Makroflex vs Šilainiai (58:68)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 09 d., Pirmadienis, 22:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Makroflex“ pergalių serija nutrūko kovoje su „Šilainiais“

2013 gruodžio 10 d., Antradienis, 00:16 val., peržiūros: 1251

Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio 30+ lygos "Vaigoros" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Makroflex" (šeimininkai) ir "Šilainiai" (svečiai) komandos. Pirmajame kėlinyne vyko apylygis žaidimas, kuris baigėsi šeimininkų minimaliu pranašumu 17:16. Antrajame ketvirtyje šiek tiek geriau sekėsi svečiams, kurie laimėjo kėlinį 18:16, o į didžiąją pertrauka komandos išėjo rezultatui skelbiant 1 taško Šilainių pranašumą (33:34). Po ilgosios pertraukos "Makroflex" puolimas "sustojo", o tuo tarpu varžovai nesnaudė ir įpusėjus kėlinio laikui susikrovė 13 taškų pranašumą, kuri praktiškai išlaikė iki kėlinio galo – po 30 minučių kovos (42:54) pirmavo Šilainiai. Per paskutinįjį kėlinį šeimininkai sugebėjo priartėti iki 4 taškų, tačiau tada sėkmingiau sužaidę Šilainiai vėl atstatė pranašumą iki dviženklio skaičiaus. Šio pranašumo ištirpdyti "Makroflex" nebepavyko, todėl Šilainiai šventė pergalę rezultatu 58:68.

Rungtynės prasidėjo N.Dirsės tritaškiu, tačiau jau kitoje atakoje atsakė R.Stirbys išlygindamas rezultatą (3:3). Po šių tolimų metimų komandos žaidė ir toliau apylygiai – sužaidus apie 5 minutes komandas skyrė 2 taškai (11:9) šeimininkui naudai. Tiesa, tada nedidelę atkarpėlę laimėję svečiai įsiveržė į priekį 3 taškais, tačiau kėlinio pabaigą "Makroflex" užbaigė 4 -iais taškais ir antrą kėlinį pradėjo turėdama vieno taško persvarą (17:16).

Antrajame kėlinyje komandos ir toliau žaidė apylygiai – jei viena komanda sėkmingai sužaidžia puolime, tai netrukus kita atsako tuo pačiu. Tiesa, reiktų pažymėti, jog A.Masiulis šiame kėlinyje pelnė didžiąją dalį taškų savo komandai, o "Makroflex" ekipoje nebuvo vieno riškaus lyderio. Ir komandoms sužaidus 10 minučių rezultate degė skaičiai (33:34) Šilainių naudai.

Po ilgosios pertraukos žaidimas pakrypo svečių naudai. Jie per pirmas 5 kėlinio minutes sėkmingai tvarkėsi gynyboje, o puolime sužaidę rezultatyviai laimėjo atkarpą 10:0. Ši atkarpa buvo nutraukta sužaidus 5:12 min. kėlinio laiko, kai "Makroflex" komandos žaidėjas T.Litinskas pataikė 2 baudas. Nuo to momento komandų žaidimas išsilygino ir pasibaigus kėlinio laikui rezultatu 42:54 pirmavo Šilainiai.

Per paskutinįjį kėlinį Šilainių varžovai sugebėjo priartėti ik 4 taškų. Tačiau, Šilainių žaidėjų tai neišgazdino, kurie suaktyvinę puolimą greitai vėl atstatė dviženklę persvarą (52:62). Per likusį kėlinio laiką "Makroflex" nebesugebėjo pakreipti įvykių savo naudai. O nuaidėjus kėlinio ir rungtynių pabaigą skelbiančiai sirenai rezultatu (58:68) pergalę šventė Šilainiai. Ši nesėkmė "Makroflex" buvo pirmoji per 5 sužaistas rungtynes, o Šilainiai šiandien iškovoję pergalę savo sąskaitoje turi 5 pergales ir 2 pralaimėjimus.

Po rungtynių Šilainių ekipos treneris kalbėjo:"na, treniravomės, žaidėm šiandien. Darėm derinius, kai kas pavyko, kai kas ne. Nežinau, rungtynių rezultatą patys matote – komanda patenkinta".

Makroflex: Edvinas Bacevičius – 17 tšk. (7 rezult. perd.), Justinas Leitanas – 16 tšk., Nerijus Dirsė – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

Šilainiai: Artūras Masiulis – 27 tšk. (12 atk. kam.), Ričardas Stirbys – 15 tšk. (10 atk. kam.), Artūras Nausėda – 15 tšk.

„Makroflex“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Šernais“ (2013 gruodžio 29 d., sekmadienis, 20:14 val.)„Makroflex“ pranoko „Akademiją“ (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 23:30 val.)„Makroflex“ įtemptoje kovoje įveikė „Sporto Manija & Ekodora 30+“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 23:13 val.)„Makroflex“ pergale pradėjo ketvirtfinalio seriją (2014 kovo 21 d., penktadienis, 22:59 val.)„Makroflex“ nepasigailėjo savo priešininkų (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 00:22 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalė atiteko „Šilainiams“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 22:32 val.)„Šernai“ įrodė savo pranašumą prieš „Šilainius“ (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:17 val.)„Makroflex“ užtikrintai įveikė „Akademijos“ krepšininkus (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:58 val.)Pergalę „Makroflex“ pasiekė tik po atkaklios kovos (2013 spalio 25 d., penktadienis, 22:25 val.)„LVA – IVNET“ nepavyko antrąkart įveikti „Šilainių“ (2014 vasario 21 d., penktadienis, 21:18 val.)