Kauno technikos kolegija vs Sparta (77:53)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 10 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno technikos kolegija“ užtikrintai atsirevanšavo „Sparta“ vyrams

2016 vasario 10 d., Trečiadienis, 20:16 val., peržiūros: 1242

Vasario 10 dieną, trečiadienį, įvyko C lygos „ALT reklamos“, didžiosios taurės, J pogrupio, antrojo turo rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Kauno technikos kolegijos“ bei svečių statusą turėjusių – „Sparta“ komandų. Pirmąją šių ekipų dvikovą laimėjo „Sparta“ žaidėjai sutriuškinę „Kauno technikos kolegiją“ rezultatu 93:61. Šiose rungtynėse „Kauno technikos kolegija“ pasiekė solidų revanšą – rezultatu 77:53 užtikrintai įveikė vos penkiese susirinkusius „Sparta“ komandos žaidėjus.

Šeimininkai rungtynes pradėjo labai susikaupę ir kupini noro atsirevanšuoti už patirtą triuškinantį pralaimėjimą pirmojoje dvikoje, o tai jiems leido dvikovą pradėti vienuolika taškų be varžovų atsako (11:0). Septintosios rungtynių minutės pradžioje, V.Alonderis taikliu tritaškiu metimu atitolino savo ekipą jau iki keturiolikos taškų (20:6), tačiau tuomet šeimininkai puolime naudoję tik vieną ginklą – tritaškius metimus, ėmė strigti, o „Sparta“ paskutinę kėlinio minutę rado būdų kaip pralaužti „Kauno technikos kolegijos“ gynybą. J.Kajokas įmetė dvitaškį su pražanga, o po jo netaiklaus baudos metimo, kamuolį puolime atsikovojo Š.Sobolis, kuris taip pat įmetė dvitaškį su varžovo pražanga. Š.Sobolis nuo baudų metimų linijos neklydo ir skirtumas tarp komandų gerokai aptirpo. Tai buvo paskutinieji komandų taškai pirmajame ketvirtyje – rezultatas po jo 20:13.

Antrajame kėlinyje G.Kačiušis tęsė savo solo šou – penkioliktąją rungtynių minutę, po dvidešimt pirmojo jo taško, komandas ir vėl skyrė keturiolika taškų (33:19). Kėlinio viduryje komandų puolimas strigo ir tik priešpaskutinę kėlinio minutę „ledus pralaužė“ puikias rungtynes žaidęs K.Jankaitis – jo tritaškis metimas sukūrė naują rekordinį pranašumą rungtynėse (39:21). Antrojo ketvirčio pabaigą kiek sėkmingiau sužaidę svečiai sugebėjo aptirpdyti varžovų pranašumą – prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė keturiolika taškų 41:27. Verta paminėti, jog po dviejų kėlinių „Kauno technikos kolegijos“ įžaidėjo K. Jankaičio statistikos kategorijose degė solidūs skaičiai – 10 taškų, 9 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Trečiojo kėlinio pradžioje vaizdas aikštelėje pernelyg nesikeitė – „Kauno technikos kolegija“ tik didino savo pranašumą, o prie to labiausiai prisidėjo V.Alonderis – po penkioliktojo jo taško, kėlinio viduryje, šeimininkų pranašumas buvo įtikinimas (50:31). „Sparta“ komandos žaidėjų veiksmuose jau buvo matyti nuovargis, o tai atsispindėjo ir rungtynių rezultate – kiek sėkmingiau užpulti svečiams pavyko tik kėlinio pabaigoje, tačiau du taiklūs G. Kačiušio ir K. Jankaičio tritaškiai trisdešimtąją rungtynių minutę nubraukė visas jų pastangas sumažinti atsilikimą – prieš lemiamą kėlinį nugalėtojas abejonių nebekėlė, o vienintelė likusi intriga rungtynėse tebuvo ar „Kauno technikos kolegijai“ pavyks nugalėti varžovus didesniu taškų skirtumu nei buvo pralaimėta pirmoji tarpusavio dvikova – 66:38.

Šeimininkų tikslas ketvirtajame kėlinyje buvo aiškus – jie žutbūt bandė padidinti savo pranašumą iki trisdešimt trijų taškų ar daugiau, tačiau svečiai neleido to padaryti – į kiekvieną „Kauno technikos kolegijos“ bandymą persverti pranašumą per trisdešimt taškų, atsakydavo taiklūs „Sparta“ komandos žaidėjų metimai. Likus žaisti tris minutes, Š. Pranckevičiaus tritaškis suteikė realias galimybes šeimininkams savo tikslą įgyvendinti (77:47). Vis dėl to, daugybė netaiklių metimų ir klaidos puolime tas galimybes greitai užvėrė – galutinis rungtynių rezultatas 77:53 “Kauno technikos kolegijos“ naudai.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas, „Kauno technikos kolegijos“ įžaidėjas, Klaidas Jankaitis pasidalino savo mintimis po rungtynių:

Gerai sužaidėm, komanda stengėsi, pirmas varžybas pralaimėjom, Milikoniuose kai žaidėm, tai šį kartą norėjom atsirevanšuoti. Nežinau ar persvara ten gavosi ar ne, bet gerai, džiaugiuosi vyrais.

Tuo tarpu „Sparta“ komandos treneris Šarūnas Sobolis pralaimėjimo priežastimi įvardino nepilną komandos sudėtį:

Svarbios rungtynės buvo, padovanojom priešininkams pergalę nesusirinkdami šiandien ir tiek. Tegu džiaugiasi (šypteli).

„Kauno technikos kolegija“: Gvidas Kačiušis – 26 tšk. (5 rezult. perd.), Klaidas Jankaitis – 18 tšk. (12 atk. kam., 7 rezult. perd., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Vytautas Alonderis – 15 tšk.

„Sparta“: Juozas Kajokas – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Šarūnas Sobolis – 13 tšk. (10 atk. kam.), Robertas Talevičius – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

„Kauno technikos kolegija“ atsilaikė prieš BC „Straight“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 19:09 val.)„Kauno technikos kolegija“ neturėjo vargo su „Elektromontuotoju“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ išnešė sveiką kailį iš „Brentex Trailer“ valdų (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Kauno technikos kolegija“ be vargo pratęsė savo pergalių seriją (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Kauno technikos kolegija“ įrodė savo pranašumą prieš BC „Gazuotą pieną“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Kauno technikos kolegija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Akademiją“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Brentex Trailer“ pateikė staigmeną ir nugalėjo „Spartą“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:52 val.)Kauno technikos kolegija palaužė KMAIK (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 21:48 val.)Kauno technikos kolegijos krepšininkai po atkaklios kovos palaužė BC „Straight“ komandą. (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:18 val.)Kauno technikos kolegija neturėjo vargo su BrenteX Trailer (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 19:32 val.)