SK NEVERONYS vs ŠERNAI (80:69)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 08 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas LT-50368

SK "Neveronys" paskutinėmis minutėmis įrodė pranašumą prieš "Šernus"

2011 gruodžio 09 d., Penktadienis, 00:13 val., peržiūros: 4326

Gruodžio 8 dieną Dainavos vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko SK "Neveronys" (šeimininkai) ir BC "Šernai" (svečiai). Rungtynes, atitrūkti sugebėję ketvirtojo kėlinio antroje pusėje, laimėjo SK "Neveronys" rezultatu 80:69 (19:21, 17:13, 22:24, 22:11).

Rungtynes šešiais taškais iš eilės pradėjo "Šernų" komandos žaidėjas Skirmantas Staniulis. Į tai aštuoniais atsakė "Neveronys", iš jų 6 pelnė Justinas Virbickas. Per kitas dvi minutes komandos pelnė atitinkamai 5 ir 4 taškus ir rezultatas 13:10. Keturiais taškais atsakė Kęstutis Žarnauskas. Iki kėlinio pabaigos abi komandos žaidė daugiau puolime nei gynyboje ir po pirmojo kėlinio 19:21.

Antrąjį kėlinį po keturis taškus apsikeitė abi komandos ir rezultatas 23:25. Tritaškį pataikė Ramūnas Kemeklis ir išvedė savo komandą į priekį. Šernams du taškus pelnė Vilius Čibirka ir vėl vienu tašku priekyje "Šernai". Penkis taškus iš eilės pelnė Giedrius Purauskas ir keturių taškų persvarą įgijo "Neveronys". Du taškus pelnė S.Staniulis, o iki ketvirčio pabaigos komandos pelnė po 5 taškus ir ilsėtis išėjo esant rezultatui 36:34.

Trečiąjį kėlinį po du taškus pradėjo abi komandos. Tuomet 11:0 spurtavo "Šernai" ir išsiveržė į priekį 47:38. Sėkingesne atkarpa 8:2 atsakė "Neveronys" ir persvara aptirpo iki trijų taškų. Po du taškus pelnė abi komandos ir rezultatas 48:51. Šeimininkų atkarpa 5:1 ir po ilgokos pertraukos į priekį išsiveržia šeimininkai. Dar po kelias sėkingas atakas apsikeitė abi komandos ir po trijų kėlinių 58:58.

Ketvirtąjį kėlinį tritaškiu pradėjo Marius Žitkus. Į tai keturiais taškais atsakė Šernai. Atkarpa 6:2 laimėjo šeimininkai ir rezultatas 67:64. Tritaškį pataikė S.Staniulis ir rezultatas lygus. Agresyvaus žaidimo dėka ir taikliais baudų metimais šeimininkai nutolo šešiais taškais. Dvi baudas pataikė Kęstutis Žarnauskas ir sumažino skirtumą iki keturių. Kamuolį prarado šeimininkai ir po minutės pertraukėlės staigiu tritaškiu bandė sumažinti deficitą S.Staniulis. Jam nepataikius šeimininkai perėmė iniciatyvą galutinai ir pradėjo staigiai tolti. Iki rungtynių pabaigos pelnė septynis taškus be atsako ir galutinis rezultatas 80:69.

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė – Neblogai pradėjom rungtynes, paskui buvom įkritę į duobę, nes trūko aukštaūgių, tačiau mažas penketas sužaidė gerai, pabaigą sužaidėm geriau ir iškovojom pergalę.

Pralaimėjusieji komentuoti rungtynes atsisakė.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo – Domas Stankaitis (16, 6 išpr. pr.), Giedrius Purauskas (14), Marius Žitkus (13), Aurimas Švelnys (13) taškų.

Pralaimėjusių – Skirmantas Staniulis (24, 5 rez. perd., 6 išpr. pr.), Kęstutis Žarnauskas (20), Andrius Zigmantavičius (12) taškų.

Paskutiniai komentarai (3 iš 5)

Anonimas2011 gruodžio 09 d., 12:58 val.

virsutineje zinuteje KKL puslapyje viskas pasakyta "Svarbi informacija"

Anonimas2011 gruodžio 09 d., 12:49 val.

ka tuo nori pasakyt?

Anonimas2011 gruodžio 09 d., 12:19 val.

Taip nedaug truksta iki to :)

Antroje rungtynių dalyje "SK Neveronys" įrodė savo pranašumą prieš "Vilniaus universitetą KHF" (2012 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)"SK Neveronys" nukovė pogrupio lyderius (2012 kovo 16 d., penktadienis, 10:15 val.)"SK Neveronys" ekipa šventė lengvą pergalę namuose (2012 kovo 02 d., penktadienis, 00:03 val.)"Ragai" atsirevanšavo turnyrinės lentelės kaimynams - "Šernams" (2012 kovo 03 d., šeštadienis, 20:39 val.)"Grizliai" lengvai laimėjo prieš "Šernus" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:41 val.)"Nebajeris" pasiekė pirmą pergalę (2011 lapkričio 26 d., šeštadienis, 20:38 val.)"SK Neveronys" nepasigailėjo savo varžovų (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:20 val.)"Šernai" antrąjį turą užbaigė pergale prieš "Kauno technikos kolegiją" (2012 kovo 21 d., trečiadienis, 23:31 val.)SK "Neveronys" dramatiškoje kovoje palaužė "Spartą" (2011 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)SK "Neveronys" be didesnių problemų įveikė "Vilniaus Universitetą KHF" (2012 vasario 10 d., penktadienis, 00:03 val.)