Lietuvos geležinkeliai vs Lietuvos dujos (51:58)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 balandžio 16 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Lietuvos dujos“ po nervingos kovos palaužė „Lietuvos geležinkelius“.

2014 balandžio 16 d., Trečiadienis, 23:19 val., peržiūros: 1032

Trečiadienį, V. Kuprevičiaus vidurinės mokyklos salėje įvyko Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių atkrintamosios rungtynės, tarp "Lietuvos geležinkelių" ir Lietuvos dujų" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (15:17). Antrame kėlinyje "Lietuvos dujos" toliau didino pranašumą ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 9 taškai – (26:35). Trečiame kėlinyje kėlinyje "Lietuvos geležinkeliams" pavyko sumažinti skirtumą 1 tašku – (37:45). Ketvirtame kėlinyje "Lietuvos dujoms" pavyko išsaugoti sukauptą persvarą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (51:58).

Rungtynes 5 sausais taškais pradėjo "Lietuvos dujos", bet jau netrukus "Lietuvos geležinkeliai" atsakė tuo pačiu ir sužaidus apie 3 minutes rezultatas tapo lygus – (5:5). Sužaidus dar pora minučių svečiai pelnė 4 taškus iš eilės ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (5:9). Antroje kėlinio pusėje komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis ir tik kėliniui baiginėjantis šeimininkams pavyko dviems taškais sumažinti skirtumą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (15:17).

Antro kėlinio pradžia geriau susiklostė svečiams, kurie surengė spurtą – (0:7) ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 9 taškų – (15:24). Šeimininkams pavyko atsakyti tokiu pačiu spurtu – (7:0) ir skirtumas vėl sumažėjo iki 2 taškų (22:24). Per likusį kėlinio laiką "Lietuvos dujoms" pavyko laimėti atkarpą – (4:11) ir po dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų buvo 9 taškai – (26:35).

Trečią kėlinį geriau pradėjo svečiai, kuriems buvo pavykę padidinti skirtumą iki dviženklio skirtumo – (26:40). Vėliau sekė sėkminga "Lietuvos geležinkelių" atkarpa – (6:2), kuri sumažino skirtumą iki 10 taškų – (32:42). Per likusį laiką šeimininkams dar taikliu dvitaškiu metimu pavyko priartėti prie varžovų ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (37:45).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo "Lietuvos geležinkeliai", kurie beveik visą kėlinį po truputi ėmė artėti prie svečių komandos. Sužaidus apie beveik 7 minutes šeimininkams pavyko priartėti iki varžovų per vieną taiklų metimą – (48:50). Bet toks skirtumas ilga neišsilaikė, nes "Lietuvos dujos" surengė lemiamą spurtą – (3:8) ir laimėjo rungtynes rezultatu – (51:58).

Po pralaimėtų rungtynių "Lietuvos geležinkelių" treneris kalbėjo: "Visas pastangas kurias dėjome rungtynėse, kad pasivyti varžovus tie du tritaškiai gale rungtynių per pusę minutės mus paskandino.Džiaugiuosi, kad bent davėm šiandien varžovams mūšį, aišku daug ko neišnaudojome, mes nepataikėme tritaškių, leidom varžovams laisviems mesti. Manau dar turime rezervų ir penktadienį stengsimės dar atkakliau kovoti."

Lietuvos geležinkeliai: Andrius Grabauskas – 14 tšk., Tomas Žvirblis – 11 tšk., Dalius Grušauskas – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

Lietuvos dujos: Paulius Minajevas – 18 tšk., Nerijus Urbanavičius – 14 tšk., Martynas Maumevičius – 14 tšk. (5 išpr. praž.)

„Lietuvos dujų“ penketukas įveikė „Lietuvos geležinkelių“ komandą. (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 23:40 val.)„Stumbras“ rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2014 sausio 10 d., penktadienis, 21:54 val.)„Sanitex“ po atkaklios kovos palaužė „Lietuvos dujas“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 14:56 val.)„Vieningas Kaunas“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 23:59 val.)„Lietuvos Dujos“ nesunkiai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ ir iškovojo vietą pusfinalyje. (2014 balandžio 19 d., šeštadienis, 02:30 val.)„Omega“ be didesnio vargo susidorojo su „Lietuvos Geležinkeliais“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 20:41 val.)„Lietuvos dujos“ neturėjo vargo su „Stumbru“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 22:11 val.)„Lietuvos dujos“ lengvai įveikė savo varžovus (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 16:38 val.)„Best 4 You“ nuo pirmųjų minučių nepaliko vilčių „Lietuvos geležinkėliams“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 22:11 val.)Taiklus A. Vaičiulio tritaškis padovanojo „Lietuvos geležinkeliams“ pergalę (2014 sausio 24 d., penktadienis, 21:10 val.)