Sweco vs Omega (93:87)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 balandžio 01 d., Antradienis, 20:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Įmonių lygoje „Sweco“ eliminavo „Omega“

2014 balandžio 01 d., Antradienis, 23:12 val., peržiūros: 1229

Balandžio 1-osios vakarą, Ringaudų pradinės mokyklos salėje įvyko antrosios Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių, aštuntfinalio varžybos tarp „Sweco“ ir „Omega“ komandų. Aštuntfinalio barjerą peržengė „Sweco“ komanda, kuri rezultatu 93-87 nugalėjo „Omega“ ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių rezultatu 2-0.

Rungtynių pradžia žadėjo įnirtingą kovą visas 40 žaidimo minučių. „Omega“ po pirmojo kėlinuko turėjo 7 taškų pranašumą, 27-20. Taikliais tolimais metimais į neviltį „Sweco“ komandą varė M.Zubavičius, kuris buvo padidinęs savo komandos persvarą iki rekordinės 13 taškų atžymos, 41-28. Tiesa, iki kėlinuko pabaigos, A.Giedraičio ir M.Liepos tandemas sumažino „Sweco“ komandos deficitą iki 6 taškų, 40-46.

Būtent M.Liepos ir A.Giedraičio tandemas (atitinkamai 11 ir 16 taškų) trečiajame kėlinuke tiesiog pervažiavo „Omega“ krepšininkus. „Sweco“ laimėjo kėlinuką rezultatu 37-17, ir įsiveržė į priekį 14 taškų skirtumu, 77-63. Ketvirtajame kėlinuke, po dviejų taiklių M.Zubavičius tritaškių, „Omega“ dar bandė griebtis paskutinio šiaudo varžybose, tačiau paskutinėmis rungtynių minutėmis žaidė „Sweco“ komanda, kuri iškovojo pergalę rezultatu 93-87, tuo pačiu ir kelialapį į Įmonių lygos ketvirtfinalį.

Po rungtynių „Sweco“ komandos treneris R.Undraitis pasidžiaugė savo komandos pergale bei gyrė priešininkus už kovingumą: „Pasiekėme sunkią pergalę šio vakaro rungtynėse ir keliaujame į ketvirtfinalį. Varžovai visas rungtynes kovojo pagirtinai, ir kas žino kaip viskas būtų pasibaigę, jei ne puikiai sužaistas 3 kėlinukas“.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Sweco“: A.Giedraitis 38 tšk. (17 atk.k.), M.Liepa 18 tšk., J.Jasaitis 11 tšk. ( 4 per.k.)

„Omega“: M.Zubavičius 25 tšk. (5 rez.p.), J.Kigas 20 tšk. (7 atk.k.), R.Kasperavičius 16 tšk. ( 7 atk.k.)

Įmonių lygos viršūnėje ‒ „Sweco“ krepšininkai (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 00:38 val.)„Sweco“ nesunkiai įveikė „Ryterna“ ekipą (2014 sausio 22 d., trečiadienis, 22:43 val.)Įmonių lygos trileryje „Omegos“ pergalė po pratęsimo (2014 kovo 18 d., antradienis, 23:55 val.)„Sweco“ vos neprisižaidė su „Eoltu“ (2013 spalio 25 d., penktadienis, 00:03 val.)„Sweco“ ketvirtfinalį pradėjo dramatiška pergale (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 19:20 val.)„Sweco“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Stumbrą“ (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 20:31 val.)„Sweco“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2014 kovo 29 d., šeštadienis, 01:54 val.)A.Giedraičio vedami „Sweco“ ekipa nugalėjo „Sabonio krepšinio centrą“ (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Sweco“ po atkaklios kovos palaužė „Kauno grūdų“ ekipą (2014 balandžio 29 d., antradienis, 20:32 val.)„Sweco“ nesunkiai įveikė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipą (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 21:16 val.)