UNITED & Radijas Tau vs Rūdupis – 2 (74:72)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 17 d., Antradienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„United & Radijas Tau“ vos išnešė sveiką kailį palikdamas „Rūdupį ‒ 2“ be pergalių

2013 gruodžio 17 d., Antradienis, 23:26 val., peržiūros: 1403

Antradienį, gruodžio 17 dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "A" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės tarp vietos "United & Radijo Tau"(3/1) ir svečių "Rūdupio – 2"(0/6) ekipų. Jau pačioje rungtynių pradžioje į priekį atitrūko aikštės šeimininkai įgydami vienuolikos taškų pranašumą, tačiau antrasis ketvirtis kiek geriau susiklostė svečių krepšininkams, ko pasekoje po dviejų kėlinukų komandas skyrė aštuoni taškai. Po ilgosios pertraukos "United & Radijas Tau" taškus rinko tik tolimais metimais, tačiau vistiek rezultatyviau sužaidė "Rūdupis – 2" ir dar labiau priartėjo prie varžovų. Paskutinėje rungtynių dalyje svečiams pavyko atgaivinti intrigą, tačiau šeimininkams vis dėlto pavyko išsaugoti persvarą bei pergalę savo rankose. 74:72 (22:11, 21:24, 18:20, 13:17).

Pirmieji, taikliu tolimu metimu, taškus pelnė svečiai, tačiau netrukus "United & Radijas Tau" atsakė aštuoniais taškais iš eilės, taip perimdami iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau abi komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, po kurių ekipas skyrė vos keturi taškai, tačiau pačioje pirmojo kėlinuko pabaigoje aikštės šeimininkai surengė spurtą 9:0, kuris tęsėsi iki pat kėlinio laiko pabaigos bei suteikė šeimininkams vienuolikos taškų pranašumą. 22:11.

Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkų žaidėjai dar labiau nutolo nuo varžovų, tačiau šie nesiruošė leistis būti triuškinamiems ir pelnė keturis taškus be jokio atsako sumažino savo deficitą iki devynių taškų. Kiek vėliau abi komandos ir vėl apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių sekė du tolimi šeimininkų metimai iš eilės, staigiai padidinę skirtumą tarp komandų iki penkiolikos taškų. Visgi "Rūdupis – 2" nebuvo linkę taikstytis su tokiu deficitu ir sėkmingo žaidimo dėka iki ilgosios pertraukos pradžios sumažino jį iki aštuonių taškų. 43:35.

Po ilgosios pertraukos, visą trečią kėlinuką aikštės šeimininkai taškus rinko vien tik tolimais metimais, kurių dėka įpusėjus kėlinukui komandas skyrė vienuolika taškų. Varžovams daugiau atitolti neleido rezultatyvus M.Gečionio žaidimas, kuris vienintelis iš svečių komandos pelnė taškus iki ketvirčio vidurio. Laikui perkopus į antrąją trečiojo ketvirčio pusę "United & Radijo Tau" snaiperis A.Gedminas smeigė du tolimus metimus iš eilės ir padidino skirtumą tarp komandų iki trylikos taškų, tačiau pabaigą geriau sužaidė "Rūdupis – 2" ir pelnęs septynis taškus iš eilės sumažino savo deficitą iki šešių taškų. 61:55.

Paskutinė rungtynių dalis buvo kiek chaotiška, tačiau jau nuo pat pirmųjų jos minučių kiek geriau atrodė svečiai, ko pasekoje skirtumas tarp komandų nepastebimai greitai ištirpo vos iki trijų taškų. Netrukus atsibudę aikštės šeimininkai surengė dvi rezultatyviai pasibaigusias atakas iš eilės ir vėl šiek tiek atitrūko, tačiau neilgam, nes netrukus sekė septyni iš eilės svečių ekipos taškai, leidę jiems išlyginti rezultatą. Po minutės pertraukėlės "United & Radijo Tau" žaidėjas G.Būda pataikė labai svarbų dvitaškį su pražanga, kuris, kaip vėliau paaiškėjo, ir lėmė šeimininkų pergalę. Rungtynių pabaigoje O.Brazdžionis, kuris šiandien debiutavo "Rūdupio – 2" gretose, dar turėjo progą taikliu metimu persverti rezultatą, tačiau jam nepasisekė, ko pasekoje pergalę šventė šeimininkai. 74:72.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos žaidėjas Tautvydas Žioba kalbėjo : " Mūsų buvo ganėtinai mažai – tik šeši, o varžovų gretose buvo daug žaidėjų ir jie pradėjo pataikyti, na, o mes prametėme savo metimus, "Andriūcha" neįmetė savo metimų ir viskas, todėl toks rezultatas ".

"United & Radijas Tau" : Andrius Gedminas – 20 tšk., Tautvydas Žioba – 19 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Giedrius Jevstignejevas – 12 tšk. (15 atk. kam.)

"Rūdupis – 2" : Mantvydas Gečionis – 27 tšk. (7 rezult. perd.), Airidas Tkačiovas – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Rokas Marcinkevičius – 8 tšk.

„United ‒ Radijas Tau“ antrą kartą palaužė „LSU Atletą ‒ 2“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:09 val.)„United & Radijas Tau“ žengė pirmąjį žingsnį „A“ lygos finalo link (2014 balandžio 22 d., antradienis, 22:34 val.)„United ‒ Radijas Tau“ ir toliau neklumpa „Elito“ lygoje (2013 gruodžio 10 d., antradienis, 00:16 val.)„LSU Atletas ‒ 2“ antrą kartą įveikė „Rūdupį ‒ 2“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:37 val.)„UNITED & Radijas Tau“ pasiekė įtikinamą pergalę (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 21:49 val.)„United ‒ Radijas Tau“ po dramatiškos kovos pravėrė pusfinalio duris (2014 balandžio 08 d., antradienis, 23:52 val.)„Sporto manija“ per pirmąją dalį sudorojo „Rūdupis – 2“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:56 val.)„United ‒ Radijas Tau“ negailestingai sutriuškino „Kauno Autobusus“ (2014 sausio 28 d., antradienis, 00:10 val.)„Banga“ be gailesčio susidorojo su „Rūdupis – 2“ krepšininkais (2014 vasario 18 d., antradienis, 22:32 val.)„United ‒ Radijas Tau“ buvo priverstas kapituliuoti prieš „Sporto Maniją“ (2014 kovo 04 d., antradienis, 23:53 val.)