Callcredit vs Sporto asociacija „Persvara“ (71:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 15 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Callcredit“ po įtemptos kovos palaužė „Sporto asociaciją „Persvara“ ekipą

2015 sausio 15 d., Ketvirtadienis, 23:22 val., peržiūros: 1184

Sausio 15 dieną, vidaus reikalų ministerijos sporto centro salėje, įvyko Įmonių lygos "Rind" rungtynės. Savo jėgas išbandė "Callcredit" (šeimininkai) ir "Sporto asociacija „Persvara“. Po įtemptų ir permainingų rungtynių, ketvirtame kėlinyje "pabėgę" "Callcredit" palaužė svečius ir iškovojo pergalę rezultatu (71 – 67)

Pirmasis rungtynių kėlinukas buvo gan ramus. Galima sakyti, jog žvalgybinis. Abi komandos rengė ilgas pozicines atakas ir tolygiai atakavo tiek iš arti tiek iš toli. Visgi, šis kėlinukas kiek labiau sekėsi svečiams. JIe laimėjo šį ketvirtį rezultatu (12 – 16)

Antras kėlinukas prasidėjo gana permainingai. Iš pradžių šeimininkai spurtavo (7-0) ir išsiveržė į priekį (19-16). Po to 6 taškus be atsako pelnė ir svečiai. Likusi kėlinuko galis vyko labai lygiai. Į priekį išsiverždavo tai viena, tai kita ekipa. Šis kėlinukas pasibaigė svečių komandai turint minimalią persvarą (29 – 30)

Po ilgosios pertraukos aikštelėje prasidėjo šioks toks chaosas. Tiek viena, tiek kita komanda prarado labai daug kamuolių. Tai žinoma lėmė daug greitų atakų. Todėl nenuostabu, jog šis kėlinukas buvo pats rezultatyviausias. "Callcredit" komanda šiame ketvirtyje perėmė net 9 kamuolius. Jie laimėjo šį kėlinuką rezultatu (26-21) ir po trijų kėlinių rezultatas buvo (55 – 51) šeimininkų naudai.

Paskutinis kėlinukas prasidėjo dviem svečių taškais, tačiau iškart po to, šeimininkai pradėję spausti varžovus pelnė 8 taškus be atsako ir įgavo dviženklš pranašumą (63-53). Nors svečiai dar bandė vytis, tačiau arčiau šešių taškų ribos jiems priartėti nepavyko. Tik paskutinę minutę perėmę porą kamuolių svečiai sumažino skirtumą iki 2 taškų, tačiau šeimininkai tvarkingai sumetė baudų metimus ir išsaugojo pergalę savo rankose. Galutinis rezultatas (71 – 67)

Callcredit: Darius Šiumeta – 18 tšk. (6 rezult. perd.), Valdas Šluta – 12 tšk., Arūnas Muraška – 12 tšk., Martynas Dabulis – 11 tšk. (8 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.)

Sporto asociacija „Persvara“: Marius Satkevičius – 16 tšk., Karolis Vosylius – 12 tšk., Vilius Černiauskas – 11 tšk.

"Callcredit" komandos treneris T.Konovalovas:

"Manau, jog pergalę papraščiausiai lėmė didesnis meistriškumas. Norėjom pabandyt keletą naujovių ir tas truputį išmušė komandą iį vėžių. Varžovai pajuto žaidimą ir gavosi ganėtinai įtemptas mačas."

„Kauno aerouostas & Lana lecta“ po sunkios kovos įveikė Sporto asociaciją „Persvara“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 00:51 val.)Atkaklioje ir įnirtingoje kovoje „Lietuvos dujos“ po pratęsimo palaužė „Sporto asociacija „Persvara“ (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 01:12 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikia „Sporto asociacija „Persvara““ (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:47 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po didžiosios pertraukos pranoko Sporto Asociaciją „Persvarą“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:01 val.)„KAMS“ nesunkiai susitvarkė su Sporto asociacija „Persvara“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:15 val.)„Callcredit“ gynyba sugniuždė „Jaunalietuvių sporto organizaciją“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)„Callcredit“ užtikrintai įveikė „Sweco“ ekipą. (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)„Chemcentras“ po permainingos kovos palaužė „Callcredit“ komandos pasipriešinimą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 00:46 val.)„Callcredit“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno tiltus“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 22:55 val.)Puikiai antrą pusę sužaidusi Sporto Asociacija „Persvara“ nugalėjo „Celsio“ ekipą (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 01:03 val.)