LIETUVOS GELEŽINKELIAI vs LCP KK RAGAI (55:43)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 14 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

"Lietuvos geležinkeliai" antroje rungtynių pusėje palaužė "LCP KK Ragus"

2013 balandžio 15 d., Pirmadienis, 15:55 val., peržiūros: 2019

Sekmadienį, balandžio 14 dieną, Kauno kolegijos didžiojoje salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, pavasario „Sportturo“ 2013 taurės rungtynės tarp vietos „Lietuvos geležinkelių“ ir svečių „Ragų“ ekipų. Rungtynių pradžioje kiek pranašesni buvo svečių krepšininkai ir po pirmojo kėlinuko turėjo septynių taškų persvarą. Antrasis ketvirtis buvo panašus, todėl priekyje vis dar buvo svečiai. Antroje susitikimo pusėje žymiai geriau puolime pradėjo žaisti šeimininkai, ko pasekoje jie pasivijo varžovus ir persvėrė rezultatą, o paskutiniame kėlinuke galutinai palaužė „Ragus“ ir iškovojo pergalę rezultatu 55:43 (8:15, 11:10, 21:12, 15:6).

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių sekė taiklus tolimas šeimininkų metimas, suteikęs jiems minimalų pranašumą, tačiau ilgai netrukus „Ragų“ žaidėjai atsakė į tai spurtu 0:8, kurio dėka svečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įgijo septynių taškų persvarą. Kėlinuko pabaigoje abi komandos dar apsikeitė taikliais tolimais metimais, todėl skirtumas tarp komandų nepakito. 8:15.

Antrojo ketvirčio pradžioje „Lietuvos geležinkeliai“ pelnė šešis taškus be varžovų atsako ir sumažino savo deficitą iki minimumo, tačiau svečių krepšininkai nepasimetė ir atsakė į tai taip pat šešiais taškais iš eilės. Kiek vėliau šeimininkai dar sužaidė sėkmingą atkarpą 5:0, bet pačioje antrojo kėlinuko pabaigoje „Ragai“ pataikė dar du dvitaškius metimus iš eilės ir įgijo šešių taškų pranašumą. 19:25.

Po ilgosios pertraukos šeimininkų pataikymas iš toli ryškiai pagerėjo ir tai puikiai įrodė du taiklūs tolimi T.Žvirblio metimai, leidę „Lietuvos geležinkeliams“ sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų. Kiek vėliau žaidimas vėl klostėsi apylygiai ir komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau trečiojo kėlinuko pabaigoje šeimininkai surengė spurtą, paremtą tritaškiais metimais, ir persvėrę rezultatą įgijo trijų taškų pranašumą. 40:37.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje penkis taškus iš eilės pelnė šeimininkų žaidėjas G.Drebulys ir padidino savo komandos pranašumą iki aštuonių taškų. Į tai svečiai atsakė vos vienu taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar keturi iš eilės šeimininkų taškai. Vėliau „Ragai“ šiek tiek sumažino savo deficitą, tačiau neilgam, nes netrukus „Lietuvos geležinkeliai“ surengė spurtą 6:0 ir galutinai įtvirtino savo pergalę rezultatu 55:43.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Tomas Žvirblis sakė : „ Manau, kad pirmoje rungtynių pusėje labai nepataikėme, tritaškiai visiškai nekrito, o antroje pusėje gal tris iš eilės pataikėme. Ir, galbūt, praeitose rungtynėse gale šiek tiek pritrūko, o šiandien pabaigą sužaidėme greičiau, todėl ir laimėjome „.

"Lietuvos geležinkeliai" : D.Drebulys 20, T.Žvirblis 16 (5 rez.perd.), L.Gudanavičius 11 taškų.

"LCP KK Ragai" : M.Janonis 22 (12 atk.kam.), T.Bindokas 10 (13 atk.kam.), D.Kursevičius 7 taškai.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2013 balandžio 15 d., 15:57 val.

G.Drebulio statistika suvesta A.Vaitaičio vardu. Statistas

"Lietuvos geležinkeliai" iškovojo nesunkią pergalę (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 18:58 val.)KK Maybe rungtynių gale palaužė Lietuvos Geležinkelius (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:43 val.)LCP KK "Ragai" ketvirtame kėlinyje palaužė "Kauno Rami" (2013 balandžio 24 d., trečiadienis, 22:05 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę iškovojo "Kauno Rami" (2013 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:48 val.)Po atkaklios kovos "LCP KK Ragai" iškovojo pergalę (2013 balandžio 30 d., antradienis, 23:59 val.)"Autotoja - Ekodora" užtikrintai peržengė aštuntfinalio barjerą (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 22:44 val.)LCP KK "Ragai" laimėjo permainingą kovą (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:41 val.)