Vėjų linija & Garliavos duona vs Dentist team (73:55)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 01 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Vėjų linija & Garliavos duona“ iškovojo pirmąją pergalę

2014 gruodžio 01 d., Pirmadienis, 23:04 val., peržiūros: 1041

Piramdienio vakarą Pilėnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Vėjų linija & Garliavos duona" (šeimininkai) ir "Dentist team" (svečiai). Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova tarp ekipų, tačiau jau nuo antro ketvirčio "Vėjų linija & Garliavos duona" perėmė iniciatyvą į savo rankas ir iškovojo pirmąją pergalę, rezultatu – 73:55.

Rungtynė prasidėjo dviem tritaškiais metimais "Dentist team" ( 4:6), tačiau šeimininkai užpuolė keletą greitų atakų ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 11:6). Toliau svečių puolimas atsigavo ir laimėjo atkarpą 8:0, kur atstatė turėtą pranašumą ( 13:16). Likusias dvi minutes užtikrinčiau sužaidė "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipa, kuri kėlinuko pabaigoje jau turėjo minimalų pranašumą. Rezultatas – 17:16.

Antrasis ketvirtis prasidėjo labai nerezultatyviai ir toliau tarp ekipų išliko vieno taško pranašumas( 24:23). Likus žaisti apie keturias minutes "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipa laimėjo "sausa" atkarpa 10:0 ir prieš ilgąją pertrauką įgijo dviženklį pranašumą. Rezultatas – 34:23.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo "Dentist team" spurtu ir sumažino skirtumą iki 6 taškų, tačiau "Vėjų linija & Garliavos duona" tolimais metimais apšaudė varžovus ir pranašumas išaugo iki 16 taškų ( 44:28). Toliau ekipų žaidimas aprimo ir komandos apsikeisdavo taikliomis atakomis, bet kėlinuko pabaigoje šeimininkai sugebėjo padidinti savo pranašumą iki 20 taškų. Rezultatas po trijų kėlinių – 59:39.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus "Dentist team" įpusėjus kėlinukui sumažino skirtumą iki 15 taškų. Po minutės pertraukėlės svečiai varžovus baudos aikštelėje stabdė tik asmeninėmis pražangomis, o "Vėjų linija & Garliavos duona" ramiai realizavo baudos metimus ir atstatė turėtą savo pranašumą. Per likusias dvi minutes aikštelėje intrigos neįvyko ir šeimininkai iškovojo pirmąją pergalę, rezultatu – 73:55.

Vėjų linija & Garliavos duona: Andrius Raila – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Paulius Bartuška – 15 tšk., Giedrius Kaubrys – 12 tšk.

Dentist team: Arūnas Žotkevičius – 15 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Martynas Zaveckas – 11 tšk., Karolis Matukaitis – 9 tšk.

Vėjų linija & Garliavos duona po sunkios kovos šventė pergalę (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 18:58 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ išvargo pergalę prieš „Fima & Elmova“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 22:22 val.)Klaidos pražudė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ rungtynių pabaigoje palaužė „ASU & NMA „AgroVIS“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 21:12 val.)„Senukai“ be didesnio vargo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 21:59 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ sutriuškino „Fima & Elmova“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 22:22 val.)Paskutiniame kėlinyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „LESTO“ ekipą (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 21:23 val.)„Lesto“ neturėjo šansų prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 21:02 val.)Užpulti nesugebėję „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkai neišvengė sutriuškinimo (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 21:32 val.)„Agava ASS & E+H“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 21:20 val.)