Kauno technikos kolegija vs KMAIK (63:48)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 28 d., Trečiadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Kauno technikos kolegija palaužė KMAIK

2015 spalio 28 d., Trečiadienis, 21:48 val., peržiūros: 1207

Spalio 28 dieną Kauno technikos kolegijos aikštėje buvo sužaistos C lygos „ALT reklama“ rungtynės, kuriose Kauno technikos kolegija savo aikštėje priėmė KMAIK varžovus. Kauno technikos kolegija pirmąsias savo rungtynes laimėjo, tuo tarpu KMAIK turėjo pripažinti „Lituanica“ pranašumą.

Rungtynės prasidėjo nervingai, daug metimų skriejo pro šalį arba netikslūs perdavimai komandos draugams. Tačiau kėliniui įsibėgėjus komandos apšilo ir pradėjo rinkti taškus. Pirmosios rungtynių minutės pertraukėlės paprašiusi Kauno technikos kolegija, nepajėgė atsiplėšti nuo KMAIK.

Antrajame kėlinyje šeimininkams pavyko įrodyti, kad jie gali žaisti geriau ir pradėjo krautis sau persvarą. Gynyboje puikia savo darbą atliko Lukas Patašius, kuris varžovus po krepšiu baugino įspudingais blokais. Šis žaidėjas jų padarė net šešis. Antrajį kėlinį šeimininkams pavyko laimėti 18:11. Galutinis rezultatas po dviejų kėlinių buvo 35:27

Trečiasis kėlinys tik įrodė, kad šeimininkai buvo stipresni, o KMAIK tik strigo varžovų gynybos gniaužtuose. Greitomis atakomis pribaigę savo varžovus Kauno technikos kolegija trečiąjį kėlinį baigė rezultatu 14:5

Ketvirtajame kėlinyje KMAIK nenuleido rankų ir toliau tęsė rungtynes, Arnas Petrauskas pataikė porą tolimų šuvių, kurie šiek tiek sušvelnino rezultatą. Apskritai KMAIK laimėjo ketvirtajį kėlinį 14:16. Galutinis rezultatas 63:48 Kauno technikos kolegijos naudai.

Kauno technikos kolegija: Klaidas Jankaitis – 26 tšk. (7 išpr. praž.), Vytautas Alonderis – 10 tšk., Lukas Patašius – 9 tšk.

KMAIK: Imantas Šturma – 15 tšk., Arnas Petrauskas – 9 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Gražvydas Mockus – 7 tšk.

Kauno technikos kolegija neturėjo vargo su BrenteX Trailer (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 19:32 val.)„Kauno technikos kolegija“ atsilaikė prieš BC „Straight“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 19:09 val.)„Kauno technikos kolegija“ be vargo pratęsė savo pergalių seriją (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Green Death“ po atkaklios kovos palaužė „KMAIK“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 00:10 val.)„Kauno technikos kolegija“ neturėjo vargo su „Elektromontuotoju“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:16 val.)Kauno technikos kolegijos krepšininkai po atkaklios kovos palaužė BC „Straight“ komandą. (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:18 val.)Kauno NTI-PN namuose nusileido Kauno technikos kolegijos ekipai (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 19:59 val.)„Kauno technikos kolegija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Akademiją“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Kauno technikos kolegija“ užtikrintai atsirevanšavo „Sparta“ vyrams (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 20:16 val.)„Kauno technikos kolegija“ įrodė savo pranašumą prieš BC „Gazuotą pieną“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 21:37 val.)