Kauno SRC ‒ 2 vs Šilainiai (67:70)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 16 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Atkaklioje dvikovoje „Šilainiai“ įveikė negausiai susirinkusius „Kauno SRC ‒ 2“

2016 vasario 16 d., Antradienis, 22:10 val., peržiūros: 1159

Antradienį, vasario 16 dieną, Kauno mechanikos mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Mažosios taurės N pogrupio rungtynės, tarp vietos „Kauno SRC – 2“ ir svečių „Šilainių“ ekipų. Susitikimą geriau pradėję aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį ir ilgą laiką pirmavo, tačiau po ilgosios iniciatyvą perėmę „Šilainiai“ kiek atitrūko. Vis tik, ketvirtame kėlinuke „Kauno SRC – 2“ krepšininkai dar sugrąžino intrigą į rungtynes, tačiau užtikrintai pabaigą sužaidę svečiai išsaugojo pergalę. 67:70 (13:11, 15:16, 18:20, 21:23).

Susitikimo pradžioje komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kiek vėliau puolime sužibėję aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį. Ilgai netrukus, M.Karauskas pataikė tolimą metimą bei išlygino rezultatą, tačiau, per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos kiek geriau atrodę „Kauno SRC – 2“ ekipos krepšininkai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. 13:11.

Antrą ketvirtį taikliu tolimu metimu pradėję aikštės šeimininkai padvigubino persvarą, tačiau čia pat penkis taškus iš eilės surinkę „Šilainiai“ rezultatą ir vėl išlygino. Nuo to momento žaidimas išsilygino ir abi ekipos keitėsi sėkmingomis atakomis, tačiau kiek vėliau ir vėl puolime geriau pasirodę „Kauno SRC – 2“ krepšininkai įgijo keturių taškų pranašumą. Prieš pat ilgąją pertrauką svečių žaidėjai dar buvo perėmę iniciatyvą. tačiau kėlinuką geriau užbaigę aikštės šeimininkai susigrąžino minimalią persvarą. 28:27.

Po pertraukos keturis taškus iš eilės pelnęs šeimininkų lyderis P.Maciulevičius suteikė savo komandai penkių taškų atotrūkį, tačiau čia pat susiėmę svečiai atsakė atkarpa 0:5 bei rezultatą išlygino. Kiek vėliau „Kauno SRC – 2“ dar bandė bėgti nuo priešininkų, tačiau pastarieji pataikė pora svarbių tolimų metimų, kurių dėka neleido priešininkams pabėgti. Einant trečiojo kėlinuko laikui į pabaigą pirmaujanti komanda dar pasikeitė keletą kartų, bet šįkart ketvirtį geriau užbaigę svečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas. 46:47.

Jau pačioje lemiamos rungtynių dalies pradžioje spurtavę „Šilainiai“ įgijo aštuonių taškų pranašumą, tačiau nusileisti nesiruošę aikštės šeimininkai kibo varžovams į atlapus ir sumažino deficitą iki minimumo. Kiek vėliau abi ekipos apsikeitė keliais tolimais metimais, po kurių komandas skyrė vos du taškai. Kiek vėliau įtampa tik didėjo ir kiek sėkmingiau sužaidę aikštės šeimininkai sumažino atsilikimą iki minimumo, tačiau svarbiausiu momentu baudų metimus realizavęs V.Kapočius atitolino svečius trimis taškais. Paskutinėmis sekundėmis šeimininkai dar bandė desperatiškai gelbėtis, tačiau tas nepasiteisino ir pergale džiaugėsi „Šilainiai“. 67:70.

Po nesėkmės Marius Juozapavičius kalbėjo: „Aš manau, jog pagrindinė nesėkmės priežastis buvo trumpas atsarginių žaidėjų suolelis. Kaip matėte, kovėmės iki pat galo, viskas sprendėsi beveik paskutiniu metimu. Galvoju, kad tiesiog suolelis pakišo koją, neturėjome kaip pasikeisti, mažai lygiaverčių žaidėjų, jiems pasisekė, kadangi mums trūko dar ir fortūnos“.

„Kauno SRC ‒ 2“: Petras Maciulevičius – 25 tšk., Andrius Bubelis – 17 tšk. (11 atk. kam.), Mantas Birutis – 12 tšk. (7 rezult. perd.)

„Šilainiai“: Henrikas Paulauskas – 21 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mantas Karauskas – 12 tšk., Aurimas Andriejaitis – 10 tšk.

Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Kauno SRC-2“ ekipą (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje susitvarkė su „Kauno SRC-2“ ekipa (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Šilainiai“ užtikrintai susitvarkė su „LejuoTransa“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:22 val.)Dramatiškoje kovoje „Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę prieš „Kauno SRC-2“ ekipą (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:53 val.)Kauno „Partizanai“ įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 00:55 val.)„Šilainiai“ nesunkiai susitvarkė su grupės autsaideriais „Savi“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:34 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ eliminavo „Kauno SRC ‒ 2“ ekipą (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Šilainiai“ neturėjo jokio vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 14:29 val.)Rungtynių pabaigoje „Elektromontuotojas“ įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 21:04 val.)„Šilainiai“ susitvarkė su „Ryternos“ pasipriešinimu (2016 kovo 01 d., antradienis, 23:31 val.)