Sporto manija vs Kaunas (73:69)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 13 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Sporto manija“ iškovojo eilinę pergalę

2015 vasario 13 d., Penktadienis, 21:20 val., peržiūros: 1234

Vasario 13 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Sporto manija" ir jų oponentai "Kaunas". Pirmajame kėlinyje neįmetę nei vieno dvitaškio šeimininkai sugebėjo išlaikyti lygų rezultatą. (15:15). Antrajame kėlinyje favoritais laikytiems šeimininkams pavyko įsiveržti į priekį (39:35). Trečiajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką, svečiams pavyko laimėtį šį kėlinį ir perkelti intrigą į lemiamą ketvirtį (53:50). Po geresnės kėlinio pradžios "Sporto manija" turėjo 4-6 taškų pranašumą, kurio peržengti svečiams taip ir nepavyko. Galutinis rungtynių rezultatas 73:69.

Pirmajame kėlinyje "Sporto manija" ėmesi labai keistos taktikos, metė tik 3 dvitaškius, bei visus 15 komandos taškų pelnė tritaškiais metimais. Svečiai žaidė kiek įvairiau, tačiau geresnio rezultato nei varžovai nepasiekė. Abi komandos pagrinde visas rungtynes žaidė naudodami penkis žaidėjus, tad nuo pat rungtynių pradžios tempas nebuvo aukštas. Reikėtų paminėti kad "Kaunas" per pirmąją rungtynių dalį suklydo tik vieną kartą, tačiau taip pat jie nemetė nei vieno baudos metimo per visas rungtynes, tad pranašumo nepavyko įgyti.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkų aukštaūgis R.Issak ikrovė 3 atakas iš eilės ir išvedė savo komandą į priekį. Besibaigiant kėliniui svečiams dar pavyko persverti rezultatą, tačiau į tai oponentai atsakė greita 8:2 atkarpą ir po antrojo kėlinio pirmavo 4 taškų skirtumu.

Trečiajame kėlinyje labai mažais žingsniais svečiai artėjo prie varžovų ir vienu metu persvėrė rezultatą, visgi taiklūs tritaškiai vedė šeimininkus į priekį. "Kaunas" tik trečiajame kėlinyje padarė savo antrąją klaidą, tačiau taiklumas nebuvo tobulas pramesti 7 tritaškiai iš 8 leido varžovams ir po 30 minučių žaidimo džiaugtis trapia persvara.

Ketvirtąjį kėlinį kiek daugiau jėgų išsaugoję "Sporto manijos" žaidėjai pradėjo daug agresyviau, kas davė teigiamus rezultatus. 9 iš eilės pelnyti D.Rinkūno taškai sukaupė net 9 taškų pranašumą šeimininkams. "Kaunas" nenuleido rankų ir likus minutei iki rungtynių pabaigos buvo panaikinę deficitą iki 3 taškų, per lemiamas atakas kamuolį savo rankose turėjo šeimininkai, kurie paskutinėmis sekundėmis baudos metimu įtvirtino pergalę rezultatu 73:69

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: Džiugu kad baigėme šį etapą nepralaimėję, šiandien buvo sunku, kadangi trūko mūsų žaidėjų, taip pat varžovai puikiai sužaidė. Pataikėme svarbius metimus kas ir lėmė pergalę.

"Kauno" treneris E.Voveraitis sakė: Pirmąjame kėlinyje nesusitvarkėme su oponentų tritaškiais, taip pat pritrūko jėgų rungtynių pabaigoje, visgi džiaugiamės šiandienos pasirodymu.

Sporto manija: Mantas Kudirka – 20 tšk., Deividas Rinkūnas – 20 tšk., Renatas Issak – 15 tšk.

Kaunas: Gediminas Šuklevičius – 18 tšk., Rolandas Tamošiūnas – 16 tšk. (11 atk. kam.), Eimantas Voveraitis – 15 tšk., Andrius Olberkis – 12 tšk. (7 rezult. perd.)

„Sporto Manija“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 20:01 val.)„Sporto manija“ toliau skina pergales (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Sporto manija“ keliauja į finalą (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Sporto manija“ ir toliau neklumpa (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 16:30 val.)„Sporto Manija“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2015 kovo 27 d., penktadienis, 23:20 val.)„Sporto manija“ ir toliau išlieka nepalaužiama (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:58 val.)„Sporto manija“ tvirtu žingsniu žengė į pusfinalį (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 01:39 val.)„Kauno technikos kolegija“ po pratęsimo, iškovojo dramatišką pergalę (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 21:15 val.)Sporto Manija tęsia triuškinančių pergalių serija (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Sporto manija“ per du kėlinius sutriuškino „Lituanica“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:51 val.)