TRIOBET vs BEVARDŽIAI (75:65)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno VDU Rasos gimnazija, P.Lukšio 40

"TRIOBET" po sunkios kovos šventė pergalę

2011 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 17:15 val., peržiūros: 2954

Sekmadienį(11.13), VDU Rasos Gimnazijos sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių varžybos, kuriose susitiko dvi A pogrupio komandos, „TRIOBET“ (šeimininkai) ir „Bevardžiai“ (svečiai) ekipos. Po įtemptos ir nervingos antrosios varžybų pusės pergalę šventė aikštelės šeimininkai. Varžybų rezultatas – 75:65(26:16, 13:15, 12:19, 24:15).

Pirmajame kėlinuke aikštelės šeimininkai demonstravo gražų ir rezultatyvų krepšinį, o jų varžovams varžybų pradžia buvo gan sunki, jiems tik retkarčiais pavykdavo atsakyti rezultatyviomis atakomis. Rezultatas po kėliuko – 26:16.

Antrajame kėlinyje laisviau pradėjo jaustis ir svečių komanda, kuri sunkiai pradėjo šį kėlinį, bet vėliau įsibėgėjo ir sumažino skirtumą, taip palikdami intrigą varžybose. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 39:31.

Trečiame ketvirtyje šeimininkų komanda atrodė tarsi ne save, jie leido rinkti varžovams lengvus taškus bei kartoti atakas kelis kartus. Taip jie įsivėlė į varžovų komandai naudingą skubotą žaidimą. Rezultatas po ketvirčio – 51:50.

Ketvirtajame kėlinyje pirmaujanti komanda keitėsi šešis kartus. Vyko lygi kova taškas į tašką iki pat paskutinės kėlinio minutės, kada šeimininkų komanda kelis kartus sėkmingai apsigynė ir užbaigė savo atakas tiksliai metimais. Jų varžovai nenuleido rankų ir dar bandė gelbėtis spaudimu, tačiau tai nedavė naudos. Taigi rezultatas po varžybų – 75:65.

Po varžybų "TRIOBET" komandos treneris, Vilius Ružas sakė: "Jei atvirai, tai nesitikėjom tokių įtemptų varžybų. Pradžioje viskas lyg ir klostėsi gerai, bet paskui nežinau kas atsitiko, gal per daug atsipalaidavo. Tačiau pabaigoje susikaupėme ir laimėjom. Neesame patenkinti savo žaidimu, tačiau pergalė yra pergalė".

„Bevardžiai“ komandos treneris, Ramūnas Švelnys sakė: „Nėra ką sakyti – pralaimėjom. Turėjom šansą, bet juo nepasinaudojom. Toliau stengsimės kovoti dėl pergalių“

Rezultatyviausi žaidėjai – "TRIOBET": Danius Jasiulionis 24 tšk., Povilas Mickūnas 21 tšk., Karolis Mikšta 13 tšk.

"Bevardžiai": Mantas Krasikovas 31 tšk., Žilvinas Pupelis 12 tšk., Aurimas Miliūnas 10 tšk.

"Triobet" šventė dar vieną pergalę (2012 vasario 28 d., antradienis, 00:11 val.)"Bevardžiai" po atkaklios kovos palaužė "Simple" (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 22:15 val.)"Vėjo" ekipa iškovojo nesunkią pergalę namuose (2012 vasario 21 d., antradienis, 22:51 val.)Visas rungtynes pirmavę "Bipos" komanda šventė sunkią pergalę išvykoje (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 22:53 val.)"Nanas" po sunkios kovos pranoko "Bevardžius" (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 00:20 val.)"Triobet" šventė pirmą pergalę "Iššūkio" taurėje (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 20:45 val.)Po įnirtingos kovos pirmąją pergalę iškovojo "Bevardžiai" komanda (2011 lapkričio 04 d., penktadienis, 23:22 val.)"KMAIK & Brevitra" iškovojo antrąją triuškinamą pergalę per dvi dienas (2012 kovo 15 d., ketvirtadienis, 00:09 val.)"ISM" nesunkiai įveikė "Bevardžius" (2011 gruodžio 03 d., šeštadienis, 19:09 val.)"Triobet" antroje rungtynių pusėje paklojo pergalės pamatus (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 16:45 val.)