KĖDAINIAI vs PERFECTO (81:73)"Laikinoji sostinė 2012" Didžioji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gegužės 19 d., Šeštadienis, 14:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Kėdainiai" po atkaklios kovos pasiekė pergalę

2012 gegužės 19 d., Šeštadienis, 16:38 val., peržiūros: 3110

Šeštadienį (05.19) Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Laikinoji sostinė 2012" Didžioji taurė, kurioje susitiko "Kėdainiai" (šeimininkai) ir "Perfecto" (svečiai). Rungtynės prasidėjo svečių spurtu, po kurio šie išsiveržė į priekį. Pabaigoje "Kėdainiai" sumažino atsilikimą iki 5 taškų. Antrasis kėlinys buvo labai permainingas. Tai leido aikštelės šeimininkams išlyginti rezultatą. Trečiajame kėlinyje ekipos kovėsi labai atkakliai ir neišsiskyrė nei viena komanda. Tuo tarpu skirtumas pakito vos 1 tašku. Paskutiniajame kėlinyje savo pranašumą įrodė aikštelės šeimininkai ir įsirašė pergalę į savo sąskaitą (81:73).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "sausu" svečių spurtu (9:0). Po šios atkarpos žaidimas tapo panašesnis ir neišsiskyrė nei viena ekipa. Vis tik pabaigoje "Kėdainiai" spurtavo ir sugebėjo ženkliai sumažinti atsilikimą (12:17).

Antrasis ketvirtis prasidėjo gan panašiai abejoms ekipoms (5:7). Svarbiausias veiksmas vyko kėlinio viduryje, kai aikštelės šeimininkai pradėjo galingą spurtą (13:2). Taip persverdami rezultatą sau teigiama linkme (34:34).

Pirmosios kėlinio atakos buvo kiek sėkmingesnės "Kėdainių" žaidėjams, pastarieji išsiveržė į priekį. Neilgai trukus varžovai atsakė tuo pačiu ir po spurto (8:0) dar kartą persvėrė rezultatą į savo pusę. Pabaigoje žaidimas nusistovėjo ir po šio ketvirčio šeimininkai išsiveržė į priekį 1 tašku (58:57).

Paskutiniajame kėlinyje ekipos kovojo labai rimtai ir užvirė bekompromisė kova. Sužaidus pusę kėlinio rezultatas išliko lygus. Svarbiausias momentas įvyko kėlinio pabaigoje, kai "Kėdainiai" sugebėjo spurtuoti ir sukaupė saugesnę persvarą, kuri leido šiems iškovoti sunkią pergalę (81:73).

"Perfecto" ekipoje išsiskyrė Justas Petkevičius (20 tšk. 5 atk.kam) Renaldas Simonavičius (12 tšk. 7 atk.kam) Henrikas Paulauskas (18 tšk. 8 atk.kam)

"Kėdainių" komandą į pergalę vedė Tomas Lekūnas (18 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis) Tadas Padegimas (26 tšk. 12 atk.kam dvigubas dublis) Paulius Semaška (18 tšk. 11 išpr.praž. dvigubas dublis)

Po rungtynių "Kėdainių" komandos treneris teigė: "Na, šiandien jau pavyko šiek tiek susižaisti. Pirmos varžybos tai buvo prastesnės, o šiandien stengėmės, kovojome ir gavosi, kaip gavosi. Turime žaidėjų aukštesnės klasės, žaidžia rinktinėje, žino kaip žaisti paskutines sekundes".

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

All In2012 gegužės 19 d., 18:16 val.

Gerb statiste,jai galima pakeiskit statistika is Lekuno ,i Rylos ,nes butent jis zaide :) Aciu is anksto :))

"Prienų Rūdupis - 2" iškovojo antrą pergalę "Laikinosios Sostinės" turnyre (2012 gegužės 17 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)Prienų "Rūdupis -2" "Laikinosios sostinės 2012" Didžiąją taurę pradėjo pergale prieš "Perfecto" (2012 gegužės 14 d., pirmadienis, 21:44 val.)"Topo centras" lengvai nugalėjo "Perfecto" (2012 gegužės 30 d., trečiadienis, 22:20 val.)"Topo centras" lengvai nugalėjo "Kėdainius" (2012 gegužės 27 d., sekmadienis, 22:12 val.)"Banga" be didesnių sunkumų nugalėjo "Perfecto" ekipą (2012 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)