Autotoja & Ekodora vs Baubilas & Granex (54:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 21 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

Puikiai sužaistas kėlinys lėmė „Baubilas & Granex“ pergalę

2013 lapkričio 21 d., Ketvirtadienis, 23:04 val., peržiūros: 1504

Lapkričio 21 dieną įvyko Imonių lygos "Rind" rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Autotoja & Ekodora" ir svečiai "Baubilas & Granex". Prieš rungtynes nebuvo galima išskirti favorito, abi komandos susirinko beveik pilnų sudėčių. Pirmasis kėlinys parodė kad intrigos iš šių rungtynių buvo tikėtasi nebereikalo, po pirmojo kėlinio minimalia persvarą pirmavo svečiai. (15:16). Antrajame kėlinyje kiek geriau pataikę tritaškius šeimininkai persvėrė rezultatą.(31:24). Trečiasis ketvirtis kaip diena ir naktis skyrėsi nuo pastarųjų, "Baubilas & Granex" dominavo abiejose aikštės pusėse, tai įtakojo išaugusį skirtumą. (33:49). Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai laimėjo, tačiau panaikinti visam deficitui laiko buvo per mažai. Galutinis rungtynių rezultatas 54:65.

Pirmajame kėlinyje galima buvo išskirti du žaidėjus, kurie savo komandoms pelnė didžiąją dalį šio kėlinio taškų, tai šeimininkų komandos žaidėjas E.Slabačiauskas pelnęs 8 ir svečių žaidėjas R.Babilevas surinkęs 7 taškus. Abi komandos žaidė labai panašų žaidimą, net metė ir įmetė po tiek pat tritaškių metimų, tik rungtynių pabaigoje pataikytas vienas baudos metimas lėmė kad po pirmojo kėlinio minimaliu pranašumu pirmavo svečiai.

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo pirmaujanti komanda, kuri per kelias minutes pasiekė rekordinį pranašumą, penkis taškus. Ilgai toks rezultatas neišliko, kadangi "Autotoja" surengė spurtą 11:2 ir perėmė vadžias į savo rankas. Po pirmosios rungtynių dalies rezultatas buvo 31:24

Trečiajame kėlinyje atrodė kad į aikštę grįžo kitos komandos, kadangi žaidimas ypač pasikeitė. "Autotoja & Ekodora" pradėjo dažnai klysti ir puolime tenkintis desperatiškais metimais. O svečių ekipa išsaugojusi daugiau jėgų tuo tik ir naudojosi, per 8 minutes įmetė 25 taškus ir nepraleido nei taško. Tik rungtynių pabaigoje šeimininkų ekipai pavyko pelnyti dvitaškį, kuris mažai ką lėmė bendroje situacijoje. (33:49)

Ketvirtajame kėlinyje pajutę pergalės skonį "Baubilas & Granex" kiek atsipalaidavo ir skyrė daugiau žaidimo laiko prieš tai mažiau žaidusiems žaidėjams, galbūt rotacija ar atsipalaidavimas lėmė kad šeimininkai pradėjo sparčiai mažinti deficitą. Komandos draugų perimtų kamuolių dėka A.Dedela greitomis atakomis pelnė 10 taškų iš eilės, tačiau šaltakraujiškumas ir visgi nugalėjo, prie to prisidėjo ir laiko trūkumas. Galutinis rezultatas skelbė "Baubilas & Granex" pergalę (54:65).

Po rungtynių "Baubilas & Granex" treneris sakė: Niekaip nepavyksta sužaisti rungtynių pradžios, visada įsivažiuojame tik rungtynėms įsibėgėjus. Labai gerai kad pavyko taip sužaisti trečiajį kėlinį, kuris mums ir atnešė pergalę.

"Autotoja & Ekodora" treneris rungtynes komentavo taip: Nėra net ką pasakyti, viskas akivaizdu, tris kėlinius laimėjome, tačiau vienas praloštas lėmė galutinį pralaimėjimą.

Autotoja & Ekodora: Audrius Dedela – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Erikas Slabačiauskas – 12 tšk., Darius Bliudžius – 6 tšk.

Baubilas & Granex: Ramūnas Švagždys – 16 tšk., Marius Nenartavičius – 9 tšk., Deividas Stirbinskis – 7 tšk.

Sėkmingai sužaistas ketvirtas kėlinys lėmė „Baubilas & Granex“ pergalę (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Baubilas & Granex“ komandą. (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 23:53 val.)„Baubilas & Granex“ iškopė į ketvirtfinalį (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 00:15 val.)„Baubilas & Granex“ pergalingai pradėjo pusfinalį (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 22:55 val.)Puikiai besigindami „Autotoja & Ekodora“ iškovojo nesunkią pergalę. (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Baubilas & Granex“ rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos dujas“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 23:32 val.)„Sanitex“ paskutinėmis rungtynių minutėmis pralaimėjo „Baubilas & Granex“ ekipai (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 18:56 val.)„Baubilas & Granex“ nesunkiai nugalėjo „ACME“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 22:46 val.)Nepilnos sudėties „Bauilas & Granex“ ‒ lengvas kąsnis „Kauno Grūdams“ (2014 sausio 11 d., šeštadienis, 02:18 val.)Rungtynų pabaigoje „Kauno tiltai“ palaužė „Baubilą & Granex“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)