarė "karšta" (48:46). Paulius Liepinaitis pelnė du taškus, o Rokas Imbrasas realizavo vieną baudą iš dviejų, bet "Kauno" krepšininkai į tai atsakė keturiais taškais iš eilės (51:50). Reikiamu metu Paulius Liepinaitis pelnė du taškus, o Ramūnas Švagždys atsakė dviem taikliomis baudomis (53:52). Galutinį tašką susitikime padėjo tas pats Paulius Liepinaitis realizavęs vieną baudą iš dviejų (54:52).

Po rungtynių Kauno "NTI – PN" komandos treneris Almantas Atkočaitis sakė: "Aš kaip treneris gal kiek suklydau norėdamas visiems leisti pažaisti. Paskutiniame kėlinuke pasirodė žaidėjas, kuris tris kėlinius sėdėjo ant atsarginių suolelio. Jau ne pirmas rungtynes iš eilės įgiję dviženklę persvarą sužaidžiame ne taip kaip reikia, perskubame puolime. Kalbant apie varžovus, atrodo, kad jų gretose nebuvo keletos lyderių. Laimėjome šias rungtynes vos keletu taškų, todėl šioje grupėje dar niekas nėra aišku".

"Kauno" ekipos strategas Vytenis Preidis apie susitikimą kalbėjo: "Šiose rungtynėse nekrito tritaškiai metimai. Taip pat teisėjai būna, kad padaro klaidų į abi puses, tačiau šiandien jie daugiau švilpė į vieną pusę. Vis tik, juos suprantu, buvo tikrai sunku švilpti. Noriu pažymėti, kad varžovai žaidžia labai grubiai be kamuolio. Manau namuose atsirevanšuosime (juokiasi).

Kauno "NTI – PN" į pergalę vedė: Paulius Liepinaitis 25 taškai (6 atk. kam, 5 perimti kam), Rokas Imbrasas 17 taškų (20 atk. kam)

"Kauno" gretose išsiskyrė: Eimantas Voveraitis 14 taškų (5 atk. kam), Ramūnas Švagždys 13 taškų (7 atk. kam, 4 perimti kam), Vytenis Preidis 12 taškų (10 atk. kam, 4 perimti kam)

Paskutiniai komentarai (3 iš 9)

vytenis2013 sausio 20 d., 19:30 val.

Aciu uz komplimentus :)

ghostrider52013 sausio 20 d., 12:22 val.

Visiskai sutinku, kad teise turit tokia. Linkiu sekmes jums tolimesniuose rungtynese nes bet kokiu atveju jusu (Kauno) komanda man atrodo viena normaliausiu (visais atzvilgiais) musu lygoje :)

Anonimas2013 sausio 19 d., 10:53 val.

debilai  geri jus :DD

Kauno "NTI - PN" privertė pasiduoti "Neveronis" (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)Kauno "NTI-PN" nepasigailėjo ir "Šernų" (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 21:16 val.)Kauno "NTI-PN" nepasigailėjo KK "Persvaros" (2013 sausio 24 d., ketvirtadienis, 21:14 val.)Kauno "NTI - PN" iškovojo pergalę po sunkios kovos (2013 vasario 21 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)"Kauno NTI - PN" sugebėjo peržengti "Darbo" barjerą (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 21:46 val.)Kauno "NTI - PN" iškovojo sensacingą pergalę (2012 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)Kauno "NTI - PN" vos neparklupdė galingosios "Kauno Kolegijos" (2013 kovo 28 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)"Kauno NTI-PN" nepaliko jokių vilčių "BC Ambi" ekipai (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)Kauno "NTI-PN" nepasipriešino "Spartai" (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 20:22 val.)Kauno "NTI-PN" patyrė antrąją nesėkmę iš eilės (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 20:55 val.)