LŽŪU PILĖNAI - 2 vs TOPO CENTRAS (69:100)B lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 sausio 30 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ LŽŪU sporto salė, Studentų g. 11, Akademija, 53361 Kauno r.

"Topo centras"nugalėjo "LŽŪU Pilėnai-2" ekipą

2011 sausio 30 d., Sekmadienis, 22:21 val., peržiūros: 5564

Sekmadienį, 19:15 LŽŪU sporto salėje įvyko „B“ lygos "Diremtos" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „LŽŪU Pilėnai-2“ bei „Topo centras“. Nuo pat rungtynių pradžios į priekį išsiveržusi svečių ekipa jautėsi kaip namie, ir nepalikdama jokių vilčių varžovams laimėjo visus keturis kėlinius, bei susikrovusi net 31 taško pranašumą iškovojo pergalę rezultatu 69:100.

Rungtynes spurtu 15:2 pradėjusi „Topo centro“ komanda atrodė rimtai nusiteikusi. Nesugebėdami rasti spragų svečių ginyboje „LŽŪU“ ekipa bandė laimę iš toli, tačiau fortūna ir čia jų nelydėjo. Vis dėl to pamažu atrišdami varžovų krepšį šeimininkai sugebėjo įmesti 15 taškų, tačiau jie labai nublanko prieš „Topo centro“ pelnytus 29-is.

Antrą ketvirtį šiek tiek rimčiau pradėjusi „LŽŪU“ ekipa sumažino deficitą iki dešimties, tačiau nė nespėjus tuo pasidžiaugt ataka po atakos pelnyti svečių taškai bemat netik padvigubino pranašumą, bet ir leido išeiti į ilgąją pertrauką esant ramiai galvai (33:55).

Antroje rungtynių pusėje vaizdas nekito – nors svečiai nebebuvo tokie agresyvus ir pamažu tempė laiką, tai nesutrukdo jiems išlikti rezultatyvesniems. Viso kėlinio metu skirtumas, nors ir labai lėtai, bet didėjo – į kiekvieną šeimininkų rezultatyvią ataką svečiai atsakydavo žaibiškai. Taigi po kėlinuko 16:19 bendras skirtumas ūgtelėjo iki 25 taškų (49:74).

Paskutinis kėlinukas prasidėjo stkarpa 4:3, kuria šeimininkai sumažino skirtumą. Neaišku, ar dėl šios priežasties, bet iškart užsivedė „Topo centro“ žaidėjai nebegailėdami jėgų pradėjo traiškyti savo varžovus – sausa atkarpa 17:0, rodės, buvo visiška pražutis „LŽŪU“ ekipai. Deja, neapskaičiavę jėgų išteklių svečiai bemat išseko, o tai išnaudoję šeimininkai sėkmingai sumetė jiems 14 taškų. Skirtumui sumažėjus iki 27-ių taškų dar buvo likusi minutė žaidimo, per kurią gražiai sužaidę svečiai sumetė dar 6 taškus, ir užbaigė kėlinuką taikliu I.Grigaravičiaus tritaškiu metimu pasiekusiu 100-ąjį tašką. Rezultatu 69:100 pergalę iškovojo „Topo Centras“.

Po rungtynių pakalbintas „Topo centro“ treneris A.Dervinskas teigė:“Šiandien neturėjome savo aukštaūgių, tad pasirinkome greito puolimo ir geros ginybos taktiką. Sugebėjome pateisinti lūkesčius, pataikėme iš toli, ir nugalėjome. Norėčiau pagirti komandos ginybą, kuri šiandien buvo arti tobulos.“

"Topo centras" sunkiai nugalėjo "LŽŪU Pilėnai - 2" komandą (2010 gruodžio 14 d., antradienis, 20:02 val.)"Eiguliniai" iškovojo nelengvą pergalę prieš "LŽŪU - Pilėnai 2" ekipą (2011 vasario 14 d., pirmadienis, 01:19 val.)Sunkiai pasiekta "LŽŪU Pilėnai - 2" pergalė (2011 vasario 27 d., sekmadienis, 21:35 val.)"United" ekipa nepaliko vilčių nugalėti "LŽŪU Pilėnai - 2" komandai (2010 lapkričio 07 d., sekmadienis, 15:54 val.)"Topo centras" nesunkiai įveikė "ESS" penketą (2010 gruodžio 23 d., ketvirtadienis, 21:04 val.)"Bokštuva" nugalėjo "LŽŪU Pilėnai-2" ekipą ir iškovojo šeštąją pergalę iš eilės (2010 gruodžio 05 d., sekmadienis, 17:50 val.)"United" be didelio vargo sutriuškino "LŽŪU Pilėnai - 2" penketuką (2011 kovo 06 d., sekmadienis, 22:44 val.)Krepšinio trileryje pergalę išplėšė "LŽŪU Pilėnai 2" (2010 gruodžio 20 d., pirmadienis, 23:19 val.)"LŽŪU Pilėnai-2" pasiekė nesunkią pergalę (2010 lapkričio 21 d., sekmadienis, 21:17 val.)"Topo centras" turėjo pripažinti "Eigulinių" pranašumą (2010 gruodžio 07 d., antradienis, 20:01 val.)