DICE vs KOLPINGO KOLEGIJA (71:111)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 19 d., Šeštadienis, 17:00 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

''Kolpingo Kolegija'' negailestingai sutrypė ''Dice'' ekipą

2013 sausio 19 d., Šeštadienis, 20:23 val., peržiūros: 1868

Šiandien, sausio 19d, vyko KKL ''C'' lygos ''Iššūkio'' taurės ''O'' pogrupio rungtynės. Jose susitiko ''Dice'' (šeimininkai) ir ''Kolpingo Kolegija'' (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių svečiai pradėjo tolti. Jau po pirmųjų dviejų kėlinių ''Kolpingo Kolegija'' turėjo ženklią dvidešimt devynių taškų persvarą. Trečiajame ketvirtyje ''Dice'' buvo sumažinus skirtumą iki penkiolikos taškų, bet šeimininkams pritrūko jėgų ir ''Kolpingo Kolegija'' nesunkiai iškovojo pergalę keturiasdešimties taškų skirtumu 71-111.

Jau pirmosiomis minutėmis ''Kolpingo Kolegija'' pradėjo diktuoti savo sąlygas. Svečiai rungtynes pradėjo spurtu 2-11. Tuo ''Dice'' bėdos nesibaigė, dar neįpusėjus pirmajam ketvirčiui vienas ''Dice'' ekipos startinio penketo žaidėjas T.Višinskas jau turėjo surinkęs tris asmenines pražangas. Kėlinio pabaigoje svečiai sužaidė dvi atkarpas 8-0 ir 6-0 ir po pirmojo kėlinio turėjo penkiolikos taškų persvarą 11-26.

Antrajame ketvirtyje ekipos apsikeitė dvitaškais. Kėlinio viduryje tarp komandų buvo tie patys penkiolika taškų. Antroje kėlinio pusėje ''Kolpingo Kolegija'' sužaidė atkarpą 15-0 ir dar labiau nutolo nuo ''Dice'' ekipos. Po dviejų kėlinių tarp ekipų jau buvo dvidešimt devynių taškų praraja.

Trečiąjį ketvirtį, ''Dice'', vedini A.Cibulskio, pradėjo 14-0. Pirmas keturias minutes ''Kolpingo Kolegijai'' niekaip nepavyko pelnyti taškų. Skirtumas sumažėjo iki penkiolikos taškų. Svečiai likimo daugiau už ūsų nebetampė ir sustygavę savo puolimą sužaidė atkarpą 13-0, bei kėlinį užbaigė dviem taikliais tritaškiais metimais. Po trijų ketvirčių skirtumas išaugo iki trisdešimt trijų taškų 46-79.

Paskutiniame ketvirtyje intrigos jau nebuvo likę. Jau ketvirtąją minutę V.Burovas pelnė šimtąjį komandos tašką. ''Kolpingo Kolegija'' šventė trečią pergalę ir su šešiais reitingo taškais yra pirmoje ''O'' grupės vietoje.

Po rungtynių ''Kolpingo Kolegijos'' treneris Aldas Dauboras sakė: '' Šiandien tiesiog buvom stipresni.''

''Dice'' ekipoje išsiskyrė: A.Cibulskis ( 25 tšk. ), A.Labanauskas ( 13 tšk. ), T.Višinskas ( 11 tšk. )

''Kolpingo Kolegijos'' gretose naudingausi buvo: A.Geiša ( 34 tšk. 10 atk.kam. 48 naud.bal ) Ž.Levinskas ( 25 tšk. 40 naud.bal.) A.Bisigirskas ( 12 tšk. 14 atk.kam ).

''Kolpingo Kolegija'' nugalėjo ''Kulautuvos'' ekipą (2013 sausio 17 d., ketvirtadienis, 00:12 val.)''Kulautuva'' atsirevanšavo ''Dice'' ekipai (2013 kovo 02 d., šeštadienis, 20:12 val.)''Kolpingo Kolegija'' po labai įtemptų ir nervingų rungtynių po pratęsimo palaužė KK ''Maybe'' ekipą (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 00:42 val.)''Ragų'' komandos penketukas po atkaklios kovos nugalėjo ''Dice'' ekipą (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 19:41 val.)Beveik viso susitikimo metu pirmavę "Lokiai'' iškovojo pirmąją pergalę prieš ''Dice'' ekipa (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 01:03 val.)''Dice'' iškovojo pirmąją pergalę antrajame etape (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 22:01 val.)"Kolpingo kolegija" neturėjo didesnio vargo su "Košmaro" žaidėjais (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 22:28 val.)''Dice'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Ragų'' ekipą (2013 kovo 16 d., šeštadienis, 18:53 val.)"Kolpingo kolegija" įveikė "Compensą" (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 23:04 val.)"Kolpingo kolegija" rungtynių pabaigoje palaužė "Korį" (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 21:52 val.)