Pazintysxxx.com vs Sporto manija (94:58)Elito lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 kovo 02 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija, Šilo g. 5a, Vilnius, LT-10322

Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ Kauno „Sporto manija“

2014 kovo 02 d., Sekmadienis, 23:25 val., peržiūros: 1550

Prasidėjus pavasariui ir toliau tęsiasi VKL ELITO lygos kovos. Sekmadienį susitiko Elito lygos lyderiai Vilniaus "Pazintysxxx.com" su turnyrinės lentelės vidutiniokais Kauno "Sporto manija". Tik šešiese susirinkusiems kauniečiams šį kartą teko pripažinti Vilniaus ekipos pranašumą triuškinančiu rezultatu 94:58.

Pirmajame kėlinyje prasidėjo tritaškių lietus (net 7 tritaškiai per abi komandas). Abi komandos siuntė vieną po kito taiklius tolimus metimus taip neleisdami varžovams atitrūkti. Įpusėjus kėlinukui komandos žaidė lygiai – 13:13. Suaktyvinę gynybą ir dalinę kamuolius komandos draugams Vilniaus "Pazintysxxx.com" netrukus pradėjo imtis rungtynių iniciatyvos ir pasibaigus pirmajam kėlinukui įgijo solidžią 9-ių taškų persvarą. Po pirmojo kėlinio rezultatas 25:16.

Antrasis kėlinys prasidėjo skubotu Kauno komandos žaidimu. Greitas ir netikslias "Sporto manija" atakas Vilniaus ekipa išnaudodavo greitomis atakomis ir lengvais taškais iš po krepšio. J.Jurgo "Pazintysxxx.com" dėjimai tik užvesdavo vilniečius, tuo tarpu Kauno komandos krepšininkams neradus jokių priešnuodžių gynyboje, "Sporto manija"ekipos treneris buvo priverstas imti minutės pertraukėlę (rezultatas 42:23). Nors minutės pertraukėlė turėjo sustyguoti kauniečių žaidimą, per antrąjį kėlinį jie taškų daugiau nepelnė ir prieš didžiąją pertrauką dvigubas vilniečių komandos pranašumas 48:23.

Po ilgosios pertraukos Kauno "Sporto manija" sugrįžo agresyviu ir komandiniu žaidimu. Per pirmąsias dvi trečiojo kėlinuko minutes kauniečiai spurtavo 0:9 ir sumažino atsilikimą iki 48:32. Vilniečiams paėmus minutės pertraukėlę ir krepšininkams sugrįžus į aikštelę jie žaidė protingiau ir nebemėtė metimų pro šalį, taip "Pazintysxxx.com" ne tik neleido prisivyti varžovams bet ir išlaikė saugų pranašumą. Sužaidus 5 minutes rezultatas švieslentėje 57:40. J.Jurgo ir toliau siautėdamas stebino įspūdingais dėjimais, surinkęs per kėlinį 12 taškų padėjo Vilniaus komandai pasiekti 30-ties taškų persvara. Prieš paskutinį ketvirtį rezultatas 75:42.

Paskutinis kėlinys beliko formalumas. Nuskambėjus rungtynių sirenai rezultatas 94:58, triuškinamą pergalė švenčia Vilniaus "Pazintysxxx.com" komanda.

Rungtynių komentarai:

I.Bakėjus Vilniaus "Pazintysxxx.com": Ištikrųjų tikėjomes žymiai sunkesnės kovos. Pirmas rungtynes prisimenant laimėjome tik vienu tašku po pratęsimo, tai tikejomes tikrai labai sunkios kovos. Kadangi susirinkome ne pilnos sudėties ir dar trenerio nebuvo tai laukėme intrigos, bet po dvieju kėlinių kauniečiai paleido vadžias ir nebesistengė laimėti, o mes kaip ėjome – taip ir nuėjome. Pora kėlinių buvo apylygis žaidimas, tačiau antroje pusėje viskas išsisprendė. Kadangi rytoj laukia rimta dvikova su "Tegra", tai apibendrinant šiandienines rungtynes turėjome neblogą treniruotę."

Kauno "Sporto manija" komandos treneris M. Vaškūnas: "Labai sunkiai mes šiandien rinkomės į šitas varžybas ir vienu momentu jau norėjome prašyti atidėti, nes tikrai sunku man surinkti žaidėjus atvažiuoti į Vilnių, na bet ką darysi... Laukiame atkrintamųjų varžybų ir jeigu dar susitiksime su Vilniaus "Pazintysxxx.com" su kaupu atsirevanšuosime."

Parengė: Vilniaus krepšinio lyga

Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ „Kauno Autobusai“ (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 23:59 val.)Vilniaus „Pažintysxxx.com“ nepasigailėjo Kauno „Bangos“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:48 val.)Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ Prienų „Rūdupis – 2“ 84:81 (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 23:00 val.)Skaudus „Tegros“ dūris „Sporto Manijai“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Tegra“ palaužė „Sporto maniją“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 23:52 val.)„Pažintysxxx.com“ 89:81 įveikė SLK „Patriotus“ (2014 balandžio 22 d., antradienis, 23:52 val.)Trečiose serijos rungtynėse „Pazintysxxx.com“ 84:78 pranoko SLK „Patriotus“ (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 22:59 val.)„Pazintysxxx.com“ išsivežė pergalę iš „Bangos“ tvirtovės (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 14:28 val.)Vilniaus SLK „Patriotai“ ‒ Vilniaus „Pazintysxxx.com“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 00:45 val.)Vilniaus zonos Elito lygos starte ‒ užtikrinta „Pazintysxxx.com“ pergalė prieš „Vilniaus kolegiją“ 86:67 (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 22:28 val.)