Sanitex vs Restauratoriai (65:81)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 09 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Restauratoriai“ be didesnio vargo susitvarkė su „Sanitex“

2014 kovo 09 d., Sekmadienis, 15:42 val., peržiūros: 1016

Sekmadienį, kovo 9 dieną, VDU Rasos gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Sanitex" ir svečių "Restauratorių" ekipų. Jau pirmame kėlinuke svečių krepšininkai įrodė, jog jie yra nusiteikę rimtai, ko pasekoje skirtumas tarp komandų nepastebimai pašoko iki šešiolikos taškų. Antrojo kėlinuko eigoje žaidimas kiek išsilygino, tačiau vienu tašku šį ketvirtį vis tiek laimėjo svečiai ir padidino savo persvarą iki septyniolikos taškų. Po ilgosios pertraukos ir toliau geriau žaidė "Restauratoriai", tačiau tik ketvirtą kėlinuką laimėję "Sanitex" žaidėjai šiek tiek sušvelnino savo galutinį deficitą. 65:81 (13:29, 14:15, 16:20, 22:17).

Rungtynių pradžioje pirmieji savo taškų sąskaitą dviem iš eilės išpuoliais atidarė svečiai, tačiau netrukus aikštės šeimininkai pelnė du taškus ir braukė varžovų persvarą perpus. Netrukus "Restauratoriai" surengė spurtą net 0:13 ir pabėgo nuo šeimininkų net penkiolikos taškų skirtumu. Į tai "Sanitex" atsakė vos vienu taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar aštuoni iš eilės svečių taškai, padidinę skirtumą tarp komandų iki 21 taško. Einant pirmojo kėlinuko laikui į pabaigą šeimininkams dar pavyko surengti kelias rezultatyviai pasibaigusias atakas, po kurių jų deficitas šiek tiek sušvelnėjo. 13:29.

Antrojo ketvirčio eigoje žaidimas tarp komandų buvo visai kitoks, nes komandos žaidė panašiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Nors pačiomis pirmosiomis antrojo kėlinuko minutėmis kiek geriau žaidė aikštės šeimininkai, tačiau visai netrukus "Restauratoriai" ir vėl sugrąžino pusiausvyrą į rungtynes. Per likusias kelias minutes iki ilgosios pertraukos pradžios abiejų ekipų krepšininkai keitėsi sėkmingai pasibaigusiomis atakomis, ko pasekoje skirtumas tarp jų žymiai nepakito. 27:44.

Po ilgosios pertraukos ir vėl kiek geriau startavo "Santiex" ekipos vyrai, tačiau jau po kelių epizodų "Restauratoriai" restauravo savo žaidimą ir pelnė šešis taškus be jokio varžovų atsako ir padidino savo persvarą iki 22-iejų taškų. Jau čia pat aikštės šeimininkai atsakė penkiais taškais iš eilės, tačiau svečių krepšininkai taip pat neliko pėsti ir smeigė tolimą metimą. Per likusį trečiojo kėlinuko laiką vienu taškeliu daugiau surinko "Restauratoriai" bei prieš lemiamą rungtynių dalį turėjo 21 taško pranašumą. 43:64.

Nors viskas praktiškai jau buvo aišku, tačiau paskutinėje rungtynių dalyje nei viena komanda nusileisti nesiruošė, o ypač šeimininkai. Jau pačioje pradžioje jiems pavyko šiek tiek sumažinti savo atsilikimą. Beveik visą kėlinuką laiką "Sanitex" ekipos krepšininkai taškus rinko trumpomis bei rezultatyviomis atkarpomis, o, tuo tarpu, "Restauratoriai" taškus rinko pavieniais tolimais metimais. Tik pačioje susitikimo pabaigoje aikštės šeimininkai surinko dar kelis taškus iš eilės ir sumažino deficitą, tačiau tai rungtynių nugalėtojo nepakeitė. 65:81.

"Sanitex": Paulius Vaškevičius – 17 tšk., Giedrius Katliorius – 16 tšk., Tadas Chramelia – 14 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.)

"Restauratoriai": Jonas Snudaitis – 21 tšk. (6 rezult. perd.), Julius Rajackas – 13 tšk., Juris Goštautas – 12 tšk. (10 atk. kam.), Karolis Čepanonis – 11 tšk.

Po pergalės nugalėtojų ekipos žaidėjas Jonas Snudaitis kalbėjo: "Šiandien susirinko beveik visi pagrindiniai žmonės, rungtynės buvo sekmadienio rytą, visi atėjo pasiruošę laimėti, nes mums labai svarbu grupėje užimti antrąją vietą, tai tokios buvo pagrindinės pergalės priežastys".

Rungtynių pradžioje taip gerai startavote, pataikėte beveik viską, kas nutiko vėliau?: "Vėliau varžovai sustojo į zoninę gynybą, o mums ji nelabai patinka, ir salė labai maža, nes mes pripratę žaisti didelėje, todėl jų zoninė gynyba ir padėjo sumažinti skirtumą".

„Restauratoriai“ lengvai susidorojo su „Rapala“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 21:23 val.)„Restauratoriai“ įveikė „Sanitex“ ekipą (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 17:49 val.)„Restauratoriai“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „LSMU VA Statybų Vizija“ (2014 vasario 01 d., šeštadienis, 23:15 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai įveikė „Kauno energiją“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 00:54 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai įveikė „ESS Santermitą & ĮSP DNC“ (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:57 val.)„Restauratoriai“ lengvai įveikė „Vieningą Kauną“ (2014 vasario 08 d., šeštadienis, 18:56 val.)„Trukmė ‒ Kautra ‒ DB“ be didesnio vargo „pervažiavo“ per „Sanitex“ (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 01:07 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai susidorojo su „Vėjų Linijos ‒ Garliavos Duonos“ šešetuku (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:14 val.)„Kauno švara“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Sanitex“ (2014 kovo 04 d., antradienis, 22:30 val.)„Kauno Švara“ sutriuškino „Sanitex“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 16:37 val.)