BL Old vs SK „Neveronys“ (31:102)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 26 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

SK „Neveronys“ nepasigailėjo lygos debiutantų BL „OLD“ komandos.

2014 spalio 27 d., Pirmadienis, 11:10 val., peržiūros: 1304

Spalio 26-ąją "Kauno švaros" krepšinio salėje lygoje debiutuojantys "Bl Old" kolektyvas priėmė visada kovingai nusiteikusius svečius "SK "Neveronys" " .Jau pačios pirmosios minutės pademonstravo,kad naujokams debiutas bus toli gražu nesaldus. Svečiai lengvai rasdavo kelius link varžovų krepšio ir uraganiniu tempu tolo nuo savo oponentų. Jokių būdų paispriešinti neradusi "Bl Old" ekipa buvo sutriuškinta rezultatu 102:31.

Rungtynės prasidėjo svečių taikliomis atakomis,o o dviejų iš eilės Lauryno Stankevičiaus tolimų bombų rezultatas buvo "sausas"10:0. Kiek vėliau šeimininkai pelnė 7taškus,tačiau į tai 8taškais atsakė E.Jašinskas ir skirtumas tarp komandų išaugo iki 17 (24:7). Kėlinuko gale komandos apsikeitė taikliomis baudomis ir pirmosios 10 minučių baigėsi rezultatui esant 30:11.

Antrajame kėlinyje šeimininkų žaidėjai atrodė visiškai pasimetę ir tik T.Petraičio pastangomis pelnydavo taškus. Visgi kaip sakoma "Vienas lauke-ne karys" ir tai puikiai iliustravo Neveronių spurtas 21:2. Rezultatas jau buvo triuškinantis(57:17),tačiau tiksint paskutinėms sekundėms,visiems susirinkusiems nuotaiką pakėlė R.Simonaičio taiklus metimas nuo vidurio linijos. Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo 57:20.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėjė pasidarė,futbolo terminais šnekant "į vienus vartus". "SK "Neveronys" " pelnė 18taškų be atsako ir nebepadoriu rezultatu pradėjo triuškinti savo varžovus 75:20. Kėlinio pabaigoje šeimininkai surengė atkarpą 7:0 ir šiek tiek sumažino turimą deficitą. (75:27).

Paskutiniajame ketvirtyje vaizdas nesikeitė,o išsikėlę sau tikslą pelnyti 100-ąjį tašką svečiai vėl pasinėrė į greitą puolimą ir po atkarpos 24:0 rezultatas buvo 99:27. Ir tik likus žaisti pusantros minutės šeimininkų lyderis T.Petraitis pelnė pirmuosius savo ekipos taškus šiame kėlinyje. Tuo tarpu svečių komandoje 100-ąjį tašką pelnyti baudų metimais stojo Laurynas Stankevičius,visgi pirmoji bauda net nelietė lanko,tačiau antroji užtikrintai skrodė krepšio tinklelį,tuo tarpu atsarginių žaidėjų suolelis tai palydėjo gausiomis ovacijomis. Paskutinėmis akimirkomis ekipos apsikeitė taikliais dvitaškiais ir galutinis rungtynių rezultatas 102:31 svečių ekipos naudai.

Po rungtynių pakalbintas svečių treneris J.Virbickas sakė : " Rezultatas,manau,viską puikiai apibūdina. Pirmosios mūsų rungtynės,varžovas nebuvo itin pajėgus,todėl šiandien galėjome leisti visiems pasižaisti,pažiūrėti tiek individualiai,tiek komandiškai kas ką sugeba,nes laukia sunkus sezonas ir žymiai rimtesni varžovai."

BL Old: Tomas Petraitis – 14 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Jurijus Seniuta – 7 tšk., Ramūnas Simonaitis – 5 tšk. (6 išpr. praž.)

SK „Neveronys“: Komandos sudėties nėra sistemoje,taigi statistika bus vėliau.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

zalias_kraujas2014 spalio 28 d., 07:25 val.
bus statistika šiemet?
„Vaistinė.lt“ nepasigailėjo „BL Old“ ekipos (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:57 val.)SK „Neveronys“ įveikė iki tol nepralaimėjusius BC „Straight“ vyrus (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 23:00 val.)BC „Straight“ nepaliko vilčių BL „Old“ ekipai (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:48 val.)SK „Neveronys“ be didesnio vargo eliminavo Birštono „Olimpą“ aštuntfinalyje (2015 kovo 07 d., šeštadienis, 00:00 val.)SK „Neveronys“ įveikė „Darbiečius“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 18:31 val.)SK „Neveronys“ po atkaklios kovos palaužė „Akademiją“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)SK „Neveronys“ po nervingos kovos palaužė „Kauno SRC- 2“ ekipą. (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)„Neveronys“ nesunkiai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 21:47 val.)SK „Neveronys“ antrojoje rungtynių pusėje palaužė „Partizaną“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:56 val.)SK „Neveronys“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)