Košmaras vs Baldai jums (69:72)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 20 d., Penktadienis, 19:50 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Baldai Jums“ pergalė pasiekė tik po pratęsimo

2013 gruodžio 21 d., Šeštadienis, 12:35 val., peržiūros: 1051

Gruodžio 20 dieną, 19.50 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Košmaras" (šeimininkai) ir "Baldai Jums" (svečiai). Rungtynes nebuvo rezultatyvios, o abi komandos nuo pat susitikimo pradžios įsivėlė į chaotiška, skubotą krepšinį. Vistik geriau sekėsi "Baldai Jums" komandai, kuri ne vieną kartą buvo nutolusi, tačiau ketvirtojo kėlinuko pabaigoje varžovai sugebėjo priartėti ir netgi išplėšti pratęsimą. Per papildomą laiką žaidimas buvo lygus, bet lemiamais momentais "Baldai Jums" sužaidė tiksliau ir laimėjo dvikovą rezultatu 69:72.

Rungtynių pradžioje komandų žaidimas buvo lygus, bet nerezultatyvus, žaidėjai jau nuo pat susitikimo pradžios pradėjo rungtyniauti skubotai, atakos dažnai trukdavo vos keletą sekundžių, o žaidėjai dažnai metė neparuošus metimus. Vistik tokiam chaotiškame žaidime geriau sekėsi "Baldai Jums" krepšininkams, kurie sėkmingai provokavo varžovų pražangas, bei keletą kartų surengė greitas atakas. Prasidedant ilgajai pertraukai komandos nebuvo perkopusios net 30 taškų ribos, o priekyje vis dar buvo svečiai, kurie pirmavo rezultatu 22:29.

Antroje rungtynių dalyje ir toliau žaidimas buvo skubotas, komandos nepersistengė puldamamos, o pranašumą savo pusėje vis dar išlaikė "Baldai Jums" komanda. Tačiau "Košmaro" komandoje buvo jaučiamas atsigavimas ir jie vis dažniau taikliai atakavo iš toli. Tai leido skirtumui po truputį tirpti, kol galiausiai intriga sugrįžo ir ketvirtojo kėlinuko pabaigoje skirtumas ištirpo vos iki 3 taškelių. "Košmaro" komandai naują viltį suteikė taiklus P.Kuzminsko tritaškis metimas, po kurio rezultatas tapo lygus ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Per papildomą laiką komandos daugiausia laiko praleido mesdamos baudos metimus, o pats žaidimas ir toliau išliko skubotas. Vistik "Baldai Jums" sužaidė tiksliau ir sugebėjo laimėti rungtynes rezultatu 72:69.

Nugalėtojų komandos komentaras: "kažkodėl paskutiniu metu komanda žaidžia labai prastai, išnyko susižaidimas, krepšininkai nesupranta vienas kito, žaidžia skubotai nors ir pavyko laimėti šiandien, bet žaidimu nesame patenkinti".

"Košmaras": Petras Kuzminskas – 20 tšk., Dainius Labašauskas – 19 tšk. (12 atk. kam., 9 išpr. praž.), Andrius Juravičius – 15 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

"Baldai jums": Marius Liepa – 25 tšk., Valdas Stundys – 14 tšk. (11 atk. kam.), Martynas Šiukščius – 12 tšk. (12 atk. kam.), Aurimas Jurkšaitis – 10 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„Baldai jums“ priešinosi tik du kėlinius (2013 spalio 25 d., penktadienis, 23:19 val.)„Baldai Jums“ aštuntfinalyje įveikė „Nepyk“ komandą (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 02:26 val.)„Baldai jums“ nesunkiai įveikė „Olimpą“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 20:48 val.)Sunkiai pasiekta „Baldai jums“ pergalė (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 21:34 val.)„Baldai jums“ pranoko „ASU“ ekipą (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 00:34 val.)„Košmaras“ patyrė dar vieną nesėkmę (2014 sausio 16 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)Kovingai nusiteikę „Baldai Jums“ įveikė BC „Partizaną“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 23:38 val.)„Baldai jums“ po nelengvos kovos palaužė „Judam“ komandą. (2014 vasario 07 d., penktadienis, 23:46 val.)„Baldai jums“ antroje rungtynių pusėje susidorojo su „ASU“ (2014 sausio 17 d., penktadienis, 23:56 val.)„Baldai Jums“ eliminavo „Nepyk“ iš tolimesnės kovos dėl Mažosios taurės (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 23:45 val.)