TOPO CENTRAS vs PRIENŲ RŪDUPIS - 2 (111:90)"Laikinoji sostinė 2012" Didžioji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gegužės 20 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Pergalę po nesunkios kovos iškovojo "Topo Centras"

2012 gegužės 20 d., Sekmadienis, 23:30 val., peržiūros: 3240

Sekmadienį, gegužės mėn. 20 d. Kauno energijos sporto salėje "Laikinosios sostinės taurė 2012" didžioji taurė rungtynėse susitiko "Topo centras" (šeimininkai) ir Prienų "Rūdupio – 2" (svečiai) komandos. Rezultatyvias ir labai "greitas" rungtynes laimėjo šeimininkai "Topo centras" rezultatu 111-90. Visas rungtynes "Topo centras" komanda didino persvara laimėdama pirmus trys kėlinukas ir nors ketvitrajį pralaimėjo, tai svečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.

Rungtynės "Topo centras" pradėjo keturiais sausais taškais. Svečiai pataikė pirmajį metimą, bet į tai šeimininkai atsakė dar septyniais sausais taškais ir rezultatas jau buvo 11-2 "Topo centras" naudai. Vėliau žaidimas apsilygino, bet likus keliom minutėm iki kėlinio pabaigos V.Paulauskas ir E.Daunora pataikė po tritaškį ir skirtumas šoktelėjo iki 14 taškų. Kėlinuko pabaigoje komandos apsikeitė po dvi taiklias baudas ir kėlinukas baigėsi 29-15 "Topo centras" naudai.

Antrajį kėlinuką svečiai spurtavo 6-0 ir jau nebepaleido taip kaip pirmame kėlinuke varžovų nutolti, bet praėjus kelioms minutėms šeimininkai spurtavo 13-2 ir skirtumas vėl šoktelėjo iki dviženklio. Per likusi laiką "Topo centras" dar padidino skirtumą ir laimėje rezultatyvų kėlinuką 29-24 prieš ilgaja pertrauką jau turėjo 19 taškų skirtumą 58-39.

Po didžiosios pertraukos kad ir kiek varžovai beįmestu, šeimininkai vistiek įmesdavo daugiau. Per trečia kėlinuką "Topo centras" padidino skirtumą jau iki 28 taškų ir buvo ramus prieš paskutini kėlinuką.

Ketvirtajame kėlinuke kaip ir galima buvo tikėtis šeimininkai atsipalaidavo, bet reikiamu momentu susikaupdavo ir nors pralaimėjo paskutinį kęlinuką 21-28 pergalės iš savo rankų nebepaleido, o rungtynes laimėjo užtikrintu skirtumu 111-90

Po rungtynių pakalbintas "Topo centras" treneris Aurimas Dervinskas pasakė : Puolimas buvo geras, bet gynyba buvo prasta. Trūko kelių žaidėjų, bet tikrasis komandos pajėgumas pasimatys kitose rungtynėse. Džiaugėsi, kad pavyko iškovoti gan įspųdinga pergalę

Rezultatyviausiai svečių komandoje žaidė : Karolis Mikuličius 27 tšk. Tautvydas Žioba 12 tšk. Rokas Marcinkevičius 10 tšk.

Šeimininkų komandoje rezultatyviausiai žaidė : Vytautas Paulauskas 31 tšk. Paulius Malašauskas 21 tšk. Tomas Pileckas 20 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

myndas12012 gegužės 20 d., 23:33 val.

radau rudupio marskinelius po rungtyniu

Atkakliose rungtynėse iki paskutinių sekundžių "Topo Centras" nukovė "Bangą" (2012 gegužės 22 d., antradienis, 22:02 val.)"Prienų Rūdupis - 2" iškovojo antrą pergalę "Laikinosios Sostinės" turnyre (2012 gegužės 17 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)"Topsport" ekipa nesunkiai užlipo ant trečiojo apdovanojimų pakilos laiptelio (2012 birželio 19 d., antradienis, 21:31 val.)"Topo centras" lengvai nugalėjo "Perfecto" (2012 gegužės 30 d., trečiadienis, 22:20 val.)"Topo centras" lengvai nugalėjo "Kėdainius" (2012 gegužės 27 d., sekmadienis, 22:12 val.)"Topo centras" nepasigailėjo "Prienų rūdupio - 2" ekipos (2012 birželio 03 d., sekmadienis, 23:25 val.)"Kauno autobusai" lengvai įveikė "Topo centrą" ir pateko į "Laikinosios sostinės 2012" Didžiosios taurės finalą (2012 birželio 11 d., pirmadienis, 23:25 val.)Visas rungtynes pirmavusi "Banga" palaužė Prienų "Rūdupio - 2" komandą (2012 gegužės 29 d., antradienis, 23:37 val.)Prienų "Rūdupis -2" "Laikinosios sostinės 2012" Didžiąją taurę pradėjo pergale prieš "Perfecto" (2012 gegužės 14 d., pirmadienis, 21:44 val.)