PIENO ŽVAIGŽDĖS - MIAU vs KREPSININKAS.NET (53:36)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 10 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Pieno žvaigždės - MIAU" iškovojo pirmąją pergalę

2013 balandžio 10 d., Trečiadienis, 22:44 val., peržiūros: 1555

Trečiadienį, balandžio 10 dieną, KTK sporto salėje įvyko KKL "Pavasario Sport Turo" taurės rungtynės, kuriose susitko "Pieno žvaigždės – MIAU" (šeimininkai) ir "Krepsininkas.net" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių "Pieno žvaigždės – MIAU" pradėjo dominuoti aikštelėje, kur jau pirmajame ketvirtyje susikrovė saugų pranašumą ir likusius tris kėlinukus sužaidė užtikrintai, kur šventė pirmąją pergalę rezultatu - 53:36.

Rungtynėms prasidėjus šeimininkai spurtavo 11:2 atkarpą ir įgijo 9 taškų pranašumą, o dar po keletos minučių pranašumas padidėjo ir iki dviženklio. Besibaigiant ketvirčiui V.Dagiliui pavyko apmažinti skirtumą iki 8 taškų, tačiau paskutinėmis sekundėmis taiklus P.Limonto dvitaškis metimas atstatė dviženklį pranašumą - 15:5.

Antram ketvirčiui prasidėjus "krepsininkas.net" turėjo galimybę sumažinti skirtumą, tačiau baudos metimai skriedavo pro šalį ( 17:7). Likus žaisti apie 6 minutes šeimininkai greitomis atakomis laimėjo atkarpą 5:0 ir komandas skyrė 13 taškų ( 22:9). Besibaigiant kėlinukui svečiai sumažino skirtumą iki 9 taškų. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 22:13.

Trečiam kėlinukui prasidėjus toliau tarp ėkipų svyravo dešimtų taškų skirtumas, tačiau "Pieno žvaigždės – MIAU" pademonstravo gerą gynybą, kur tai jiems leido padidinti pranašumą iki 16 taškų ( 33:17). Po minutės pertraukėlės, likus žaisti 3 minutes, "Krepsininkas.net" komanda laimėjo kėlinuko pabaigą 6:2, kur skirtumą sumažino iki 12 taškų. Rezultatas – 38:26.

Paskutiniame ketvirtyje svečiams pavyko sumažinti skirtumą iki 7 taškų ( 39:32), tačiau šeimininkai realizavo visus baudos metimus ir atstatė dviženklį pranašumą ( 43:32). Likus žaisti apie 4 minutes šeimininkai įjungė penktą pavarą, kur laimėjo atkarpą 8:0 ir susikrovė 17 taškų pranašumą. Pirmąją pergalę iškovojo "Pieno žvaigždžių – MIAU" ekipa rezultatu – 53:36.

Po laimėtų rungtynių "Pieno žvaigždžių – MIAU" ekipos treneris,M.Balčiūnas , kalbėjo:"Pirmoji pergalė mūsų klubo istorijoje. Šiandien mūsų komandos didesnis profesonalumas buvo, nes komandos buvo apyligės, bet geriau sekėsi užpildyti atakas iki galo."

Po pralaimėtų rungtynių "Krepsininkas.net" komandos treneris, I.Gudaitis, teigė:" Pairties stoka. Nemaža dalis žaidėjų yra mažai žaidę oficialiose rungtynėsė arba net išvis nežaidę ir tas labai matėsi ant žaidėjų. Pagrindinė priežaistis buvo neužtikrintumas, gal įsižaisime. Aišku, šiame turnyre žaidžią žaidėjai, kurie mažiau gauna žaidybinio laiko "C" lygoje. Didelių tikslų šiame turnyre ir nekeliame. Svarbu, kad jaunimas pasižaistu."

"Pieno žvaigždės – MIAU": M.Zaviliauskas ( 14 tšk., 12 atk.kam.), M.Stonkus ( 11 tšk.), P.Limontas ( 9 tšk.)

"Krepsininkas.net": H.Paulauskas ( 14 tšk., 10 atk.kam., 9 išpr.praž.), B.Narbutas ( 6 tšk.), V.Dagilis ( 5 tšk.)

"Vaišvydava" šventė sunkią pergalę prieš "Pieno Žvaigždės - Miau" komandą (2013 gegužės 13 d., pirmadienis, 00:08 val.)Dainavos derbyje SK "Dainava" pranoko "Pieno Žvaigždes - Miau" (2013 balandžio 19 d., penktadienis, 22:30 val.)SK "Dainava" lengvai "pasivaikščiojo" su "Krepsininkas.net" (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 15:43 val.)''Compensa'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Pieno Žvaigždės - Miau'' ekipą (2013 balandžio 24 d., trečiadienis, 23:38 val.)Antroje rungtynių pusėje Compensa "nukovė" Krepšininkas.net ekipą (2013 balandžio 29 d., pirmadienis, 22:44 val.)