Chemcentras vs Vilmista (80:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 19 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

Lyderių dėka pergalę šventė „Chemcentras“

2014 vasario 19 d., Trečiadienis, 20:59 val., peržiūros: 1086

Vasario 19 dieną įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidusi "Chemcentro" ekipa ir jų oponentai "Vilmista". Pirmajame kėlinyje puikiai pataikę ir net pelnę 27 taškus, šeimininkai užsitikrino saugią persvarą. (27:15). Antrajame kėlinyje ir taiklumas krito, vienintelis R.Misevičius metė be klaidų, šiandien pataikęs net 9 tritaškius, jo vieno pastangų dėja nepakako ir po šio kėlinio pranašumas ištirpo. (40:35). Trečiajį kėlinį trim tritaškiais pradėję šeimininkai iškovotą persvarą išlaikė iki kėlinio pabaigos. (64:49). Ketvirtajame kėlinyje atrodė liko atlikti tik formalumus, tačiau "Vilmista" sugrąžino intrigą bet laiko trūkumas lėmė kad pergalę rezultatu 80:74 iškovojo "Chemcentras".

Pirmajame kėlinyje visą savo persvarą "Chemcentras" susikrovė trumpomis rezultatyviomis atkarpomis, pirmoji įvyko pradžioje kėlinio, kuomet šeimininkai laimėjo atkarpą 8:0. Tokia atkarpa pasikartojo ir viduryje kėlinio. Nors varžovams pavykdavo sumažinti deficitą, tačiau paskutinė 6:0 atkarpa užtikrino šeimininkams dviženklę persvarą. Šiame kėlinyje "Chemcentras" išsiskyrė kova dėl atšokusių kamuolių, kurią laimėjo 13:4, žinoma tai įtakojo puikus jų pataikymas. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 27:15.

Antrajame kėlinyje daugiausiai dviejų žaidėjų dėka "Vilmista" sumažino skirtumą iki 5 taškų. Tą įtakojo puikus dvitaškių pataikymas šiame kėlinyje 11/9. O Chemcentras rizikavo mesdamas daugiau tritaškių, nei dvitaškių. Ši rizika nepasitvirtino ir po dviejų kėlinių viską reikėjo pradėti beveik iš naujo. Po antrojo kėlinio rezultatas buvo 40:35. Skirtumas galėjo būti dar mažesnis, tačiau tritaškį iš vidurio aikštės paskutinėmis sekundėmis pataikė R.Misevičius.

Efektinga šeimininkų antrojo kėlinio pabaiga, galėjo įtakoti tai kad trečiajame kėlinyje jie labiau pasitikėjo tolimais metimais, kurių pataikė 5 ir taip surinko didžiąją dalį taškų. Svečių komandoje vienintelis E.Plenta stabiliai rinko taškus, pelnęs 8 iš 14 komandos taškų jis išlaikė intrigą šiose rungtynėse, nors skirtumas buvo jau 15 taškų. (64:49).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje savo šou surengė R.Misevičius, per kelias minutes įmetęs 3 tritaškius atrodė visiškai sužlugdė priešininkus, tačiau inciatyvos ėmėsi Š.Petraitis, greitomis atakomis ir taikliais metimais pelnęs 14 taškų, šiame kėlinyje sugrąžino intrigą. Likus žaisti dvi minutes komandas skyrė 7 taškai, tačiau apmaudžios klaidos "Vilmistai" neleido dar labiau priartėti prie varžovų, o šeimininkai ilgai rengę savo atakas tempė laiką ir taip iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 80:74.

Nugalėtojų komandos treneris T.Jonkus sakė: Smagu kad pavyko laimėti prieš lygiaverčius varžovus,ši pergalė užtikrino mums pirmą vietą grupėje, norėtusi šioje pozicijoje kuo ilgiau išsilaikyti . Kalbant apie šį mača, tai pavyko puikiai išpildyti derinius puolime, nors gynyboje ir buvo spragų.

"Vilmistos" treneris M.Vilimas sakė: Kaip ir pirmose rungtynėse, taip ir šiose niekaip neapsigynėme nuo tritaškių metimų. Neaišku ar jie gerai pataiko ar mes blogai ginamės, bet tai svarbiausias faktorius dėl ko pralaimėjome. Nemačiau statistikos, bet spėju kad jų tritaškių pataikymas sieks 60%.

Chemcentras: Rokas Misevičius – 36 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Vaidas Palaikis – 18 tšk., Justas Eitmanavičius – 14 tšk.

Vilmista: Šarūnas Petraitis – 24 tšk., Mantas Vilimas – 17 tšk., Egidijus Plenta – 11 tšk., Šarūnas Orlovas – 10 tšk., Matas Narbūtas – 10 tšk.

Po dramatiškos kovos pergalę pasiekė „Vilmista“ (2014 vasario 21 d., penktadienis, 22:29 val.)Emocijų kupinose varžybose pergalę pasiekė „Callcredit“ (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)Ketvirtajame kėlinyje „Kauno energija“ pranoko „Chemcentrą“ (2014 kovo 28 d., penktadienis, 21:59 val.)„KTU“ atsirevanšavo „Chemcentrui“ (2014 kovo 22 d., šeštadienis, 22:20 val.)Nuo pirmųjų minučių priekyje žengęs „Chemcentras“ iškovojo pergalę (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 20:19 val.)Rungtynių pradžioje atitrūkęs „Chemcentras“ iškovojo pergalę (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 20:48 val.)Dėka ketvirtojo kėlinuko pergalę sugriebė „Vieningas Kaunas“ komanda (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 00:11 val.)Įspūdingas antrasis kėlinys lėmė nesunkią „Chemcentro“ pergalę (2013 spalio 22 d., antradienis, 23:00 val.)„Callcredit“ peržengė „Vilmistos“ barjerą (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 21:55 val.)„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Chemcentrą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:28 val.)