VIJORA vs DETAS HOPTRANSA & BRGroup - D (46:81)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 25 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

''Vijora'' nepajėgė pasipriešinti ''Detas Hoptransa & BRGroup - D'' ekipai

2013 vasario 25 d., Pirmadienis, 23:55 val., peržiūros: 2229

Šiandien, vasario 25d. vyko KKL įmonių lygos rungtynės. Kauno Energijos sporto salėje susitiko ''Vijora'' (šeimininkai) ir ''Detas Hoptransa & BRGroup – D'' (svečiai). Pirmoje rungtynių pusėje abi ekipos neskubėjo. Vyko daugiau žvalgybinis krepšinis, kuris buvo parankesnis svečių ekipai. Antroje susitikimo pusėje ''Detas Hoptransa & BRGroup – D'' ekipa pradėjo tolti nuo savo varžovų, o ketvirtajame kėlinyje nesulaukė jokio pasipriešinimo iš ''Vijoros'' ekipos. Rungtynes laimėjo ''Detas Hoptransa & BRGroup – D'' ekipa rezultatu 46-81.

Pirmąjį ketvirtį abi ekipos niekur neskubėjo. Lėtos atakos, kurios dažniausiai buvo nerezultatyvios. Sužaidus lygiai pusę ketvirčio rezultatas buvo ( 2-4) ''Detas Hoptransa & BRGroup – D'' naudai. Po minutės pertraukėlės taškų badas liovėsi ir svečiai prie savo persvaros pridėjo šešis taškus ( 2-10). Prabudo ir ''Vijoros'' ekipa, kuri įmetė penkis taškus iš eilės, bet svečiai taip pat atsakė penkiais 7-15.

Antrasis ketvirtis jau buvo kur kas aktyvesnis nei pirmasis. Pradžioje nesisekė ''Vijoros'' vyrams pralaužti svečių gynybos (8-23), bet antroje kėlinio pusėje pradėjo vytis savo varžovus. Ekipos surinko atitinkamai septyniolika ir devyniolika taškų ir po dviejų ketvirčių priekyje buvo ''Detas Hoptransa & BRGroup – D'' ekipa dešimčia taškų 24-34.

Antroje rungtynių pusėje abi ekipos žaidė lygiai, tik antroje trečio kėlinio dalyje šeimininkai po truputį pradėjo didinti savo pranašuma, kuris po trijų ketvirčių iššoko iki septyniolikos 39-56. Ketvirtojo ketvirčio pradžioje dar ''Vijora'' nebuvo nuleidusi rankų ir į kiekvieną varžovų taiklų metimą atsakydavo tuo pačiu, bet ketvirčio pabaigoje ''Vijoros'' jėgos išseko. Prasidėjo klaidos aikštės viduryje, to pasekoje susitikimą ''Detas Hoptransa & BRGroup – D'' ekipa užbaigė atkarpa 15-0 ir laimėjo rungtynes rezultatu 46-81.

Po susitikimo ''Detas Hoptransa & BRGroup – D'' ekipos nariai buvo pakilios nuotaikos ir replikavo, jog džiaugėsi,kad iš vis varžovai šiandien susirinko pažaisti, jog šiandien jiems netrukdė jokie iškrypėliai, jog jų atlyginimai ne ''Ūkio'' banke. Pats ekipos treneris M.Rutkauskas sakė: „ Po ilgo gero savaidgalio šiandien labai minkštas metimas pasidarė netikėtai''

''Vijoros'' ekipoje rezultatyviausi žaidėjai buvo: A.Pusvaškis ( 15 tšk.) A.Karlikauskas ( 14 tšk.) V.Baziulis ( 8 tšk.)

''Detas Hoptransa & BRGroup – D'' ekipoje naudingiausi buvo: R.Kybartas ( 20 tšk. 6 rez.p.) M.Rutkauskas ( 13 tšk. ) V.Dailidė ( 10 tšk.)

''Vijora'' antrą kart įrodė savo pranašumą prieš ''Chemcentro'' ekipą (2013 vasario 09 d., šeštadienis, 19:39 val.)''Vijora'' nugalėjo ''Ekskomisarų biuras'' ekipą (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 00:24 val.)"Chemcentras" priešinosi iš visų jėgų, bet pergalę šventė "Detas hoptransa & BRGroup - D" ekipa (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 23:20 val.)Permainingoje kovoje pergalę iškovojo "Detas hoptransa & BRGroup - D" ekipa (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 23:21 val.)''Ryterna'' išlygino serijos rezultatą (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 23:36 val.)"Eoltas" nesunkiai nugalėjo "Detą Hoptransą & BRGroup - D" (2013 sausio 10 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" išlygino seriją iki dviejų pergalių (2013 balandžio 05 d., penktadienis, 21:46 val.)Čempionais po lengvos kovos tapo "Detas Hopstransa& BRGroup-D" (2013 gegužės 01 d., trečiadienis, 00:20 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" pergale pradėjo pusfinalį (2013 balandžio 16 d., antradienis, 00:10 val.)"Detas Hoptransa & BRGroup - D" iškovojo kelialapį į pusfinalį (2013 balandžio 09 d., antradienis, 00:16 val.)