PIENO ŽVAIGŽDĖS - MIAU vs TOPO GRUPĖ (64:89)Pavasario taurė 2011 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 balandžio 01 d., Penktadienis, 19:45 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas LT-50368

"Topo Grupė" be didesnių sunkumų sutriuškino "Pieno Žvaigždes - Miau"

2011 balandžio 01 d., Penktadienis, 22:32 val., peržiūros: 5545

Penktadienio vakarą "Švyturio – Kauno Krepšinio Lygoje" startavo "Pieno Žvaigždės – Miau" ir "Topo Grupė". Susitikimą nepaprastai galingai pradėję svečiai tiesiog siautėjo pirmųjų dviejų ketvirčių metu. Vaizdas aikštėje pernelyg nepasikeitė ir po ilgosios petraukos. Trečiame ketvirtyje ir toliau dominavo "Topo Grupė". Ketvirtojo kėlinio metu svečiai kiek atleido vadžias ir tuo pasinaudoję šeimininkai kiek sušvelnino rezultatą, tačiau nuo sutriuškinimo neišsigelbėjo (64:89).

Nors pačioje susitikimo pradžioje "Pieno Žvaigždėms – Miau" pavyko šiek tiek atitrūkti, dėka taiklaus tolimo Andriaus Jorudo tritaškio ir Marijaus Patacko dvitaškio, tačiau ir "Topo Grupė" netylėjo: Audrius Jonkus ir Tomas Jonkus atsakė taikliais dvitaškiais (5:4). Svečiai greitai pajuto žaidimo ritmą ir pradėjo diminuoti aikštėje. Vedini Tado Lakicko jie spurtavo 2:10 ir persvara jau "Topo Grupės" pusėje (7:14). Žaidimas trumpam buvo išsilyginęs pirmame ketvirtyje ir po taiklaus Manto Baranausko tritaškio ekipas skyrė aštuoni taškai (11:19). Tačiau kėliniui baigiantis Vytautas Žvirblis pelnė keturis taškus iš eilės ir padidino savo komandos pranašumą iki 12-os taškų (11:23).

Prasidėjus antrajam kėliniui šeimininkai ir toliau "snaudė letargo miegu". Savo ruožtu "Topo Grupė" vedina taiklių tolimų Vytauto Žvirblio "bombų" ir Tado Lakicko dvitaškių spurtavo 2:12 ir skirtumas tarp komandų perkopė dvidešimties taškų ribą (13:35). Karolis Žūtautas pataikė iš toli, o Marijus Patackas pridėjo du taškus ir skirtumas kiek sumažėjo (18:35), tačiau neilgam. "Topo Grupė" ir toliau nemažino apsukų ir surengė dar vieną spurtą 3:13, o skirtumas tarp komandų jau tapo 27 taškai (21:48). Vis tik, kėlinio paskutinius taškus pelnė Jomantas Eibukas (23:48).

Po ilgosios pertraukos vaizdas pernelyg nesikeitė: Tomas Jonkus pataikė iš toli, Vytautas Žvirblis pridėjo du taškus, o šeimininkai atsakė vienu taikliu Karolio Žūtauto tritaškiu (26:53). Tačiau "žvėriškas" svečių puolimas net neketino sumažinti tempo. "Topo Grupė" dar kartą "driokstelėjo" – šį kartą 3:15 ir praraja tarp komandų tapo nepadori (28:68). Neilgai trukus skirtumas tarp ekipų viršijo ir keturiasdešimties taškų ribą (34:76), o kėliniui pasibaigus (38:79).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje "Pieno Žvaigždės – Miau" kiek reabilitavosi. Šeimininkai dviejų tritaškių, kuriuos pataikė Mantas Semėnas ir Mantas Baranauskas, bei šešių Marijaus Patacko taškų dėka spurtavo 16:2 ir skirtuams sumažėjo iki 27 taškų (54:81). Tomas Jonkus po ilgesnės pertraukos pelnė savo komandai du taškus, tačiau tai pernelyg svečių puolimo neišjudino (54:83). Marijus Patackas vienas ėmėsi traukti šeimininkus į priekį. žaidėjas pelnė septynis taškus iš eilės ir skirtumas tarp komandų sumažėjo jau iki 22 taškų (61:83). Vytautas Žvirblis kėliniui baigiantis prie savo jau ir taip solidžios tritaškių sąskaitos pridėjo dar du ir skirtumas vėl šoktelėjo (61:89). Paskutinę kėlinio sekundę Mantas Semėnas pelnė tris taškus, bet tai jo ekipos nuo sutriuškinimo neišgelbėjo (64:89).

Po rungtynių "Topo Grupės" treneris dalinosi mintimis: "Net nežinau kas lėmė tokį komandos užsivedimą. Greičiausiai žaidėjai džiaugiasi pavasariu, stengėsi, gerai krito tritaškiai, gynyboje vyrai taip pat neblogai dirbo tik ketvirtame kėlinuke atsipalaidavo ir leido varžovams šiek tiek atsitiesti. Varžovams gal kiek trūko komandinio žaidimo, šiaip matosi, kad kai kurie žaidėjai yra individualiai stiprūs, bet aš manau, kad jiems dar trūksta iki mūsų žaidėjų lygio".

Po susitikimo "Pieno Žvaigždžių – Miau" strategas Jomantas Eibukas kalbėjo: "Naujai suformuota komanda, todėl nieko stebuklingo ir nereikia tikėtis. Lygos prezidentas prieš rungtynes sakė "netriuškinkite jų", bet nusijuokiau ir pagalvojau, kad mes patys būsime sutriuškinti – taip ir atsitiko. Varžovai pusė "B" lygos, pusė "ICE" ekipos, todėl sunku kovoti prieš tokius žaidėjus".

"Pieno Žvaigždžių – Miau" ekipoje išsiskyrė: Marijus Patackas 23 taškai (19 atk. kam), Mantas Semėnas 13 taškų (6 atk. kam, 4 rez. perd)

"Topo Grupę" į pergalę vedė: Vytautas Žvirblis 34 taškai (5 rez. perd, 6 perimti kam), Audrius Jonkus 19 taškų (11 atk. kam), Tadas Lakickas 11 taškų (12 atk. kam)

"Topo Grupė" sutriuškino dar vieną varžovą (2011 balandžio 10 d., sekmadienis, 22:15 val.)"Topo grupė" po atkaklios kovos turėjo pripažinti "Bangos - 2" pranašumą (2011 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:44 val.)"Topo grupė" įrodė savo pranašumą prieš "Vilniaus universiteto KHF" ekipą (2011 balandžio 08 d., penktadienis, 21:53 val.)"Vilniaus Universitetas KHF" po atkaklios kovos nugalėjo "Pieno Žvaigždės - MIAU" ekipą (2011 balandžio 15 d., penktadienis, 21:17 val.)"Dice" baigė pasirodymą "Pavasario taurėje 2011" (2011 balandžio 26 d., antradienis, 22:20 val.)"KMKL.LT" sunkiai išsaugojo pergalę savo rankose (2011 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)