Nepyk vs Olimpas (80:53)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 23 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Olimpas“ nepasipriešino „Nepyk“ komandai

2013 gruodžio 24 d., Antradienis, 00:30 val., peržiūros: 1223

2013 gruodžio 23 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje, C lygos rungtynėse susitiko "Nepyk" (šeimininkai) ir "Olimpas" (svečiai). Po pirmo lygaus kėlinio 17:17, antrasis jau geresnis buvo šeimininkams, kurie pirmavo 38:32. Trečiasis kėlinys jau vyko dominuojant gynybai ir po jo 55:39 priekyje buvo "Nepyk". Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas ir galutinis rungtynių rezultatas - 80:53.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo penkiais "Olimpo" taškais, kai į tai lygiai taip pat atsakė "Nepyk". Per kitas keturias minutes atkarpą 10:2 laimėjo svečiai ir jie pirmavo – 15:7. Keturis taškus surinko šeimininkai, dviem atsakė svečiai ir skirtumas kiek aptirpo – 11:17. Pirmasis ketvirtis baigėsi šešiais "Nepyk" taškais ir po pirmo kėlinio – 17:17.

Antrasis kėlinys buvo tikras tritaškių lietus, tačiau visą kėlinį komandos žaidė taškas į tašką ir tik ketvirčio pabaigoje kiek didesnį pranašumą įgijo šeimininkai kurie po dviejų kėlinių pirmavo – 38:32.

Trečiasis kėlinys prasidėjo tritaškiu kurį pelnė Tomas Valatkevičius, tuomet komandos žaidė labai nerezultatyviai jos apsikeitė po penkis taškus ir rezultatas buvo – 46:37. Po du taškus pelnė Tadas Milius, Rimtautas Jankus, Rimvydas Paulauskas, o tritaškį pridėjo Tomas Valatkevičius ir skirtumas išaugo iki aštuoniolikos taškų – 55:37. Kėlinį užbaigė du T. Šimoliūno taškai ir po trijų kėlinių - 55:39.

Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas ir "Nepyk" dar labaiu sugebėjo padidinti skirtumą, tad galutinis rezultatas buvo jau žeminantis – 80:53. "Nepyk" tai buvo pirmoji pergalė iš trijų galimų, o "Olimpui" tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš tiek pat galimų.

Nepyk: Mantas Valatkevičius – 20 tšk. (8 rezult. perd.), Tomas Valatkevičius – 17 tšk., Tadas Milius – 13 tšk., Rimtautas Jankus – 11 tšk.

Olimpas: Marius Petrauskas – 25 tšk. (7 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Tomas Šimoliūnas – 9 tšk., Vaidas Mazaronis – 8 tšk.

„Olimpas“ nepasipriešino „Sporto manijai ‒ 2“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 00:03 val.)„Olimpas“ sutriuškino „Komanda X“ ekipą (2014 kovo 04 d., antradienis, 01:36 val.)„Baldai Jums“ aštuntfinalyje įveikė „Nepyk“ komandą (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 02:26 val.)Sunkiai pasiekta „Nepyk“ komandos pergalė (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 16:49 val.)„Olimpo“ ąžuolai nesuspėjo paskui „Nepyk“ jaunimą (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 20:13 val.)„Olimpas“ atsilaikė prieš „BK Centre“ jaunimą ir iškovojo puikią pergalę (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 18:47 val.)BC „Ambi“ išplėšė pergalę iš „Nepyk“ rankų (2013 lapkričio 26 d., antradienis, 00:47 val.) Įtemptoje kovoje KK“13“ ekipa įveikė „Nepyk“ komandą (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 23:34 val.)„Baldai Jums“ eliminavo „Nepyk“ iš tolimesnės kovos dėl Mažosios taurės (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 23:45 val.)Pagrindinį įžaidėją praradęs „Olimpas“ neatsilaikė prieš KK „13“ (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:21 val.)