Ryterna vs Rapala (59:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 28 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Beveik visas rungtynes pirmavusi „Rapala“ įveikė „Ryterną“

2015 spalio 28 d., Trečiadienis, 22:21 val., peržiūros: 1019

Spalio 28 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Ryterna“ priemė svečius „Rapalą“. Abi komandos savo sąskaitoje turėjo po vieną pergalę ir kovojo dėl antrosios.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus pirmas dvi minutes „Rapala“ buvo priekyje rezultatu 2:4. Visgi svečiams geriau sekėsi rinkti taškus, o įpusėjus kėliniui komandas skyrė šeši taškai (4:10). Prasidėjus antrai kėlinio pusei tritaškį pataikė „Ryterna“ (7:10). Netrukus „Rapala“ šešių taškų persvarą (7:13). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai, o sužaidus pirmas 10 minučių svečiai buvo priekyje rezultatu 12:17.

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes „Rapalos“ pranašumas išaugo iki 10 taškų (12:22). Prasidėjus trečiai minutei pirmus taškus ketvirtyje pelnė „Ryterna“, o tuo pačiu šeimininkai pradėjo spurtą. Po devynių be atsako pelnytų šeimininkų taškų „Rapala“ pirmavo rezultatu 21:22. Septintą minutę svečiai turėjo dviejų taškų persvarą (25:27). Kėlinio pabaigoje „Ryternos“ puolimas užstrigo, o „Rapala“ pelnė septynis taškus be atsako, kurie leido jiems padidinti persvarą iki devynių taškų (25:34).

Sužaidus pirmas dvi trečio ketvirčio minutes komandas skyrė septyni taškai (30:37). „Rapalai“ sunkiai sekėsi pelnyti taškus, o įpusėjus penktai minutei „Ryterna“ priartėjo prie varžovų iki trijų taškų (34:37). Po „Rapalos“ minutės pertraukėlės du taškus su varžovo pražanga pelnė svečiai (34:40). Prasidėjus devintai minutei komandas skyrė keturi taškai (41:45). Per likusį laiką „Rapala“ gynėsi be klaidų, o šeši pelnyti taškai leido svečiams padidinti persvarą iki 10 taškų (41:51).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliu „Ryternos“ dvitaškiu, bet svečiai į tai atsakė dviem taikliais metimais (43:55). Trečią minutę spurtą pradėjo „Ryterna“, kuri pelnė šešis taškus be atsako (49:55). Visgi labiau „Rapala“ varžovams priartėti neleido ir pelnė keturis taškus be atsako (49:59). Netrukus du taškus su varžovo pražanga pelnė gerai ketvirtame kėlinyje žaidęs P.Lekečinskas (52:59). Septintą minutę lemtingą spurtą pradėjo „Rapala“. Svečiai pelnė 13 taškų be atsako, po kurių komandas skyrė 20 taškų (52:72). Per likusį laiką „Ryterna“varžovų pranašumą šiek tiek sumažino (59:74).

„Rapalos“ treneris Gediminas Mickevičius: „Šiandien buvo viskas gerai. Labai teisingai užpuolėme, davėme daugiau pažaisti savo lyderiams, kurie parodė, kad gali žaisti gerai ir turint tokią sudėtį kovoti dėl pergalės. Manau, kad nugalėjome gerus priešininkus, bet reikia neužmigti ant laurų ir dirbti toliau.“ Paklaustas, kuo buvo stipresni už varžovus, treneris atsakė: „Komandiškai gerai apsigynėme, komandiškai gerai užpuolėme ir to pasekoje iškovojome pergalę.“

„Ryternos“ treneris Gintaras Kamarauskas: „Šiandien pritrūko kovos dėl kamuolių ir apskritai užsivedimo žaidime. Nežinau kodėl to trūko. Žaidėme kaip apsnūdę. Kartais tas žaidimas pagerėdavo, o kartais pablogėdavo dar labiau. O vėliau teisėjų klaidos kažkiek išmušė iš vėžių, dėl to tikriausiai neradome savojo žaidimo.“ Paklaustas, ar pavyko išnaudoti vidurio puolėją rungtynėse prieš žemesnius varžovus, treneris atsakė: „Šiandien labai nekrito niekam metimai. Metimai iš po krepšio atrodė patogūs ir lengvi, bet jie būdavo ne visada taiklūs. Tai tikriausiai ir lėmė pralaimėjimą. Pirmiausia reikia pataikyti, norint laimėti, o taip nepataikant rungtynių nelaimėsi.“

Ryterna: Paulius Lekečinskas – 11 tšk., Aurimas Milūnas – 10 tšk., Kęstutis Dmitrijevas – 9 tšk.

Rapala: Laurynas Kalėda – 19 tšk., Mindaugas Pažėra – 14 tšk. (9 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Andrius Jorudas – 13 tšk.

„Kauno švara“ rungtynių pabaigoje įveikė „Ryterną“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:17 val.)Puiki pirmoji rungtynių pusė leido pergalę pasiekti „Ryternai“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Sanitex“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rapalą“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)Pirmoje rungtynių pusėje dantis rodžiusi „Rapala“ neįkando „Restauratorių & Hausos“ riešuto (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)Permainingo žanro rungtynių tiesiojoje dominavo „Rapala“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Rapala“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:19 val.)Banguotose rungtynėse „Chemcentras“ palaužė „Rapalą“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)T. Žiobos vedamas „Kauno oro uostas & KAMS“ įveikė „Ryterną“ ir žengė į pusfinalį (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:30 val.)Ketvirtame kėlinyje „Legama“ turėjo pripažinti „Ryternos“ pranašumą (2016 sausio 30 d., šeštadienis, 19:57 val.)Po atkaklių rungtynių „Lemora“ neužkibo ant „Rapala“ kabliuko ir šventė pergalę. (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 23:10 val.)