Makroflex vs Acme ‒ Jabra (84:49)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 26 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Puikų taiklumą iš toli pademonstravę „Makroflex“ nugalėjo „Acme ‒ Jabrą“

2016 vasario 26 d., Penktadienis, 22:22 val., peržiūros: 1054

Vasario 26 dieną, A. Sabonio sporto centre buvo žaidžiamos 30+ lygos, reguliaraus sezono rungtynės tarp šeimininkų teisėmis žaidusių „Makroflex“ krepšininkų ir „Acme – Jabros“. Ekipos turnyrinėje lentelėje yra skirtingose padėtyse – šeimininkai vieni lygos lyderių (12-4), tuo tarpu svečiai rikiuojasi apatinėje lentelės dalyje (2-13).

Rungtynes atidarė „Makroflex“ žaidėjo M. Motiejaičio tritaškis, taip duodamas bangą šiose rungtynės puikiam šeimininkų ekipos tritaškių pataikymui. Nors įpusėjus ketvirčiui ir svečių žaidėjas R.Vanagas tolimu metimu išlygino rezultatą 7:7, visgi geriau sužaista kėlinuko pabaiga leido „Makroflex“ ekipai pirmauti 15:11.

Antrajame kėlinyje šeimininkų ekipos tandemas M.Motiejaitis ir A.Matuzevičius rinko beveik visus „Makroflex“ taškus, o „Acme – Jabros“ gynyba nieko negalėjo priešpastatyti prieš svečių lyderius. Po pirmosios rungtynių pusės 36:22 pirmavo šeimininkai.

Trečiojo ketvirčio pirmoji pusė nebuvo rezultatyvi abiem ekipoms. Įmetę vos po kelis metimus įpusėjus kėlinukui 43:27 pirmavo „Makroflex“. Nors ir po A. Kmitos taiklaus metimo su varžovo pražanga „Acme – Jabra“ sumažino skirtumą iki 45:32, tačiau trys tolimi metimai kėlinuko pabaigoje leido „Makroflex“ ekipai nutolti 56:34.

O tritaškius šeimininkams metė ne tik mažesnieji žaidėjai, tačiau ir centro pozicijoje žaidęs T.Litinskas ketvirtajame kėlinuke įmetė tolimus du metimus, o viso „Makroflex“ šiandien pataikė 15 tritaškių iš 26 (58% taiklumas). Rungtynes užtikrintai 84:59 laimėję „Makroflex“ pergalėmis susilygino su lygos lyderiais – Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipa.

Po rungtynių buvo pakalbinta ant „Makroflex“ ekipos atsarginių suolelio sedėjusi ir komandą palaikiusi A. Narmontienė: „komanda smagiai sužaidė, gerai pataikė, žaidė atsipalaidavę, penktadienio nuotaikom“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Makroflex: Martynas Motiejaitis – 31 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Matuzevičius – 28 tšk. (5 rezult. perd.), Tadas Litinskas – 9 tšk. (10 atk. kam.)

Acme ‒ Jabra: Audrius Kmita – 10 tšk. (5 perimt. kam.), Ramūnas Vanagas – 9 tšk., Darius Pukštys – 8 tšk.

Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 23:23 val.)„UNO“ iškovojo pirmąją pergalę šiais metais, nugalėdami „Acme ‒ Jabrą“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:12 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „Acme ‒ Jabra“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:34 val.)Šaltesnius nervus demonstravę „Makroflex“ krepšininkai įkopė į „30+“ lygos Olimpą (2016 gegužės 13 d., penktadienis, 23:18 val.)Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė Asociaciją „Krepšinio pasaulis“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 00:11 val.)„Makroflex“ sezoną pradėjo nesunkia pergale prieš „ACME ‒ Jabra“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:13 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai susidorojo su „Acme ‒ Jabra“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:48 val.)Pirmoje rungtynių pusėje dominavę „Makroflex“ krepšininkai parklupdė „Šernus“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:19 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Korys“ užtikrintai nugalėjo „Acme – Jabra“ ekipą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:47 val.)