NEBAJERIS vs KĖDAINIAI (52:45)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 gegužės 08 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

"Nebajeris" po kovingo ketvirtojo kėlinio palaužė "Kėdainius" ir pateko į ketvirtfinalį

2013 gegužės 08 d., Trečiadienis, 23:19 val., peržiūros: 2532

Trečiadienį (05.08) V. Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturas" taurės 2013 Aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Nebajeris" (šeimininkai) ir "Kėdainiai" (svečiai). Rungtynės prasidėjo kiek sėkmingiau aikštelės šeimininkams, tačiau pabaigoje iniciatyvą perėmė "Kėdainiai" ir laimėjo ketvirtį dviejų taškų pranašumu. Antrajame kėlinyje ekipos sužaidė identiškai ir skirtumas išliko nepakitęs. Trečiajame kėlinyje komandos ir toliau įnirtingai kovojo. Tik dviem taškais ketvirtį laimėjo "Nebajeris" ir išlygino rezultatą. Paskutiniajame kėlinyje spurtą surengė "Nebajerio" ekipa, bei po atkaklios kovos šventė pergalę (52:45).

Rungtynės prasidėjo svečių spurtu (4:0), tačiau į tai žaibiškai atsakė "Nebajeris" ekipa ir persvėrė rezultatą (7:4). Kelias atakas "Kėdainiai" vis artinosi prie savo varžovų, kol ketvirčio pabaigoje surengė spurtą, kuris leido jiems laimėti kėlinį (11:13).

Antrajame kėlinyje ekipos demonstravo itin kovingą krepšinį. Kėlinio pradžioje truputį geriau pasirodė svečiai ir išsiveržė į priekį 4 taškais. Kiek vėliau "Nebajerio" ekipa sumažino atsilikimą iki minimumo. Pabaigoje komandos taškus pelnė nuo baudų metimo linijos, o skirtumas pakito tik 1 taškus (21:23).

Trečiąjį kėlinį ekipos pradėjo apsikeisdamos po 3 rezultatyvias atakas, tačiau šeimininkai pataikė visus dvitaškius, tuo tarpu svečiai visus tritaškius metimus, tai leido šiems padidinti skirtumą 3 taškais. Vėliau "Nebajeris" pradėjo po truputį mažinti savąjį deficitą. Tai jiems neblogai sakėsi, kadangi po šio ketvirčio rezultatas tapo lygus (36:36).

Paskutiniajame kėlinyje puikiai atrodė aikštelės šeimininkai. Jau ketvirčio pradžioje pastarieji surengė spurtą, po kurio nuo varžovų pabėgo per 8 taškus. Likus mažiau nei minutei "Kėdainiai" sugebėjo sukurti intrigą, bei priartėjo prie varžovų per 4 taškus. Vis tik pabaigoje geriau sužaidė "Nebajerio" žaidėjai ir laimėjo rungtynes, bei vietą ketvirtfinalyje (52:45).

"Nebajerio" ekipą į pergalę vedė Robertas Petrolis (13 tšk. 13 atk.kam. dvigubas dublis) Rytis Sadauskas (4 tšk. 10 atk.kam) Tadas Čiuplys (11 tšk. 4 rez.perd).

"Kėdainių" ekipoje pasižymėjo Aurimas Čyžas (16 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis) Domantas Tiškus (6 tšk. 6 atk.kam)

"Nebajerio" strategas M.Ežerskis po pergalės teigė: "Labai norėjom atsirevanšuoti, reguliariajame sezone jie mus sutriuškino ant 44 taškų lyg ir. Manau, kad tas ir pakišo jiems koją, tiesiog atėjo lengvai pergalės pasiimti. Paskutines rungtynės laimėjome grupėje, susikaupę žaidėme, taip ir šiandien. Puolime labai gerai nesužaidėme, tačiau stengėmės gynyboje gerai padirbėt. Galbūt ilgesnis suolelis davė savo ir varžovai pavargo, na sunku pasakyti".

"Kėdainių" komandos treneris K.Zinkus po susitikimo kalbėjo: "Na ką, prisidarėme sau gėdos, taip lengvai varžovais nuvertinome ir labai skaudžiai nudegėme. Varžovams neblogai sekėsi linkime jiem toliau žygiuoti ir laimėti finalą, kad būtume čempionams pralošė, tačiau labai tuo abejoju".

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

zalias_kraujas2013 gegužės 09 d., 07:09 val.

kosmosas... as apakes... Sveikinimai Nebajeriui :))

"Nebajeris" palaužė "Komandą X" (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 08:27 val.)"Nebajeris" turėjo pripažinti "Fenixo" pranašumą (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 22:43 val.)"Kėdainių" žaidėjai pasiekė užtikrintą pergalę (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:02 val.)"Kėdainiai" nepaliko jokių vilčių "Kauno Stumbrui" (2013 balandžio 09 d., antradienis, 21:35 val.)"Kėdainiai" nesunkiai susidorojo su BC "Ambi" (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 22:15 val.)"ICE" susitvarkė ir su "Nebajeriu" (2013 gegužės 14 d., antradienis, 00:09 val.)Permainingoje kovoje "Dumblas" krito prieš "Nebajerį" (2013 balandžio 27 d., šeštadienis, 14:11 val.)