Randeris vs Lituanica (45:84)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 29 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Lituanica“ be didesnio vargo įveikė „Randerio“ ekipą.

2016 sausio 29 d., Penktadienis, 21:29 val., peržiūros: 1359

Penktadienį, sausio 29 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje, įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Randeris" ir svečių teisėmis žaidę "Lituanica" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Lituanica", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (15:23). Antrasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus abiems komandoms, bet priekyje vis dar buvo svečiai – (20:33). Trečiame kėlinyje "Lituanica" ekipa dar labiau atitolo nuo "Randerio" ekipos ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 33 taškai – (33:66). Ketvirtasis kėlinys nieko naujo neparodė, svečiai dar šiek tiek padidino skirtumą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (45:84).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Lituanica" ekipos laimėta 5 minučių atkarpa – (0:12), vėliau sekė pirmieji 6 "Randerio" ekipos taškai ir likus žaisti nepilnas 4 minutes rezultatas buvo – (6:12). Per likusį laiką svečiams dar šiek tiek pavyko padidinti skirtumą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (15:23).

Antrasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus. Sužaidus 2 minutes "Lituanica" ekipai pavyko padidinti skirtumą iki 10 taškų – (15:25). Sužaidus dar 4 minutes šeimininkai toliau buvo nepelnę nei vieno taško, o svečiai atitolo dar 4 taškais – (15:29). Visgi per likusį laiką "Randerio" ekipai pavyko laimėti mini atkarpą – (5:4) ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (20:33).

Trečiasis kėlinys prasidėjo puikiai sužaista svečių atkarpa, po kurios sužaidus 2 minutes komandas skyrė jau 20 taškų – (22:42). Prabėgus dar 3 minutėms ir kėliniui įpusėjus "Lituanica" padidino skirtumą iki 25 taškų – (27:52). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje nepakito, svečiai toliau didino atsilikimą tarp komandų ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (33:66).

Ketvirtasis kėlinys abiems komandoms buvo tik formalumas. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes svečiai dar šiek tiek padidino atsilikimą nuo komandų – (38:77). Antroje kėlinio dalyje komandos sužaidė lygiai ir rungtynės baigėsi rezultatu – (45:84).

Po laimėtų rungtynių "Lituanica" ekipos treneris kalbėjo: "Šiaip rungtynės nebuvo pačios lengviausios kokios pradžioje galėjo pasirodyti. Pačioje pradžioje labai prastai sužaidėme, paskui susikaupėme, sustygavome žaidimą ir paskui viskas atsistojo į savo vietas. Varžovas tikrai pakankamai neblogas, bet nesusirinko kaip supratau, tai sėkmės jiems ateityje."

Randeris: Deividas Leonavičius – 17 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Giedrius Janulevičius – 14 tšk., Aurimas Janulevičius – 9 tšk.

Lituanica: Gediminas Šuklevičius – 21 tšk., Dmitrij Kvitka – 19 tšk. (7 rezult. perd.), Donatas Maciulevičius – 11 tšk., Andrius Okulič-Kazarinas – 11 tšk. (10 atk. kam.)

„Lituanica“ įveikė A. S. K. „Persvara“ ekipą (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Laipsniai“ ketvirtąjame kėlinyje įveikė „Randerį“ (2015 lapkričio 06 d., penktadienis, 23:54 val.)„NeBajeris“ palaužė „Randerio“ ekipą (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 02:29 val.)„Lituanica“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš Kleboniškio „Vilkų“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:42 val.)„MRU VSF“ po pratęsimo įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 18 d., penktadienis, 21:55 val.)A. S. K. „Persvara“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 01:24 val.)„Nebajeris“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Randerį“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 21:45 val.)Atsitiesusi „Lituanica“ nesugebėjo įgelti A.S.K. „Persvarai“ (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Asu“ po permainingos kovos nugalėjo „Randerį“ (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:14 val.)„Lituanica“ po atkaklios kovos laimėjo prieš „MRU VSF“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 07:38 val.)