Kauno švara vs Sanitex (82:66)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 04 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno švara“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Sanitex“

2014 kovo 04 d., Antradienis, 22:30 val., peržiūros: 1123

Kovo 5 dieną "Kauno švaros" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno švara" priemė svečius "Sanitex". "Kauno švara" buvo iškovojusi šešias pergales ir aštuonis kartus buvo pralaimėjusi. "Sanitex" sąskaitoje buvo šešios pergalės ir devyni pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo "Kauno švara". Sužaidus dvi minutes šeimininkai pirmavo rezultatu 6:0, o minutės pertraukėlės paprašė "Sanitex". Po jos pirmus taškus pelnė svečiai (6:2). Penktą minutę "Sanitex" pasivijo varžovus (8:8). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė trys taškai (16:13). Per likusį laiką penkis taškus be atsako pelnė "Sanitex" (16:18).

Antro kėlinio pradžioje du taškus pelnė svečiai, o M.Senkus į tai atsakė dviem taikliais dvitaškiais (20:20). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Kauno švara" įgijo šešių taškų persvarą (28:22). Septintą minutę šeimininkų persvara išaugo iki 10 taškų (34:24). Paskutinėmis kėlinio minutėmis geriau rungtyniavo "Sanitex", sumažinę varžovų persvarą iki trijų taškų (38:35).

Baigiantis antrai trečio kėlinio minutei rezultatas buvo lygus (40:40). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė "Kauno švara" (49:40). Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos minutės pertraukėlės paprašė "Sanitex". Po jos taškus pelnė svečiai (49:42). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė devyni taškai (56:47).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (59:50). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos komandas vis dar skyrė devyni taškai (69:60). Septintą minutę keturis taškus be atsako pelnė M.Senkus (73:60). Devintą minutę "Sanitex" buvo sumažinę varžovų persvarą iki devynių taškų, bet rungtynių pabaigoje "Kauno švara" žaidė užtikrintai ir iškovojo pergalę rezultatu 82:66.

"Kauno švara" iškovojo septintą pergalę, o "Sanitex" pralaimėjo 10 kartą.

Abi komandos rungtynes komentuoti atsisakė

Kauno švara: Martynas Senkus – 24 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Remigijus Saliamonis – 20 tšk., Andrius Gasiūnas – 18 tšk. (12 atk. kam.)

Sanitex: Paulius Vaškevičius – 21 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mantas Narbutas – 12 tšk., Mindaugas Krūvelis – 11 tšk., Giedrius Katliorius – 10 tšk.

„Kauno Švara“ sutriuškino „Sanitex“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 16:37 val.)„Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ nesunkiai įveikė „Sanitex“ (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 19:52 val.)„Kauno Švara“ aštuntfinalio kovas pradėjo pergale prieš „Kauno Tiltus“ (2014 balandžio 02 d., trečiadienis, 00:29 val.)„Restauratoriai“ įveikė „Sanitex“ ekipą (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 17:49 val.)„Restauratoriai“ be didesnio vargo susitvarkė su „Sanitex“ (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 15:42 val.)Kovoje iki pat rungtynių pabaigos nugalėjo „Sanitex“ krepšininkai (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:50 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno švara“ susitvarkė su „Rapalos“ ekipa (2014 kovo 19 d., trečiadienis, 00:40 val.)„Kauno švara“ po atkaklios kovos palaužė „Kauno grūdų“ ekipą (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 00:09 val.)„Sanitex“ rungtynių pabaigoje palaužė „Vieningą Kauną“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 16:59 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Sanitex“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 19:24 val.)