Elektromontuotojas vs Atletas (45:73)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 03 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Atletas“ neturėjo vargo prieš „Elektromontuotoją“

2014 kovo 04 d., Antradienis, 00:06 val., peržiūros: 1307

Vasario 3 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko "Elektromontuotojas" ir svečių "Atleto" ekipa. Pirmieji taškai buvo pelnyti tik 5ąją pirmo kėlinio minutę, todėl kėlinys tapo labai nerezultatyvus, tačiau "Atletas" sugebėjo susikrauti persvarą. (6:13). Antrajame kėlinyje šeimininkai nenuleido rankų, dėka aukštaūgių žaidėjų sumažino skirtumą iki minimalaus. (22:23) Trečiajame kėlinyje "Atletas" surengė dvi rezultatyvias atkarpas ir tai lėmė išaugusį skirtumą. (30:48). Ketvirtajame kėlinyje beliko atlikti formalumus, o svečiai padidino persvarą iki nepadorios. Galutinis rungtynių rezultatas 45:73.

Pirmasis kėlinys prasidėjo labai ramiai, galbūt net per ramiai kadangi abi komandos labai pasyviai dalyvavo puolime, o gynyboje atiduodavo visas jėgas. Tai įtakojo kad pirmieji taškai buvo pelnyti tik 5ąją minutę, galima buvo spręsti apie žaidėjų pasyvuma vien tik dėl fakto kad tritaškių buvo įmesta daugiau nei dvitaškių. Po nerezultatyvaus kėlinio rezultatas buvo 6:13 "Atleto" naudai.

Antrajame kėlinyje šeimininkus gelbėjo puikus M.Nenartavičiaus pasirodymas, jis šiame kėlinyje pelnė 9 iš 16 komandos taškų. Kiek nerezultayvesni šį kartą buvo svečiai, pelnę 10 taškų ir taip iššvaistę turėtą 8 taškų pranašumą. Po antrojo kėlinio rezultatas buvo 22:23

Trečiajame kėlinyje du R.Skardžiaus tritaškiai iniciavo "Atleto" spurtą, po kurio jų pranašumas išaugo iki 11 taškų, vienintelis M.Nenartavičius mažino atsilikimą, tačiau jo vieno pastangų nepakako ir skirtumas pasiekė 20 taškų ribą. Paskutinėmis sekundėmis įmestas šeimininkų tritaškis kiek sušvelnino situacija. (30:48)

Ketvirtajame abi komandos susitaikė su rungtynių baigtimi ir žaidė savo malonumui, į kiekvieną šeimininkų ataką svečiai atsakydavo dvigubai, todėl skirtumas vis didėjo. Per paskutines 5 minutes "Atletas" laimėjo atkarpą 5:13, taip užsitikrindami triuškinančią pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 45:73.

Nugalėtojai rungtynes komentavo taip: Pirmojoje rungtynių pusėje strigome, tačiau antrojoje viskas ėjosi labai lengvai ir susikrovus persvara beliko ją išlaikyti. Šiame sezone stengsimės siekti aukščiausių tikslų.

"Elektromontuotojo" treneris K.Kolupaila sakė: Varžovai buvo geriau pasiruošę fiziškai, tas ir lėmė jų pergalę. Šis turnyras mums baigtas, tikimės gerai pasiruošti pavasario taurei.

Elektromontuotojas: Marius Nenartavičius – 14 tšk. (13 atk. kam.), Martynas Židanavičius – 12 tšk., Marius Ivaškevičius – 7 tšk.

Atletas: Ramunas Skardžius – 28 tšk., Karolis Čepanonis – 18 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mindaugas Sliesoraitis – 10 tšk.

„Atletas“ nesunkiai įveikė „Elektromontuotoją“ (2013 gruodžio 17 d., antradienis, 23:50 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ turėjo pavargti su „Elektromontuotoju“ (2014 vasario 25 d., antradienis, 21:12 val.)BC „Gazuotas Pienas“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Elektromontuotoją“ (2014 kovo 04 d., antradienis, 20:41 val.)„Atletas“ neturėjo didesnio vargo su A.S.K. „Persvaros“ ekipa (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 00:58 val.)SK „Neveronys“ sezono starte parklupdė „Elektromontuotoją“ (2013 spalio 22 d., antradienis, 21:13 val.)„Atletas“ įveikė „Gazuotą pieną“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)Ketvirtame kėlinyje „Ateltas“ įrodė pranašumą prieš „Galerą“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 00:07 val.)„Atletas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Gazuotą pieną“ (2014 sausio 04 d., šeštadienis, 23:30 val.)„Lietuvos Šaulių Sąjunga“ emocijų kupinose rungtynėse nukovė „Elektromontuotoją“ (2014 sausio 14 d., antradienis, 21:45 val.)„Sporto manija & Ekodora“ aštunfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Atletą“ (2014 kovo 23 d., sekmadienis, 22:08 val.)